Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Asiaa1992

fajne sklepy internetowe

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chodzi o odzież niemowlęcą to polecam sklep dalszej koleżanki tutaj https://babelu.pl/FOLK-kolekcja ciuszki są folkowe z podhalańskimi motywami, kupowałam komplet dla córeczki i jest cudny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dzieci głownie ebiton24, bo można u nich znaleźć bardzo stylowe i niepowtarzalne rzeczy, dobre jakościowo. Dla siebie raczej sklepy zagraniczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio głównie rzeczy kupuję na schaffashoes, bo -70%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam www.Gaz-but.pl miła obsługa i pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie największym hitem jest aliexpress :D Czeka się co prawda długo na dostawę, ale coś za coś. Lubię też zamawiać testery perfum z https://perfumio.pl/, bo zawsze mi żal większych kwot na zapachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko na aliexpress długo się czeka na przesyłkę. Mnie to zniechęca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, ale coś za coś - ceny są bardzo niskie i ogromny wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaGorczynska
Ja staram się kupować tylko ubranka dobrej jakości dlatego aliexpress odpada. Jest tyle super marek, które są warte uwagi! Ja w dodatku nie lubię ubranek z jakimiś tandetnymi aplikacjami, w jakieś sowy albo w motylki, masakra. Fajną alternatywą są psoty.com, ktoś próbował? Ja ich uwielbiam, mają duży wybór ubranek unisex w wielu kolorach. I w dodatku to polska marka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny i godny zaufania sklep internetowy to także www.Mineral-Guard.pl gdzie zamawiam okrzemki naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dla dziecka na ebiton24.com niedawno znalazłam ten sklep i jestem baaardzo zadowolona! widzę, że nie tylko ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najczęściej kupuje na stronie born2be.pl :) Mają super produkty! a że staram się unikać cen z kosmosu to jak najbardziej mogę polecić ten sklep :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga_43
Ja polecam ten tani sklep: https://www.brytyjka.pl/plecaki-cat-1.html jeżeli ktoś szuka modnej torby albo plecaka w dobrej cenie :D Ostatnio zamawiałam torebkę dla siebie i plecaki dla dzieciaków i jestem bardzo zadowolona, bo sporo zaoszczędziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola Jola
Moje córki robią zakupy w born2be, mnie też raz namówiły i się skusiłam na sweterek, i jestem z niego zadowolona, ładny ciepły i niedrogi :)) Polecam, bo jeszcze nie raz ppewnie coś zamówimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o prezenty to zawsze kupuje przez internet. Chodzenie po sklepach mnie nie kręci, a i tak wiele razy nic się nie kupi, a przez internet łatwo i wygodnie. Już kilka razy kupiłem na stronie www.kwiatyupominki.net mają rzeczy ręcznie robione na każdą okazję. Jest w czym wybierać. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelkaa
polecam born2be jeśli chodzi o ubrania i obuwie, perfumy kupuje na iperfumy.pl czasem zaglądam na reserved :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić sklep z prezentami/gadżetami -> www.SMARTGIFT.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VioletaS
Born2be! Najlepsze i najwygodniejsze buty kupowane przez internet, serio serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam aukcje CzasOkazji.pl niższe ceny i szeroki asortyment, do tego bardzo dobry kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanutaC
Polecam sprawdzić born2be, zamówienie szybko, w dobrej cenie, zamówione buty są bardzo wygodne, a konsultanci bardzo uprzejmi, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lacazette
Hmmm, ja bardzo lubię Teletorium i Sferis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z fajnych sklepów mogę polecić renee, ich buciki są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mediaexpert.pl ostatnio dosc duze znizki widzialem, a to polska firma, trzeba ja wspierac wiec tylko tam kupuje sprzet, ot co. Nie bede dawal obcym zarobic, jak nasi tutaj nas potrzebuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
born2be nie wygląda najlepiej i chyba mnie nie przekona. Obuwie kupuję na innych stronach tj zalando albo stacjonarnie. Sprawdziłam podawany wyżej sklep dziecięcy ebiton24 i faktycznie jestem pozytywnie zaskoczona, nie znałam go wcześniej, mogę polecić. Plus za wysyłkę i miłą obsługę na chacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez wątpienia fajnym i ciekawym sklepem internetowym jest również www.AirWheel.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichałWwa
Ja osobiście mogę polecić sklep born2be, buty które tam kupuję są wykonane porządnie, po rozpakowaniu z pudełka, buty wyglądają jeszcze bardziej atrakcyjnie, niż na zdjęciach na stronie. Nie przypominam sobie, żebym miał kiedyś jakiś problem z butami z tej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny sklep internetowy z markową odzieżą egoistin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolorki92
Gorąco polecam renee.pl! :) Razem z siostrą zostawiłyśmy już tam tyle pieniędzy, że szkoda gadać haha! Było warto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×