Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 00Kamila02

NCTF REVOLUTION opinie

Polecane posty

Gość gość
Witajcie. Ja zamówiłam krem i nic nie dostałam. Zapłaciłam za przesyłke zagraniczną i nie ma żadnej odpowiedzi. Bardzo jestem zawiedziona i przestrzegam innych przed tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzę prężny jest ten dystrybutor czytaj oszust. Te wszystkie pozytywne posty to wielkie kłamstwo. Ludzie nie dajcie się nabrać tak jak ja. Wystarczy zadzwonić pod wskazany nr czyli 223552933 widoczny na stronie głównej gdzie zachęca się do telefonicznego zamówienia , bądź pod nr 864441279 podany do kontaktu w Tele-Tygodniu i powiedzieć że chcesz reklamować otrzymany od nich produkt. Reakcja będzie wymowna. Nie bądźcie tacy naiwni tak jak ja. To bardzo boli. Bardziej niż strata gotówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem jedną z naiwnych, otrzymałam ten ,,rewelecyjny'' krem bardzo szybko- 12 słoiczków ważnych do 2015 roku, niestety produkt jest inny od tego w reklamie, słoiczki mają iny kształt, nie została dołączona żadna ulotka jak stosowac, co jest zapwnione w reklamie. Gdy zadzowniłam do doradcy, za kazdym razem się rozłączał, nie chciał kontynuowac rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszych stronach same zachwyty a wystarczy poczytać od 3 strony i okazuje się, że sporo osób nabrało się tak jak ja z mamą. Zamówiłyśmy krem z gazety Tele Tydzień. W reklamie była mowa o gwarancji i certyfikacie. Niestety podczas płatności u kuriera nie sprawdziłyśmy zawartości. W zwykłym kartoniku były dwa słoiczki krok 1 i krok 2 bez śladu jakiejkolwiek ulotki czy gwarancji. Po telefonie do pana, obiecał on dosłać certyfikat ale do tej pory ani śladu. Nie kupujcie tego bo to oszustwo. Adres podany na przesyłce nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety jakie jesteście naiwne! Firma, która poleca specyfik to firma oszust. Czy uczciwa firma nie podaje adresu swojej siedziby? Może znacie siedzibę tej firmy? Zamawiasz telefonicznie bądź przez internet, firma przysyła Ci nie to co zamawiałaś, i ma Cię gdzieś. Nie odpowiada na kontakt mailowy. Gwarancja? to wielka lipa. Musisz najpierw zadzwonić aby złożyć reklamację na numer za płacąc 7,63 zł za minutę rozmowy, czyli przytrzymają Cię tyle, aby koszt był większy niż zapłaciłaś za specyfik. Są to złodzieje pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coz , ja rowniez zostalam oszukana przez te firme. Placilam karta i obawiam sie , ze ktos moze wykorzystac dane z mojej karty. Co prawda ja zamawialam te krem z Polski ,ale w Anglii taki proceder tez ma miejsce . Znalazlam skarge jednej z osob , ktorej z konta bez jej wiedzy sciagnieto 400 funtow. Proponuje wszystkim oszukanym wymiane kart platniczych . Wszelkie proby kontaktu sa daremne , poniewaz Ci panstwo nie maja kontaktu z kurierami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zamówiłam przez angielską "https://nctf-revolution.com/trial/" stronę myśląc że może tam sprzedają "prawdziwy" produkt i w dodatku niby trafiłam na "promocję" że za 1Funta przyślą produkt nic bardziej mylnego ... po otrzymaniu produktu firma chciała pobrać z mojej karty sumę 99 funtów , na szczęście użyłam karty której jak się nie doładuje to nie ma na niej środków więc nie mieli szans ściągnąć z niej pieniędzy produkt jaki otrzymałam to jak już nie które osoby tu napisały dwa identyczne opakowania step1 / step2 odsyłam to jeszcze w tygodniu na adres widniejący jako nadawcę na ul Dominikańską 99 do p. Jana Sozopolskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga! Nie dajcie się nabrać na ten krem NTCF Revolution, zamówiłam dwa opakowania bo taniej , po prawie dwóch miesiącach zero efektu - strata pieniędzy Dział reklamacji w ogóle nie odpowiada. A miało być tak cudnie, ja 52 letnia kobieta a taka naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_4er
SCIEMA, SCIEMA i jeszcze raz SCIEMA przez duże "S" wywalone pieniądze..równie dobrze skutecznie działa wazelina z apteki za 5 złotych, a wszystkie peany tu na temat "niesamowitości" to tylko marketing chyba pisany przez jedną osobę...niestety cuda są tylko w bajkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kko
Mój mąż miał długą bruzdę na czole, nie cierpiałam jej. Dzięki temu preparatowi zniknęła, bardzo się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia_Anna
Kupiłam teściowej Środek na zmarszczki , po miesiacu widziałam, zupełnie inna kobiete, nie dosc , ze stracila w mych oczach ok 1,5 roku., to i samopoczucie zdecydowanie lepsze, obie polecamy.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lela131
Od palenia zrobiły mi się zmarszczki w okolicach ust. I takie nieładne zasinienia pod oczami. Kupiłam ten krem NTCF i muszę przyznać, że pomogło w obu przypadkach. Oczywiście, te zmarszczki na ustach zniknęły trochę później, niż się spodziewałam, ale wiecie, drogie panie, jak ciężko jest się pozbyć tego problemu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno wielkie oszustwo. Dostałam zupełnie inny towar bez gwarancji i bez adresu zwrotnego. Pod telefonem który istnieje oczywiście nic się nie dowiem, bo dział reklamacji będzie dopiero po nowym roku. Czy ktoś odsyłałam przesyłkę. Jeżeli tak to proszę o jakieś informacje. Nie dajcie się naciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam przez 3 tygodnie i nic, żadnych efektów nie ma, zamówiłam inny produkt , a otrzymałam bez dozownika czy rollon-u. Zmarszczki nie tyko, że nie są spłycone, ale wręcz wydaje mi się , że jest gorzej niż wcześniej. Przesyłka nie zawierała adresu zwrotnego, ani ulotki .Oszust!!!!!nie kupujcie, , szkoda pieniędzy, a nie można wystawić sprzedającemu komentarza, nie podaje też na stronie adresu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolcenera
Sciema, nawet reklamacji złożyc nie mozna, doradca mowi ze minyta połączenia 7,16 a pózniej sie rozłącza ;] Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuczek_1
niestety nie mogę pochwalić się efektami po użyciu NTCF, bo zamiast niego otrzymałam zupełnie inny produkt o nazwie Restylane REVITAL. Nie mogę złożyć reklamacji bo pod podanym numerem 86 22 35 014 nikt nie pracuje i jakby tego było mało minuta rozmowy kosztuje prawie osiem złotych. Zadzwoniłam pod numer pod którym składa się zamówienia a pani która ze mną rozmawiała obiecała przekazać informację do działu reklam. Poinformowała mnie, że ktoś do mnie oddzwoni ale nikt się nie spieszy. Zastanawiam się czy po odesłaniu otrzymanego produktu naprawdę uzyskam zwrot pieniędzy. Zaczynam w to wątpić. Żałuję, że nie otworzyłam przesyłki w momencie otrzymania bo mogłam jej nie przyjąć i nie musiałabym za nią płacić. Nauczka na przyszłość. Poczekam jeszcze jeden dzień a później zacznę działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wiele osób otrzymałam inny produkt niż zamówiłam, dzwoniłam również pod podany numer telefonu, którego nikt nie odbiera. Stara durna baba!!! Ostrzegam wszystkich!!! nie płaćcie przelewem za coś czego nie trzymacie w rękach. Jeżeli zamawiacie, to tylko za pobraniem i sprawdzajcie zawartość przesyłki przy kurierze. Po przeczytaniu tak wielu informacji o sytuacjach podobnych do mojej zaczynam wątpić czy odzyskam pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie kupiłam ten tzw cudowny specyfik na zmarszczki przez stronę internetowa ntcf.com. To sa oszuści !!!!! Przyszedł tylko 1 składnik a krem jest dwuskładnikowy. Ponadto w swojej naiwności zamowilam podwójny zestaw. Kiedy do nich zadzwoniłam panie powiedziały ze zajmują sie tylko zamówieniem i reszta to nie ich sprawa. Nie przyszedł paragon, a produkt nawet nie ma daty ważności. Za połączenie z działem reklamacji płaci sie 7 zł za minutę a i tak nikt nie odbiera telefonu. Czytałam negatywne opinie i teraz wiem, ze nie były wymyslone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!! Niech każda osoba która czuje się oszukana przez Piotra Kaszubskiego i jego firmy takie jak Estinity Wiesława Kaszubska, Biocare, MPM Entertainment LLC, Whitetime Proffesional Distribution LLC ( WPD LLC ), Hamilton Group Limited ( HG Limited ), Beauty Invest i szereg innych niech skontaktuje się z Prokuraturą Rejonową Warszawa Mokotów, która prowadzi wielowątkową sprawę przeciwko Piotrkowi Kaszubskiemu. Zgłaszajcie się bezpośrednio do prokuratora prowadzącego Pani Agaty Kucharskiej, tel 222171222 e-mail: prokuratura.mokotow@w arszawa.po.gov.pl Niech zgłaszają się zarówno pracownicy jak i oszukani klienci, wspólnicy, inwestorzy. Pracownicy dodatkowo niech zgłaszają te firmę do US i ZUS oraz do Inspekcji pracy. Oszukani klienci niech wysyłają dodatkowo zawiadomienia do Sanepidu i UOKiK Produkty sprzedawane przez Piotra Kaszubskiego to: Liposuction, vitalash, VITA SLIM, Whitetime, NTCF revolution, beverly smile, thermasin, liverine detox, Foreverslim, hialuro-ultra, błonnik beta, varico vain, VENOSIN, LIPOCARE, ProKardin, Hair ultra i szereg innych...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×