Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dlaczego były chłopak zablokował mnie na fb?

Polecane posty

Gość SebixMajster
Ciebie boli to że nie możesz go szpiegować, pokryjomu komentować jego życie, typowa Baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość na odleglosc

Hej dziewczyny. Opowiem wam moja historie. 

Poznałam chłopaka na internecie jakieś 4 miesiące temu temu, pisaliśmy jakiś czas ze sobą i kontakt nam się urwał. Po 1 miesiącu odnowilismy kontakt spowrotem. Pisaliśmy ze sobą, rozmawialiśmy godzinami on po 1,5 miesiącu pisania i rozmawiania napisał mi że się we mnie zakochał dodam że dzieli nas 900 km i nigdy się nie spotkaliśmy. Pisał mi codziennie SMS że tęskni, że mnie kocha. Mieliśmy się spotkać raz ale on pojechał do Katowic miał tam jakaś sprawę do załatwienia co się okazało nocowal u dwóch niby tylko koleżanek i od tego momentu wszystko między nami się zmieniło . Wczoraj już nie było tak słodko. Zaczął mi pisać że za szybko się zakochał we mnie niz lepiej się poznać, żebyśmy dało sobie czas i żebyśmy się lepiej poznali. Wczoraj dodałam zdjęcie i go oznaczylam to mi napisał że znowu zaczynam z jakimś oznaczaniem go i czy muszę taka być po czym mnie zablokował na fb.... Co ja mogę myśleć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanWyprowadzka81
22 minuty temu, Gość Miłość na odleglosc napisał:

Hej dziewczyny. Opowiem wam moja historie. 

Poznałam chłopaka na internecie jakieś 4 miesiące temu temu, pisaliśmy jakiś czas ze sobą i kontakt nam się urwał. Po 1 miesiącu odnowilismy kontakt spowrotem. Pisaliśmy ze sobą, rozmawialiśmy godzinami on po 1,5 miesiącu pisania i rozmawiania napisał mi że się we mnie zakochał dodam że dzieli nas 900 km i nigdy się nie spotkaliśmy. Pisał mi codziennie SMS że tęskni, że mnie kocha. Mieliśmy się spotkać raz ale on pojechał do Katowic miał tam jakaś sprawę do załatwienia co się okazało nocowal u dwóch niby tylko koleżanek i od tego momentu wszystko między nami się zmieniło . Wczoraj już nie było tak słodko. Zaczął mi pisać że za szybko się zakochał we mnie niz lepiej się poznać, żebyśmy dało sobie czas i żebyśmy się lepiej poznali. Wczoraj dodałam zdjęcie i go oznaczylam to mi napisał że znowu zaczynam z jakimś oznaczaniem go i czy muszę taka być po czym mnie zablokował na fb.... Co ja mogę myśleć 

Nie i tyle...Nie chce jej znac.Teraz jezeli uda mnie sie ulozyc zycie(w co oczywisice watpie) to bede sie bawil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałam byłego w znajomych na pewnym portalu, nic do niego nie pisałam, tylko weszłam któregoś razu na jego profil (ta informacja mu się wyświetliła) a on od razu mnie wyrzucił ze znajomych i zablokował, po roku od rozstania ! A to on zerwał ze mną ! co to oznacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

że nie chce Cię ta osoba znać, widzieć, słyszeć, czytać, sam tak zablokowałem i poczułem się potem lepiej, niech ma, choć wiem, że ma to gdzieś ale ja się przy tym uśmiechnąłęm, że mam zablokowaną, taka satysfakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to on zerwał ze mną. Ja nic mu nie zrobiłam, miałam jedynie inne poglądy w niektórych sprawach. Czyli zablokował mnie, bo chciał mi dokopać, taka mała zemsta na koniec ? On tym zerwaniem bardzo mnie skrzywdził i jeszcze dodatkowo się mści - a to ja jestem ofiarą, nie on. To jest niedojrzałe i psychopatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×