Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panszalony

TKLIWI NIHILIŚCI

Polecane posty

Gościu, Mam kłopot z samym pojęciem wiary w cokolwiek. Nie opiera się ona na logice i doświadczeniu. Nie bierz dosłownie tego, co powiedziałem. Już wcześniej napisałem, o co mi chodziło. Ale.. tak interpretacja. To twoja interpretacja, tylko czemu odnosisz ją bezpośrednio do mnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedź: taka George Sand była ,,nihilistką'', ale nie czyni jej to bynajmniej Nihilistką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze to przetrawic Kusza:-) Cos wesze, ze mozesz miec racje:-) Na glodzie nie mysle racjonalnie. Dobranoc ludzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powyżej kieruję do ,,Kusza Myślivski''. a co do ciebie @Panszalony to powiem tak nasrał kiedyś ptak i pomyślał wreszcie sobie ,,tylko latam, nic nie robię' z teoryją darwinowską jeśli bym chciał to pogodzić powinienem już być mością dzieła sztuki wieczne płodzić albo chociaż filozofię na której znam się już trochę czy są innym czym me kloce niż Newtona są owoce co mu wieczność objawiają przecież ptaki ciągle srają na parapety, balkony wzorów wiecznych źródłem one a że ktoś tam przy sprzątaniu będąc zapewne na haju odkrył ruchy jakichś planet czy to znaczy żem jest zalet równym mu ja sam pozbawion świat przeze mnie jest już zbawion jestem wszak nadfilozofem co na kafe łowi brochę Boże, ale jestem pijany. ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle dobrego.. :P Chciałem jednak zrobić cos dobrego dlaa dyskusji mimo moich tendencji pseudointelektualnych :D a tu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza! Na wszystko masz dewizę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cze Madzia, Kusza :) Szalony, mądrości na dziś nie ma? Liczyłam na małą prowokację tematyczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadnę wieczorem, może coś intrygującego wymyślisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie sensu :P Mieliście kiedyś myśli w stylu: Dlaczego ja to ja? i gdzie byłem nim nie nie było? Odwala mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przez deszcz ;) Ja to ja. Sama siebie tworzę. Kreuję, decyduję.•

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×