Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość krystyna10023

Jak pozbyć się zmarszczek

Polecane posty

Gość gość
o, spamerska dzivvvka ze sraiendy ma nowego nicka? WON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co.. ja przez długi czas stosowałam najróżniejsze kremy, ale nie wiele mi pomogły.. w końcu zdecydowałam się na mezoterapię, która hamuje tworzenie się zmarszczek i rezultaty są jak najbardziej zadowalające. Chyba, że zdecydujesz się na lifting albo botoks, czy jeszcze jakąś inną metodę. Nie wiem jak głębokie masz zmarszczki. Takie różne zabiegi na pozbycie się zmarszczek robią właśnie tutaj, gdzie byłam: www.drmarosz.pl. Poczytaj sobie co oferują w ramach medycyny estetycznej. Może na coś się zdecydujesz. Powiem CI, że ja naprawdę nie żałuję. Lekarz obsłużył mnie bardzo profesjonalnie, widać, że ma doświadczenie, wszystko mi wytłumaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Mogę na pewno polecić Poring Method ( www.poring-method.pl ). Świetnie niweluje wszelkie zmarszczki i jest to zabieg całkiem przyjemny...tak jak raczej nie lubię zabiegów u kosmetyczki, tak tutaj nic mnie nie boli, nie jest to uciążliwe ani stresujące. Powiem, że miałam serię zabiegów i już leci 6 miesiąc, a skóra nadal gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z uroków medycyny estetycznej. Ale bez przesady. Jeśli chodzi o zmarszczki to ostatnio w moim salonie http://www.bellazone.pl/dane-kontaktowe.html skorzytsałam z nieoperacyjnego liftungu i faktycznie efekty widać już po pierwszym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno pozbyc sie zmarszczek, ktore juz sie pojawily. Zmarszczkom nalezy zapobiegac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
topik z zeszłego roku ;) no nic Kryśka zmarszczki jeżeli się pojawią to już nie znikną niestety a kremy i inne cuda wianki to tylko pic na wodę prawdziwe piękno jest niewidoczne dla oczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilka4
słuchaj, ja ostatnio odkryłam bardzo fajny zabieg - fotoodmładzanie. Chodzę do Dermamedu we Wrocku i na prawdę jestem zachwycona. Moja skóra wygląda bardzo świeżo i przebarwienia które nabawiłam się na słońcu zniknęły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione, a zarazem bardzo skuteczne zabiegi przeciwzmarszkowe: lifting falami radiowymi, mezoterapia mikroigowa, zabieg z jadem węża i komórkami macierzystymi. Wszystkie te zabiegi znajdziecie w salonie www.beautypremium.pl w Poznaniu, ktory bardzo polecam, bo efekty widać od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak macie zmarszczki to retinol jest w stanie jes spłycić bardzo ładnie. Tylko takie tam kremy z retinolem to nic nie dadzą, bo mają śmieszne stężenie. 1. To ma być serum. 2. Musisz widzieć w opisie jakie jest stężenie retinolu (jak nic nie ma w opisie to albo opis jest skopany albo stężenie jest biedne) 3. Najlepsze serum są kosmeceutykami 4. Zawsze należy zacząć stosowanie od możliwie najniższych stężeń - retinol to nie zabawka - trzeba na niego wybudować tolerancję a rezultaty będą bardzo zadawalające 5. Jeśli w składzie zobaczysz tylko Retinyl Palmitate to odpuść sobie serum np SESDERMA, PCA, ENVIRON Medik8 ma aż 4 stężenia retinolu: 0,1% 0,3%, 0,5%, 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riciarstwo
Na zmarszczki dobre są kremy ale te z wyższej półki - te tanie nie działają. Poza tym warto poddać się zabiegom takim jak np ten http://estiyoclinique.pl/pierwsze-w-polsce-rewolucyjne-urzadzenie-seyo-tda-w-estiyo-clinique Kilka zabiegów i zmarszczki znikają. Ja niestety mam tendencje do zmarszczek i za jakiś czas mam zamiar zaczać chodzic na zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wróciłam ostatnio z Holandii i tam bardzo popularne w gabinetach są zabiegi odmładzające z wykorzystaniem oleju konopnego. Okazuje się, że nie trzeba go sprowadzać specjalnie, tylko jest Polska firma India Cosmetics, mają olej ale i kosmetyki z olejem konopnym. Obecnie to jeszcze dość niszowy temat, ale w Holandii to hit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiksa1
Laserowe usuwanie zmarszczek - robiłam to w Dermamedzie i faktycznie sa mniej widoczne. W ogole fajna klinika - szerokie działanie bo mają też np. dermatologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_Madzia
Jest mnóstwo skutecznych zabiegów na pozbycie się zmarszczek - nie tylko mezoterapia igłowa. Jeśli ktoś boi się nakłuwania igłami to zawsze można spróbować liftingu RF, w którym stosowane są fale radiowe. Taki lifting RF można zrobić np. w Klinice Szafirowej, która znajduje się w Sosnowcu na Śląsku. Jak ktoś chce zobaczyć jak to u nich wygląda to w październiku można się jeszcze załapać na bezpłatne konsultacje. Gdyby ktoś chciał wiedzieć o nich coś więcej to można zajrzeć na http://szafirowa.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kremy cudów nie zdziałają, moim zdaniem lepiej pomyśleć o jakimś delikatnym zabiegu, ja kwasem hialuronowym wypełniałam zmarszczki u http://www.euro-klinika.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo spodobał mi się tekst, że wszelkie kremy to pic na wodę a prawdziwe piękno jest widoczne dla oczu - widziałam to kilka wpisów wcześniej. Cóż to prawda jeśli chodzi o zmarszczki to jeśli nie zaczęło się stosowanie kremów dosyć wcześnie to raczej nic nie pomoże poza zabiegami medycyny estetycznej. Wypełnianie zmarszczek może być kwasem hialuronowym, można się na mezoterapię albo na fotoodmładzanie - bardzo dużo zabiegów jest przeznaczony dla osób ze zmarszczkami - http://www.beauty.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie mogłam patrzeć na swoje "chomiki" i wiszącą skórę. Zamiast kupować kremy zainwestowałam w zabieg Thermage. To zabieg falami radiowymi, który sprawia, że tworzy się nowy kolagen. Żadnych zastrzyków i cięcia skóry. Efekt? U mnie - 5 lat. A co najważniejsze, od razu można wrócić do "normalnego życia". Dziewczyny, naprawdę nie ma sensu liczyć na to, że "jakoś to będzie". Lepiej o siebie zawalczyć. Przy okazji polecam centrum Viva-Derm w Warszawie. Tam robiłam zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja pije duzo wody, nawilzam skórę kremem algi morskie i dwa razy do roku robie kwasy i cera jest ok, na wieksze zabieg sie jeszcze nie zdecydowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba najlepiej jest pozbyć się zmarszczek metodą liftingu. Przy obecnym rozwoju medycyny takie zabiegi wykonuje się również bezoperacyjnie. www.chirurgnaczyniowykatowice.pl/medycyna-estetyczna/ - tu masz dokładnie opisaną tę metodę. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, jakie te zmarszczki są. Czasem nie ma innego wyjścia, jak tylko się wybrać do dobrego specjalisty, który coś na te zmarszczki poradzi. Ja byłam na zabiegu z botoksem w klinice dra Piotra Osucha na Puławskiej. Powiem szczerze, że efekty bardzo mi się spodobały udało mi się pozbyć tej szpecącej lwiej zmarszczki, którą miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o myślę, że jak się chcemy pozbyć zmarszczek to najlepiej poddać się jakiemuś fajnemu zabiegowi. Ja czytałam ostatnio książkę dra Marka Wasiluka Medycyna estetyczna bez tajemnic i tam było dużo ciekawych informacji na temat różnych zabiegów. Fajne jest to, że opisane były szczerze bez owijania w bawełnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszym sposobem na pozbycie się zmarszczek są zabiegi medycyny estetycznej (botox, kwas hialuronowy) Ja właśnie w ten sposób pozbywam się problemu jakim są zmarszczki... Do http://cziu.pl/ zaglądałam już kilka razy w różnych sprawach to laser na rozstępy to IPL na pachy ale przede wszystkim na pozbycie się bruzd nosowo wargowych jak również głębokich zmarszczek na czole. Jestem zachwycona efektem... Polecam wszystkim takie rozwiązanie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka676
Już od jakiegoś czasu korzystam z zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych w różnych gabinetach. Bazując na zdobytym doświadczeniu zdecydowanie polecam opolską Imeiaa. Dabinet oferuję bardzo profesjonalne usługi oparte na kwalifikacji medycznej i można w nim liczyć na bardzo przyjazną obsługę. Ofertę można przejrzeć na stronie pod adresem www.imeiaa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×