Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cieszy mnie coraz wieksza ilosc rodzicow nieszczepiacych dzieci

Polecane posty

Gość gość
No wlasnie szczepie platnymi i mojemu dziecku tez nie brakuje warzyw i owocow a za suplementy to dziekuje bo witaminy ma w owocach. Dobry przyklad. W rodzinie dziecko dwuletnie bylo chore na ospe. 3 tygodnie meczarni dla takiego malucha i dla jego matki. Specjalne masci do smarowania, olejki, witaminy. Cuda wianki. Moja ma dwa i pol roczku szczepiona przeciwko ospie. Miala kontakt z chora, wyszlo jej kilka krostek. Ogólnie bez porownania. Wole zaplacic za szczepionke niz za jakies suplementy i leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz, moja nieszczepiona, miała kontakt z chorą i w ogóle nie zachorowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i super:-). Predzej czy pozniej kiedys siec zarazi mimo tego ze teraz sie nie zarazila. My kolejne szczepienia mamy jak mala bedzie miala 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za bzdury gadasz, policja ani nikt nie ma prawa doprowadzac sila na szczepienia, nikomu sie to jeszcze nie zdarzylo. Grzywny sa nakladane ale ale sadownie ludzie sprawy wygrywaja wiec mozna walczyc z przymusem szczepien, cena jest zdrowie dziecka. Szczepienia sa bardzo szkodliwe w wielu aspektach zdrowia dziecka wiec warto nieszczepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ostatnich 10 latach wystepowalo wiele epidemii chorob zakaznych, dane z USA pokazuja ze od 80-99% zarazonych to dzieci zaszczepione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mozesz podac zrodlo tych danych? Chetnie przeczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sulimira ty jestes nawiedzona . Dla Ciebie kp jest lekiem na cale zlo. Wiesz jak wygląda leczenie chorego np na gruzlice? Bo wszystkie tu p*********e trzy po trzy a pewnie żadna z was nie wie jak wygląda leczenie chorych na ciężkie choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak dziecko zachoruje na gruźlice a jest szczepione to dzięki temu latwiej i lżej to przejdzie przez to piekło (tak takie leczenie to piekło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam dziecka wiec i te dylematy sa mi raczej obce,ale tez zastanawiam sie czemu na zachodzie szczepia mniej nizw Polsce,klaendrz szczepien jest ubozszy i praktycznie do 1 r.z nie szczepia wcale, a u nas juz ledwo dzecko sie urodzi a matka zdązy ochlonąć po porodzie laduja w dziecko szczepionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a w ktorych krajach konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jakim zachodzie? Bo ja mieszkam na zachodzie i tu szczepia. do zlobka trzeba okazac ksiazeczke zdrowia z kalendarzem szczepien, do przedszkola rowniez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam w Niemczech, szczepienia sa nieobowiazkowe, pierwsze szczepienie jest w 3 miesiacu zycia, na sam pomysl o szczepieniu dziecka w pierwszej dobie zycia lekarze w szpitalu lapia sie za glowe i pytaja gdzie taka glupote wprowadzono, jak mowie ze w Polsce tylko kreca glowa z politowaniem. Podstawowych szczepien w 1 roku zycia jest trzy. Nie szczepi sie na gruzlice i WZW typ B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ah zapomnialam dodac przy przyjmowaniu do zlobka lub przedszkola nikt nie pyta sie o szczepienia jak samemu o to spytalam powiedzieli ze to moja prywatna sprawa czy szczepie czy nie i przedszkolu lub zlobkowi nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy ktos ze zwolennikow szczepien chociazby zerknal na link podany powyzej tam jasno wypisane sa fakty ze zrodlami naukowymi dowodzace nieskutecznosc i szkodliwosc szczepionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY z Niemiec Nie klaam.TEz mieszkam w DE i szczepienia sa rekomendowane ale nie obowiazkowe.,Niemniej jednak prawie kazdy szczepi a kalendarz szczeoien jest taki sam jak w Polsce, Dochodzi to tego wieksza ilosc szczepien, bo darmowe sa na ospe, rota i pneumokoki. Nie osmieszaj sie, nawet anonimowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Austrii takze zadne przedszkola nie wymagaja ksiazeczki szczepien przy przajmowaniu do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie te szczepienia super, że synek kuzyna -2 latka, oczywiście szczepiony MMR właśnie odrę przechodzi a córka kumpla z pracy po szczepieniu na rota wylądowała w szpitalu z masakrycznym zakazeniem rotawirusowym i przestańcie pierdzielić, że szczepienia wcale nie mają za zadanie chronić a łagodzić chorobę bo jak mam do wyboru czy dziecko zachoruje nieszczepione czy zachoruje mimo szczepień to ja wybieram to pierwsze bo przynajmniej oszczędzę mu syfu zawartego w szczepionce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko jakies dane potwierdzające twoją durną tezę poproszę, jakieś badania potwierdzające twoje slowa? Bo jakos nie wierzę, raczej slysze o nieszczepiących, ktore nagle chcą nadrobic szczepienia, gdy w bliskim otoczeniu dziecko ledwo uszlo z zyciem w wyniku komplikacji po banalnej dla innych chorobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"autorko jakies dane potwierdzające twoją durną tezę poproszę, jakieś badania potwierdzające twoje slowa? Bo jakos nie wierzę, raczej slysze o nieszczepiących, ktore nagle chcą nadrobic szczepienia, gdy w bliskim otoczeniu dziecko ledwo uszlo z zyciem w wyniku komplikacji po banalnej dla innych chorobie " Kilka postow wyzej masz link dowodzacy nieskutecznosci szczepien i ich zagrozenia. Czy naprawde tak ciezko jest przeczytac temat zanim cos sie napisze. Zamiast nie wierzyc i slyszec polecam poczytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię te tematy i wywody nieszczepiących kwok domowych, po wyższej szkole pierdzenia w stołek. Ja ci zaraz wrzucę linka, a tu masz dowody, a ty taki i taki profesor wypowiada się tak i ogólnie szczepienia to syf i autyzm, lekarze dostają kase za namawianie do szczepień a sami dzieci nie szczepią. Nikt mi niczego nie musi udowadniać i nie przekona mnie wklejajac linka, kasy za namawianie do szczepień nie dostaję, regularnie się szczepię, moi współpracownicy i koledzy także, ba nawet dzieci mam zaszczepione. A przy takich dyskusjach na żywo uśmiecham się i kiwam głową, bo z durnym nie ma co dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie takie pierdzielenie szczepiacych co jedna z druga sie przekrzykuja zeby nieszczepiacy im jakis dowod swoich chorych teorii daly a jak nieszczepiacy daja wiarygodne dowody ze zrodlami to szczepiacym nagle nie chce sie ich czytac, bo to bzdury nawiedzonych naukowcow, one wiedza lepiej swoje, bo pani pediatra powiedziala inaczej ze szczepienia sa super a to wyrocznia. A szczepcie sie nic mi do tego tylko dajcie wolna wole nieszczepiacym i szanujcie ich wybory. czas pokaze kto na tym lepiej wyjdzie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no szczepimy i masz racje nic ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ak nieszczepiacy daja wiarygodne dowody ze zrodlami" Ciekawe jakie, skoro takich nie ma? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówisz o tym samym, co na innym równie renomowanym portalu już jest podpisane jako: "This article has been removed from the public domain because of serious concerns about the validity of its conclusions. The journal and publisher believe that its continued availability may not be in the public interest. Definitive editorial action will be pending further investigation. " Tego pana już zresztą nieraz zdyskredytowano, choćby a propos jego "rewelacji" na temat thimrosalu: www.sceptycznie.pl/dr-brian-hooker-dotarl-do-tajnych-badan-pokazujacych-szkodliwosc-szczepionek/ (na tymże pubmedzie jest więcej) A niejaki pan Wakefield też o ile pamiętam całkiem nieźle opublikował, i dopiero potem recenzenci i osoby próbujące powtórzyć jego "doświadczenia" roznieśli go w pył, więc proszę o badania pozytywnie zrecenzowane i powtórzone, a nie kolejną świeżą rewelację osoby, której manipulacje faktami już udowodniono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""ak nieszczepiacy daja wiarygodne dowody ze zrodlami" Ciekawe jakie, skoro takich nie ma? smiech.gif" Czy ty jestes jakas ulomna ? kilka postow wyzej masz link do zbioru wielu badan naukowych takze przeprowadzanych w prestizowych osrodkach naukowych ktore stwierdzaja nieskutecznosc lub szkodliwosc szczepionek. "A niejaki pan Wakefield też o ile pamiętam całkiem nieźle opublikował, i dopiero potem recenzenci i osoby próbujące powtórzyć jego "doświadczenia" roznieśli go w pył, więc proszę o badania pozytywnie zrecenzowane i powtórzone, a nie kolejną świeżą rewelację osoby, której manipulacje faktami już udowodniono. " Ludzie wy powtarzacie ciagle propagande o Wakefieldzie. Wakefield zostal sadownie oczyszczony z zarzutow wiele lat temu, jego wspolpracownik takze, ponadto sad stwierdzil ze dowody oczerniajace Wakefielda zostaly zebrane skrajnie nieudolnie i byly bardzo naciagane. Prosze bardzo zbior badan naukowych z calego swiata na temat zwiazku autyzmu ze szczepionkami ktore potwierdzaja badania Wakefielda. http://www.activistpost.com/2013/09/22-medical-studies-that-show-vaccines.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"a ja mam pytanie: czy wy kłócicie się o wszystkie szczepienia czy tylko o te na ospe, świnkę itp? Bo jeśi chodzi o te normalne to uważam, że to powinien być obowiązek. A te dodatkowe to jak kto chce. Ja mam 30 lat świnkę przeszłam, a ospy nie i co jak moje dziecko zachoruje? Mam więc dylemat szczepić nie szczepić. No, ale z drugiej strony, jak coś to chcę tylko na ospę, nie chcę szczepionki cos tam w jednympechowiec.gif" ZAdnego obowiazku szczepien. Szczepienia to zabieg medyczny wiazacy sie z ryzykiem i jak na kazdy zabieg powinno sie podpisywac zgode na papierze. Nie ma jakichkolwiek dowodow na to ze szczepienie calego spoleczenstwa zapobiega zachorowaniom tego spoleczenstwa wiec obowiazek szczepien nie ma podstaw w rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×