Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aliciiiiiaaaa

To wydarzylo sie w ten weekend, co we mnie wstąpiło?

Polecane posty

Gość Aliciiiiiaaaa

Witajcie! Mam do was takie pytanie, w ten weekend ja z przyjaciółką i moim facetem i takim drugim kolegą starszym od nas o 5 lat gralismy w pokera rozbieranego... Oczywiście oni wygrywali i po chwili zostalysmy nagie. Dla mnie bylo to podniecające ale moja przyjaciółka bardzo sie wsydziła, zakrywala piersi i cip/ke zeby nic nie bylo widac. Po chwili ja bylam juz bardzo podniecoona chociaz nigdy takich rzeczy nie robilam ani mnie to nie krecilo, raczej bylam zawsze wstydliwa. Zaproponowalam rewanż, ze jak my wygramy to oni mają sobie obciągnąć nawzajem a jak oni to my będziemy im służyć caly weekend. Ten kolega starszy uśmiechnął się tak trochę złośliwie i odrazu sie zgodzil a moj chlopak popatrzyl na mnie jak na dziw/ke :-o No i oczywiście przegrałyśmy ten rewanż... Wtedy ten kolega pow8edzial ze mam wyczyścic mu buty. Zaczęlam to robic na co moj chlopak wstal oburzony z tekstem ze to chore i wyszedl a moja przyjaciolka ubrala soe szybko i uciekla. Nie bede wam opowiadac co bylo dalej ale jak myslicie, czy to koniec z moim chlopakiem? Czy on się obraził? Jak go udobr***ać? Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliciiiiiaaaa
Prooosze o rade 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Moglas powiedziec im ze jesli przegracie pocalujesz sie z.kolezanka.na ich ocxach wszystko by poszlo inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliciiiiiaaaa
No tak ale powiedzialam o tym sluzeniu. A ten kolega od razu wyskoczyl z czyszczeniem butow. No to poszlam po szmatke nago oczywiscie, zupelnie sie nie zaslaniając i bylam w szoku ze jestem tak odważna, klęknełam przed nim i zaczęłam czyścic mu te buty. A moj chlopak z tekstem ze to chore! I wyszedl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliciiiiiaaaa
Tood ale nie wiesz co bylo dalej :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
To opisz wszystko co bylo pitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliciiiiiaaaa
To nie powiem co bylo a bylo ossstro :-p Pierwszy raz robilam takie rzeczy. Nawet teraz sie rumienie na mysl o tym. I o tym ze zwracal sie do mnie Suczko... Nie wiem co we mnie wstąpiło :-( Jak sie teraz wytłumaczyc chlopakowi? Tym bardziej ze razem doszlismy na razie tylko do delikatnych pieszczot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masakra , jak nisko upadłaś !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wydymal Cie dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliciiiiiaaaa
No to powiem co bylo dalej troszke. A więc on powiedzial cos w stylu: "kręcą cię takie zabawy Suczko"? Normalnie obrazilabym sie za taki tekst ale ta sytuacja cala, ja naga przed nim, to ze prawie go nie znalam a bylismy sami... nie wiem co we mnie wstąpiło i powiedziałam ze tak...! A on na to kazał mi klęknąc przed nim na kolanach... Więcej nie powiem bo mi wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
To napisz cos wiecej co robiliscie czy kolezanka tez brala udzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliciiiiiaaaa
Nie. Kolezanka poszla od razu zbulwersowana jak tylko zaczełam mu czyścić te buty, przeciez pisalam. Powiem tylko ze potem on wziął taką taśmę i związał mi ją ręce z tyłu. Strasznie mi wsyd ale z drugiej strony jak to wspominam jestem mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przyznaj sie:: zrobilas mu loda z polykiem? czy bez polyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliciiiiiaaaa
Loda to malo powiedziane :-( Wstyd mi teraz. Ale on po prostu wyru/chał mnie w usta, posuwał mnie w nie trzymając za włosy i mówiąc teksty w stylu "posłuszna suczka"... Kurcze jakby ktos mi opowiedzial taką historię to pomyslalabym ze ta dziewczyna to dzi/wka! A ja to zrobilam i jeszcze bylam mokra! A tego mi najbardziej wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliciiiiiaaaa
Jeszcze do tego dostalam smsa od tego faceta ze milo bylo, ze dziekuje mi za ten wieczor i zaprasza mnie na kawe :-( Nie wiem co robic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Idz do niego pogadaj powiedz zeby to zostalp miedzy wami i powiedz zeby zrobil ze minete i tyle he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie takie suczki, pewnie go nieźle podnieciłaś. Pewnie chce sie umowić, moze spróbować związku? Idź i zobacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z ciebie pewnie jest urodzona suczka i teraz to wyszlo i sie dowiedzialas :-) korzystaj z tego daru :-) bo nie każda to ma. Cudowna kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×