Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Asiaa1992

fajne sklepy internetowe

Polecane posty

Gość gość
Do fajnych sklepów internetwoych, gdzie regularnie robię zakupy zaliczam: total-care.pl/cat-pl-1-AUTO-CARE-br-chemia-motoryzacyjna.html Znajduję tutaj zawsze to czego szukam oarz w dobrych cenach. Nigdy też nie zawiodłam sie na presyłce ( idzie na czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrminaHajz
Niewątpliwie z fajnych sklepów można wymienić http://ekskluzywna.pl/ często tam zaglądam czy to po bieliznę czy po ubrania, bo mają bogaty asortyment. Ostatnio świetna wyjściowa tunikę u nich znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikadooo
Wg mnie moda męska damska - zwłaszcza buty to na www.e-kaja.pl fajne ceny i do tego oryginalne perełki można kupić. Wszystko na magazynie, bo kupiłam kilka rzeczy i zawsze po dwóch dniach już miałam przesyłeczki w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka_Z
Polecam sklep internetowy www.ourdecor.pl - sporo inspiracji do wnętrz ( meble, dekoracje, dodatki...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze sklepów z odzieżą polecam www.mosquito.pl Zamawiam u nich mnóstwo rzeczy i za każdym razem jestem w 100% usatysfakcjonowana, bardzo szybka wysyłka i świetne ubranka na każdą okazję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miliska
perfumy można wyrwać sporo taniej na i-perfumy.pl, sprzęt na sferis allegro a ubrania ja akurat zawsze kupuję stacjonarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele ciekawych rzeczy znalazłam na stronie cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/, to fajna porównywarka cen, kupiłam dużo taniej niż w sklepach stacjonarnych, to była bardzo dobra decyzja. Serwis wskazuje w jakim sklepie można kupić najtaniej, warto zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz odmienić swój dom, mieszkanie ? zajrzyj po garść inspiracji www.OurDecor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm... w temacie sklepów internetowych ja jestem fanką gadzetów erotycznych i dużo zakupów robię własnie tu http://wzaufaniu.pl/. Mój maż zamawia sobie z tej strony tabletki na zwiększenie doznań erotycznych .... chyba Hunter się nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElżbietaBennet
Cześć ;) najciekawsze ubrania znajdziesz tu: https://www.kostium.com/sukienki-wieczorowe ceny są przystępne, jakość na najwyższym poziomie. Masz bardzo duży wybór, jak sądzę, coś znajdziesz dla siebie. www.kostium.com działa już niemal od roku, oferując ubrania od polskich marek i projektantów, nie musisz się więc obawiać, że kupisz słaby jakościowo produkt. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alxa
Ja bardzo często szukam gadżetów w Teletorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dość często kupuję w sklepie Polskiej firmy https://kamea.pl/. Bardzo dobre gatunkowo czapki, szaliki i kominki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayorka5
Ja też lubię kupować w Teletorium ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś rowerzystą to bardzo dużo akcesorii, rowerów i innych rzeczy związanych ze sportem znajdziesz na http://sporti.pl ja często kupuje tam akcesoria rowerowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelia_s
Bardzo fajnym sklepem moim zdaniem jest perfekcyjnaczystosc.com.pl - zawsze tam kupuje materiały do czystości i polecam - bardzo wygodne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne okularki Dita zamawiałam parę tygodni temu przez stronę www.dobre-repliki.pl . Mogę ten sklep polecić, mają rzeczy prosty z Chin, są dosyłane z Azji bez dodatkowych opłat. Ja robiłam zamówienie do Niemiec, to powiem, że wyjątkowo szybko dostałam paczkę, bez jakiś problemów z cłem i tego typu przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelitkowa
Zależy z czym, ja ostatnio trafiłam na organicznewlosy.pl - mają świetne produkty do włosów,a szczególnie przy moich zniszczonych pomogło mi mleczko hmilk no stress. no i szybka wysyłka, to na bardzo duży plus. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ostatnio przekonałam się do sklepu NaturalnaSpizarnia.pl gdzie zamawiam zdrową żywność. Jest taniej i przesyłka zawsze na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelA_1443
Ja ostatnio znalazłam fajny sklep internetowy z artykułami biurowymi - bardzo polecam - www.DlaBiuraZakupy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaczina
z fajnych sklepów to ja lubię sferis.pl często można u nich kupić taniej rzeczy i z wysyłką też nie mają problemów, bardzo szybko załatwiają sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darysa
Ja ostatnio trafiłam na gazetkę promocyjną Teletorium i potem zamówiłam sobie głośnik bluetooth stamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janetcka
U nas na topie są meble i dodatki różne bo właśnie wprowadzamy się do naszego domu. Sporo juz udało się nam kupić ale najbardziej cieszę się z mebli w salonie i sypialni, które kupowaliśmy w Meble Hot nie dość, że są ładne i solidne to płaciliśmy za nie rozsądne pieniądze. W każdym razie są w ogóle nieporównywalne z sieciowymi i własnie dużo tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym sklepem internetowym na którym można polegać jest Piomarket.pl gdzie często zamawiam kosmetyki z kolagenem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×