Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panszalony

TKLIWI NIHILIŚCI

Polecane posty

Słodko winna "Panieszalony- dobry wieczór. tak czułam, że Ten temat jest na złowienie Pań szanownych, czy też szalonych?" :) Jeślibym szukał kogoś to nie w internecie.. :P Swoją drogą mam wrażenie, że kobiety wolą umrzeć niż się przede mną rozebrać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówię, że nie.. ale ja nikogo nie szukam.. :) Zaskoczę cię biegałem.. ale nihilistycznie uznałem, że nie ma to najmniejszego sensu, więc więcej nie będę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kreska_
panie chyba pomyliles dzialy. Tu moralnosc lezy I kwiczy u wiekszosci, to gdzie tu miejsce na wrazliwosc. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świstaku, co do tramwaju... Myślę, że obcięte nogi zasugerują, że życie jest jeszcze bardziej beznadziejne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałem kawałek tamtego odcinka. Słyszałem o filmie.. Ale prawdę powiedziawszy nie lubię takich cukierkowych i jednocześnie smutaśnych produkcji. Co nie znaczy, że nie uważam Jaśka Meli za pewnego rodzaju bohatera. Co prawda wolę Batmana, ale i jego samozaparcie jest godne podziwu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem..? Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują :P Nihilistycznie negując istnienie wyższego bytu :P Nietzsche-go nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale.. pewnie masz racje.. Tak naprawdę chodzi o seks, jeśli jednak nie o seks to o pieniądze, chyba, że w grę w chodzi seks za pieniądze. Kogo ja chcę oszukać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla jednych ,,nihilizm'' będzie ,,pesymizmem'', dla innych najbardziej optymistyczną doktryną. Na tym zasadza się (wiem, za dużo ontologii w przywołanych pojęciach ;)) RÓŻNICA. I to co nihilizm aktywny jedynie zużywa (np. ,,tkliwość'') jako kolejną maskę prowadzącą do ,,celu'', nihilizm bierny uznaje za cel. W nic można wierzyć na wiele sposobów, a najpełniej wierzy ten, który pozna wszystkie środki, a mimo to nie pozna celu i ten stan rzeczy będzie właśnie błogosławił - w pokoju i wojnie, w miłości i nienawiści, w poznaniu i niewiedzy, zawstydziwszy się jeszcze, sam przed sobą, że musi używać podobnych, nic nieznaczących pojęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Kusza Myślivski dziś A tobie rodzice nie mówili, że to nieładnie udawać nihilistę? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×