Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krystyna10023

Jak pozbyć się zmarszczek

Polecane posty

Gość gość
Sam botox nic nie daje. Najpierw trzeba zadbac o wyglad skory, zeby byla gladka, dobrze nawilzona i odzywiona oraz bez przebarwien. Na zaniedbanej skorze zrobisz botox i dalej wygladasz źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria44
Gdy typowe produkty przestają dawać rezultaty, czas zastosować droższe i bardziej skuteczne. Gdy zaczniesz stosować silne zabiegi kliniczne, musisz je później ciągle powtarzać. Postanowiłam zatem wypróbować krem o świetnej reputacji wśród moich znajomych, Awaderm Face. Dosłownie dwa tygodnie stosowania dały świetne rezultaty, moja skóra wygląda dużo lepiej, drobne zmarszczki się wygładziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja byłam na laserowym zabiegu usuwania zmarszczek Emerge :) Efekty są więcej niż zadowalające :) Cera jest rozświetlona, gładsza. A zmarszczek się całkowicie pozbyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaway
Polecam Anti Aging Floslek. Cuuudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashh
Nawilżać, nawilżać, nawilżać. U mnie to masła do ciała Efektima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza na świecie jest L'Biotica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ach kochane, teraz jest tyle sposobow na pozbycie sie zmarszczek, ze nie ma co sie martwic. Zajrzyjcie sobie na oferte http://bienkowscyclinic.pl/oferta/zabiegi - mnostwo zabiegow jest oferowanych na wlasnie zmarszczki :) Takze nie ma sie co martwic :D jestesmy uratowane. Ja bylam wlasnie ostatnio na zabiegu z osoczem i powiem Wam - magia. Cos calkiem innego niz botoksy a efekt super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kremy niestety nie są dla mnie. Owszem stosuję krem, ale bardziej zapobiegawczo. Byłam niedawno w Gdańsku w Klinice Cosmetologica na zabiegu Mezopen i dopiero to dało efekty, a nie jakieś kremiki, które możesz sobie stosować i stosować i nic :) Zmarszczki bardzo się spłyciły, a skóra jest taka bardziej zwarta i nic mi nie zwisa haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddisney
Kremy mniej niż masła, zwłaszcza Efektimy. Cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gagataakosmi - chodzi o klinikę na Aniołkach? Też tam chodziłam. Teraz mają zabieg ultraformer i on poprawia wiotką skórę ponoć nie tylko na twrazy :D PS tez macie problem z zalogowaniem na portal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja też nie mogę się zalogować Ja jestem akurat z Sopotu i tu też jest Ta Clinica Cosmetologica - to chyba ten sam salon? No właśnie się wybieram jutro na ultraformer III tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigga99
u mnie żadne kosmetyki nie dawały sobie rady jeśli chodzi o redukcję zmarszczek. ostatecznie wybrałam się do salonu COCO-TIME we Wrocławiu i tam kosmetyczka zaproponowała mi serię zabiegów mezoterapii igłowej. Już po pierwszym zabiegu były widoczne efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Osobom z Krakowa mogę polecić gabinet Dermedika na Krowoderskich Zuchów, ja właśnie tam pozbyłam się zmarszczek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Całkiem niedawno zdecydowałam się na pierwszy w życiu botox i szczerze mówiąc, nie wiedziałam, że efekt będzie tak subtelny. Skóra wygląda lepiej, jest jakby bardziej wypoczęta, nawilżona, oczywiście gładsza. Zabieg zrobiłam u dr Strzałkowskiego, który naprawdę się postarał przy pracy na mojej twarzy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

same kremy to może być za mało jak na zmarszczki, które już są widoczne. myślę, że włączenie retinoidów do pielęgnacji mogłoby pomóc :) albo zabiegi dobrane przez kosmetologa, jesli mamy trochę środków do dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina kajzer

Ja jakoś bałabym sie tak na botox zdecydować. Jakoś wolałam zdecydować się na zabieg z uzyciem kwasu hialuronowego. Poszukałam dobrej kliniki i znalazłam. Zmarszczki miałam wypełniane kwasem Restylane. Efekt bardzo dobry, naturalny, a sam preparat bezpieczny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niedawno sama testowałam zabieg na zmarszczki, który od teraz będę polecać swoim pacjentkom. Bloomea świetnie działa na poprawę wyglądu twarzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 29.01.2019 o 14:11, Gość gość napisał:

Niedawno sama testowałam zabieg na zmarszczki, który od teraz będę polecać swoim pacjentkom. Bloomea świetnie działa na poprawę wyglądu twarzy. 

Możesz napisać jak wygląda zabieg bloomea? i co dokładnie robi ze skórą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysia70

U mnie świetnie spisał się botox 🙂 Lwia zmarszczka dodawała mi lat, a po zabiegu wyglądam dużo młodziej 🙂 Botox robi mi dr Migała z Kliniki Sfera, świetny specjalista 🙂 Ma duże doświadczenie i umiejętności, dzięki którym efekty zabiegów są naprawdę spektakularne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poszłam do swojego lekarza i zdecydowałam się na zabieg Restylane Skinbooster - bardzo fajnie odświeżyło mi buzię, skóra jest świetlista i wygładzona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje kremy przeciwzmarszczkowe z serii Japan lift od Bielendy. Bardzo dobra seria z biomyimetycznymi peptydami. Osobiście uważam, że jest to jeden z lepszych kremów w drogeriach na zmarszczki, mam na myśli ten 40+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są na to sposoby - zabiegi medycyny estetycznej. Sama korzystam i wiem, że czynią cuda 🙂 Polecam sobie sprawdzić ofertę zabiegów zaufanej kliniki, od siebie mogę polecić Aestetic Clinic w Poznaniu, gdzie chodzę do dra Rosińskiego Mają szeroki zakres usług, a każda usługa jest szczegółowo opisana, więc można zrobić rozeznanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×