Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Cieszy mnie coraz wieksza ilosc rodzicow nieszczepiacych dzieci

Polecane posty

Gość gość
Czytam ten watek i mam wrazenie ze zwolennicy szczepien to idioci. Mimo ze ktos zamiescil ciekawy zbior badan na temat szczepien to zwolennicy nadal uwazaja ze nie ma badan na szkodliwosc szczepien a inni nawet nie probuja w nie zajrzec od razu stwierdzajac ze nie warto ze to bzdury. Naprawde mi was zal. Odnosze wrazenie ze antyszczepionkowcy potrafia o wiele krytyczniej patrzec na szczepienia, o wiele lepiej szukac na ich temat informacji, logiczniej myslec, i maja ogolnie wieksza wiedze na temat szczepien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez mieszkam w De. moje obie corki jedna lat 12 druga lat 3 dostaly pierwsza szczepionke w 3 mc swojego zycia.wiec nie tak jak ktoras z matek ktora sie wypowiadala ze kalendarz szczepien polski jest taki sam jak niemiecki.nie jest to prawda.niemieckie dzieci dostaja najpotrzebniejsze szczepionki i wszystkie one sa darmowe. Jesli chodzi o przedszkole to trzeba pokazac karte szczepien jest to obowiazkowe do przyjecia dziecka przedszkola czy zlobka. Jesli chcecie zobaczyc niemiecki kalendarz szczepien wpiszcie w google Impfkalender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyne co mi sie nie podoba w Pl to to ze dzieci ktore dopiero wyszly na ten swiat juz zostaja zaszczepione.moim zdaniem to glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze w Niemczech to zalezy od przedszkola, bo jest tam duzo prywatnych przedszkol i zlobkow. Mam znajomych w niemczech kazdy rejestrowal sie do co najmniej 10-20 przedszkol zeby do jakiegos sie zalapac i w zadnym nie pytali ich o szczepienia, kazde przedszkole czy zlobek stwierdzalo ze szczepienia to prywatna spawa rodzicow. Wiec nie wiem czemu akurat w Twoim przypadku trzeba okazac kalendarz szczepien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze wieksza glupota jest to ze nawet wczesniaki ktore ledwo sie trzymaja pakuje sie w nie szczepienia. Cos takiego na pewno nie wychodzi im na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmienialam przedszkole kazdej z corek 2 razy i w kazdym czyli lacznie w 4 przedszkolach szczepienia trzeba bylo pokazac obowiazkowo. Jesli chodzi o prywatne przedszkola to dzialaja one na takiej samej zasadzie jak panstwowe, wiem bo jednw z corek byla w takim prywatnym. Twoi znajomi przekazali ci zle informacje na temat szczepien w Kindergarten. Zaraz poszukam linki i podesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze zaznacze ze najpierw mieszkalam w Stuttgart a pozniej przeprowadzilismy sie do Hamburga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos pisal w temacie ze tez rejestrowal sie do przedszkol w Niemczech i zadnych szczepien od niego nie wymagali takze a swoim znajomym wierze. Znajomi dobrze znaja niemiecki nie ma opcji ze cos pokrecili a dyrektor przedszkola chyba wie co jest wymagane w ich przedszkolu. Jest jeszcze mozliwosc ze mieszkasz w innym landzie tam kazdy land ma inne prawo w wielu sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko od dwòch mc chodzi do przedszkola, szczepienia byly wmagane i ja tež mieszkam w niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczepienia w niemczech nie sa obowiazkowe ale jesli chcesz poslac dziecko do przedszkola to musi je miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam i nie wiem czy smiac sie czy plakac? Mamo z 10,15 zebys miala jakiekolwiek najmniejsze pojecie o sensie szczepienn nie zadalabys pytania w stylu : czego sie boisz skoro szczepisz. to moze ci wytlumacze czego boi sie ta mama i kazda inna a muanowicie jakbys nie wiedzuala wielce odpowiedzialna mamo szczepienia sa przeciw wirusom , jesli populacja przestaje szczepic wirus mutuje tak np jak wirys grypy lydzie choruja bo bardzo mala populacja sie szczepi i co roku jest nowy szczep, w dobie nieszczepienia dzieci powracaja choroby takue jak krztusiec rozyczka swinka czy odra i jak dalej tak pojdzie wirusy beda mutowac i beda potrzebne noweszczepionki.... a wiec odpowiedziala mama wlasnie tego sie boi !! Szkoda ze na waszych sekciarscich *****ch antyeszczepionkowych nie ma nikogo to by wam to wyjasnil. Wiec zanim zadasz kolejne pytanue czego sie boisz skoro szczepisz to najpierw przevzytaj ten post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli znasz jez.niem. to poczytaj na ten temat, twoi znajomi gadaja bzdury w niemczech nikt nie przyjmie dziecka do przedszkola bez szczepien koniec i kropka. Jesli sama zamieszkasz w tym kraju to bedziesz wtedy mogla sie wypowiadac na temat szczepien w De

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co wam mamy lekarze? Pediatrzy, stomatolodzy, położnicy, onkolodzy i reszta tych "konowałów" skoro cała wiedza świata jest w waszych głowach :) Dzięki, że jesteście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja czytam te wszystkie tematy o nieszczepieniu to wiem jedno ...te co nieszczepią to jedna wielka seksta .Bredzicie ciągle to samo o autyzmie, o rtęci jakby wam ktos mozgi wyprał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochodzcie sobie po niemieckich forach ludzie tam pisza ze w jednych przedszkolach wymagaja szczepien w innych nie a jeszcze w innych tylko niektore. To zalezy od regionu i od przedszkola. Nie ma prawa zmuszajacego do przyjmowania tylko zaszczepionych do przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cala wiedza tylko wiedza o szczepieniach z doswiadczenia wiemy ze lekarze maja wiedze tylko ta ktore im sie przekaze a ta jest w duzej mierze sponsorowana przez koncerny farmaceutyczne. Spytaj lekarza o leczenie alternatywne, nie bedzie mial pojecia o tym. Poniewaz wiedza medyczna jest standaryzowana czesto pod dyktando koncernow farmaceutycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede sie z toba klocic bo to nie ma sensu, napisz tylko na jakich niemieckich forach czytalas ze tu przyjmuje sie nie zaszczepione dzieci :O Podaj nazwe chetnie poczytam. Po pracy zapytam pania w przedszkolu o nieszczepienie, zobaczymy co odpowie i dam znac. A ta nie powtarzaj klamstw na temat szczepien w De bo to glupota, znajoma znajomego powiedziala, przeprowadz sie tu i wtedy mozemy porozmawiac. Zabieram sie do pracy, milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak, tak... Wszędzie są spiski, tajne konszachty, podsłuchy, wymuszenia i manipulacja społeczeństwem :D Widzę, że ten idiota Korwin - Mikke może jeszcze liczyć na parę głosów takich pewnych teorii spiskowych mamuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mowie ...istna seksta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sekta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w DE rozmawialam z ponad 30 przedszkolami przy zapisywaniu dziecka w ZADNYM nie wymagali szczepien. Dziwili sie ze o to pytam, bo to tylko i wylacznie moja sprawa czy szczepie. Kazdy Bundesland ma swoje prawo w jednym moze byc to wymagane w innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led Zet jak narazie to tylko wysmiewasz i ironizujesz a zadnej konstruktywnej wiedzy nie napisalas. Odezwij sie jak juz bedziesz miala cos konkretnego do napisania. Tak Tak badania potwierdzajace szkodliwosc szczpionek sa sfalszowane a te przeciwne wiarygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam swoją głowę i swoją wiedzę i brak potrzeby walczenia z wami :) Już to przerabiałam i jest to walka z wiatrakami... więc po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim landzie w De mieszkasz? Z ponad 30 przedszkolami nie rozsmieszaj mnie :D Ja mieszkam w HH i rozmawialam z 3 dziecko dostalo miejsce w najlepszym z mozliwych Ludzie po co wy tak klamiecie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w De, mieszkam w HH... Fiu fiu, światowo tu na szczepionkowym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam szczepiona i żyje. Moje dzieci są szczepione i nic im nie jest.Widze ze znowu jakaś glupia moda weszła. Kobiety weźcie się opanujcie, dobrze wiemy co jest w szczepionkach.Sprawdz zawartosc powietrza którym oddychasz i jedzenie.co przestaniesz oddychac i jeść idiotko jedna z drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Led zet-jesli dla ciebie De to swiatowo to moze tak tez zostac.nie mam ochoty sluchac glupich klamstw wymyslonych przez matki w Pl ktore w zyciu nie mieszkaly w niemczech i nie maja pojecia na temat szczepien i przedszkoli tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zwisa życie emigrantów, niestety nie wyłapałaś tonu w jakim był tamten wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zwisasz ty i twoj ton :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co ze mną pisałaś oszuście? Trolololo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×