Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panszalony

TKLIWI NIHILIŚCI

Polecane posty

Użyłem tych słów jako zwykłego nagłówka, jak tytułu piosenki :D Czyli luźno, żeby temat mógł być dowolnie interpretowany :) Ale.. ok zgadza się :D to twoja interpretacja. :) Znaczy ma to sens! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy myślenie schematami jest złe? Nie każdy ma na tyle odwagi żeby iść własną drogą. Są silniejsi i słabsi. Ci drudzy idą za tymi pierwszymi. Szukają sposobu, rozwiązania, gotowej recepty jak żyć. Ślepo wierzą, że życie tych na piedestale jest wspaniałe i sami takiego życia pragną •

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej wyrabiać własne zdanie. Według mojej opinii. Myśleć. Nikt nie mówi, że sugerowanie się kimś innym jest złe. Ale myśleć powinno się samodzielnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, mają własne zdanie ale go nie wyrażają. Lęk przed krytyką, wykluczeniem jest u nich na tyle silny, że ze spuszczoną głową godzą się na wszystko•

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzisz więc, że tacy ludzie mają ze sobą jakiś problem Sir?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dame nie Sir ;) Okazałoby się rychle, że większość społeczeństwa ma ze sobą problem. Jak wiadomo, to większość określa to co normalne•

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kusza zależy do której z tych dwóch grup się sklasyfikujesz. Tak czy owak uważać będziesz, że to ta druga grupa ma problem. Testy? Bzdura na resorach. Sytuacja: Ankieta n.t. Obcokrajowców. Zostałam okradziona przez mężczyznę czeskiego pochodzenia. Moje wszystkie odpowiedzi będą anty. Za miesiąc zakochuję się we Francuzie, och ach... Wszyscy są cudni. •

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panieszalony- dobry wieczór. tak czułam, że Ten temat jest na złowienie Pań szanownych, czy też szalonych? Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś trudno mi sobie wyobrazić nihilistę egzystencjalnego, któremu tramwaj obcina właśnie obie nogi. Na pewno nie da się przejść koło takiego zdarzenia obojętne i udawać, że to się w ogóle nie stało. W każdym razie nie na własnych nogach. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I idealnie pokazuje nieład w psychice ludzkiej- dlatego to lubię- niektóre tematy bądź wpisy- nigdy nieprzestaną mnie zaskakiwać. Dlatego warto zostać niewzruszonym i mieć wszystko daleko ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewnie utrapieniem dla trolli i innej maści nakręcaczy . ;) Przynajmniej dopóki nie mogą rozjechać Cię samochodem. Gorzej, gdy wyjdą na ulicę i zaczną powielać kafeteryjne wzorce zachowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×