Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A może jednak kochanka?

Polecane posty

Gość gość
drugi związek jest njlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Mój... właśnie chce odejść od żony dla mnie.. takiej żony jak Ty , wulgarnej, chamskiej baby która żyje awanturami.... sama go namawiam żeby jej nie zostawiał... on się uparł bo dopiero ze mną mu dobrze.. to ze mną rozmawia, mnie przytula o mnie dba...ze mną ma spokój i tylko czeka na moje słowo i jest u mnie z walizkami.... nie każde małżeństwo jest cudowne!!! ale widać Twoje również skoro takim jadem walisz..." Dziewczyno, opamiętaj się! Tym bardziej, że wszystkie Twoje wyobrażenia, mogą się jutro okazać wielką iluzją... Kobieta pisze ci może w brutalny sposób, ale prawdę, jak może to wyglądać z tej drugiej strony, o której nie masz pojęcia, bo nie jesteś z tym facetem cały czas. Miej empatię i wczuj się w sytuację tej żony... To jest takie trudne, wyobrazić sobie, że ta kobieta kocha tego faceta i walczy o niego, jak umie? To jej mąż, ona ma prawo walczyć o niego, przysięgała przed Bogiem, że na dobre i na złe, tak ciężko sobie to wyobrazić? Jak tylko ten facet zorientuje się, jak wielka wyrządził jej krzywdę, i jeśli ona go zechce, odejdzie od Ciebie, zapewniam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze napisane, odejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój... właśnie chce odejść od żony dla mnie.. takiej żony jak Ty , wulgarnej, chamskiej baby która żyje awanturami.... sama go namawiam żeby jej nie zostawiał... on się uparł bo dopiero ze mną mu dobrze.. to ze mną rozmawia, mnie przytula o mnie dba...ze mną ma spokój i tylko czeka na moje słowo i jest u mnie z walizkami.... nie każde małżeństwo jest cudowne!!! ale widać Twoje również skoro takim jadem walisz... xxxx Walisz to ty w gacie ze złości frustratko, że się tyle natyrałaś ozorem przy jego brudnym penisie, a on dalej z zoną siedzi. :D A pisałaś wcześniej, ze już z tobą mieszka :D głupia qrwo z dworca co ma schizy. Przestań dzwonić do niego i go żebrać, zeby na godzinkę wpadł do ciebie to na własne ślepia zobaczysz ile znaczysz dla niego, a szczena ci nie raz opadnie, jak zobaczysz go szczęśliwego razem z żoną na ulicy albo w sklepie, gdy będą robić rodzinne zakupy. Naiwna wywłoko znajdź sobie wolnego faceta,a nie uczepiłaś się nogawki żonatego, niczym rzep psiego ogona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Walczy się dopoki się kocha. A skoro maz nie nic to po co walczyć? moze sam odejdzie albo i nie wróci. To zależy od tego która miłość jest prawdziwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wytrzeźwiej tępa dzido a nie od samego rana bełkoczesz na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bul bul bul ile wczoraj wychlałaś suko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też zostawiłem żone dla kochanki ale z żoną nie dało się żyć była jędzą dlaniej liczyła się tylko kasa kasa i jeszcze raz kasa nie chciało mi się po pracy do domu wracać bo ciągle się czepiała a teraz wiem że żyje dzieci zabieram na wekeedy i jest ok. Nie żałuję swojej decyzji z kochanką jestem już 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku ja też mam kochanka i cóż w tym złego taka odskocznia od codzienności to coś pięknego . Ale z kochankiem się dogadałam że nie zostawim swoich rodzin chociaż kochanek ma jedne dziecko i to dorosłe które mieszka za granicą ja też mam dzieci dorosłe i żonate ale na stare lata chce czegoś innego a kochanek mi to daje i jestem szczęśliwa a to nie mydło i dla męża starczy kochanek w****** mąż poprawi i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia suko z 8.25 co udaje chłopa w necie aż 6 lat warujesz przy cudzym mężu?:D:D:D No popatrz z żoną się nie rozwiódł i z tobą nie ozęnił :D Żona chiała kase? Bo to jest obowiązkiem meża i ojca łożyć na dom i dzieci, ale skąd moze to wiedzieć przygłupia wywłoka, ktora jednie potrafi się pieprzyć w krzakach z cudzym mężem. Ty oczywiście utrzymujesz chłopa i kasy od niego nie chcesz? To w takim razie płać mu jeszcze za to że cię dopycha i ryzykuje ze mu sie rodzina rozpadnie przez ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh :) dobre. Uśmiać się idzie. Chłop chce to zdradzi, chce to odejdzie. Tak samo jak kobieta. Bo każdy ma jednak własne zdanie i robi co chce i uważa za słuszne. Trzeba żyć swoim życiem a nie tylko życiem męża i wszystko kreci się wokół kochanki dla głupich kobiet. Tak życie uleci a facet i kochanka maja się dobrze. Z życia kozystaja ile miga i chcą, przede wszystkim sprawiają ze życie ich nabiera barw i szczęścia. Tak każdy się wypowie co ma kochanie czy przyjaciela. Zwal jak kto woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w drugim związku nareszcie normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj str 1 ale pieprzysz! mówisz o sobie? znam takie k***iszcze jak ty! popiszemy? dawaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Głupia suko z 8.25 co udaje chłopa w necie aż 6 lat warujesz przy cudzym mężu?smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif No popatrz z żoną się nie rozwiódł i z tobą nie ozęnił smiech.gif Żona chiała kase? Bo to jest obowiązkiem meża i ojca łożyć na dom i dzieci, ale skąd moze to wiedzieć przygłupia wywłoka, ktora jednie potrafi się pieprzyć w krzakach z cudzym mężem. Ty oczywiście utrzymujesz chłopa i kasy od niego nie chcesz? To w takim razie płać mu jeszcze za to że cię dopycha i ryzykuje ze mu sie rodzina rozpadnie przez ciebie. RACJA na 100%.Słusznie,kawa na lawę.TYlko czy takie ścierwo cos zrozumie? Dalej ją swędzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłop chce to zdradzi, chce to odejdzie" jak ma taka ścierę jak ty co to ugania się za nim,wyzdzwania i wymyśla różności,specjalność d****i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ale sęsacja ja też zdradzam i co czy coś się stało aby mąż się nie dowiedział :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sensacja ! kto napłodził tyle k***w?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheheheheheheheheh jeśli ma jędzę to odejdzie i będzie szczęśliwy!!! wróci ? skąd ta pewność? zawsze wracają? hehehe żałosne jesteście, mężatki o d**e potłuc....takie jesteście pewne swoich mężusiów to byście się zdziwiły !!! wróci nie wróci- tego nigdy nie wiecie!!!! ale jak wróci to wy przyjmiecie bo przecież jesteście tak zdesperowane że nie ważne iż mężulek zdradzał i kochał inną hehhehe byle by być z nim bo nie dacie rady żyć samotnie, bo potem kto taką chce? z dzieciorami... domową kure... zaniedbaną... bleeeeee to bierzecie tych swoich mężulków a prawda jest taka że ponad połowę to kochanka wyrzuca i wtedy wracają z podkulonym ogonem do was bo wyjścia nie mają... Ty wulgarna myślisz że mężuś nie dyma na boku hehehe to jesteś w błędzie.. każdy by dymał jak by Ciebie miał u boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozpustna ,niemoralna kochanka to żadna kobieta,to l********g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki nie dorastają do pięt żonom. 99 procent wracają do żon. Niezależnie od powodów wracają. Więc o czym tu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wycieruchy,gość dziś nie jedną zdradzoną żonę znam,są to kobiety urodziwe,wykształcone,rodzinne-dla rodziny gotów są poświęcić się,schować swoją dumę do kieszeni , natomiast takie k***iszcza jak ty nie pojmują tego,za płytkie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli żona kocha męża,wybaczy mu.Czy zapomni?.... .Dla niej dzieci,rodzina to największe wartości.O nią zawsze zawalczy jak lwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...bo potem kto taką chce? z dzieciorami... Przypominam, że te dzieciory to też twogo ukoccanego są. Radzę pobyć z dwójką dzieci, ciekawe czy ty byś była zadbana.. Że żony przyjmują mężów? Przykro mi, że ciebie porzucił twój ukochany, bo poszedł po rozum do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P******e kochanki naciskają na tych żonatych, ale w końcu okazuje się kto jest mądry. Rodzina to najważniejsza sprawa. Jeśli facet zostawia rodzinę to niech sobie takiego frajera bierze. Nie ma za czym tęsknić. Ale ten, który wybierze rodzinę jest jednak czegoś wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le dopiero w*****ał mnie mąż i nie poznał że 2godz przednin obracał mnie kochanek mąż zrobił mi minetkę gdzie przednim kochanek się spuścił i mąż jest zadowolony i ja szczęśliwa i po co to psuć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz to mężowi na pewno się Twoją opowiastką zainteresuje a nie piszesz to na kafe. Tutaj nie wszystkich interesują Twoje wyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wywłoki z wczoraj Ciebie za to wulgarna franco nie chce tknąć nawet kiep z kulawą dopą, bo przez cały weekend zrzędzisz na kafe bredząc od rzeczy. Ale kto by chciał taką zdesperowaną jędzę jak ty, co zrobi wszystko, żeby tylko cudzy maż wpadł do niej na godzinkę raz w tygodniu? :D A jak nie przyjdzie to zapierniczasz za nim jak suka na czterech kończynach z wywieszonym jęzorem i jęczysz, ze tobie taki układ pasuje i ma wszystko się zgadzasz, bo wiesz, ze facet się nie rozwiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c.d. Mało tego, on by najchętniej już o tobie zapomniał, gdybyś pasożycie jeden odwaliła się od niego i dała mu święty spokój, bo przyszło mu zmuszać się z obrzydzeniem, gdy wyciągasz jego penisa, żeby wylizać. Specjalnie go nie myje, bo liczy na to, że smród cię zniechęci, ale taki pasztet jak ty to nawet gowno zeżre i będzie się cieszyć, że się jej udało. Doskonale wiesz, ze twój koniec zbliża się wielkimi krokami i stąd ta histeria na kafe przez weeken, a w realu na co dzień. Wystarczy, że ktoś pokaże cię jego żonie i będziesz spierniczać w popłochu, aż kopytami poobijasz sobie dope. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie interesują to po co czytasz hehe . :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×