Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A może jednak kochanka?

Polecane posty

Gość gość
Pomijając wpisy osób oburzonych którym się coś nie podoba widzę ze sa wpisy osób szczesliwych będących w nowych związkach które czują się w nich lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak są wpisy jednej desperatki co uczepiła sie cudzego meża i liczy na to ze jak mu pokaże te wpisy to facet rozwiedzie się dla niej :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokłądnie, jak czytam i słucham niektórych historii to się wstydzę, że jestem kobietą. Glupota niektórych bab (i niektórych fagasów)mnie poraża i myślę, że to najlepsza kara dla niewiernego męża, że żyje potem z taką i na odwrót, zresztą chce niech odchodzi, kto go trzyma, byleby zostawił dom isamochód hahah:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście zgadzam się z Tobą gościu powyżej. Myślę tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko pokaż mi takiego, który pozostawi byłej majątek,swój dorobek życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poszedłem do kochanki po rozwodzie, bo nie miałem gdzie iść i przyznaje, że to była największa głupota ta cała kochanka. była żona to przy niej kobieta anioł. gdybym mógł cofnąć czas o 6 lat to uciekłbym gdzie pieprz rośnie w tym czasie kiedy kumpela z pracy zaprosiła mnie na piwo po robocie, bo od tego się wszystko zaczęło. gdzie ja miałem wtedy rozum i oczy? nawet przez myśl mi nie przeszło, że ona coś kombinuje. traktowałem ją jak koleżankę a ona już wtedy się podkochiwała we mnie. później było kolejne spotkanie po pracy i kolejne, aż w końcu wpadła na pomysł zorganizowania imprezy zakładowej bez osób towarzyszących. biegała z tym pomysłem po firmie, inni jej przyklasnęli, bo się spodobało chlańsko. poszedłem, popiłem jak każdy i zamiast do domu kochanka zawiozła mnie do siebie twierdząc, że bliżej a jej się paliwo skończyło. to u niej po raz pierwszy zdradziłem żonę. to kochanka zainicjowała sex. sama weszła mi do łóżka zupełnie naga, jak ją pan bug stworzył i stało się. rano wróciłem do domu myśląc, ze zapomnimy o wszystkim, ale tak się nie stało, bo kochanka uznała, że skoro był sex to jesteśmy razem i zaczęła walczyć o mnie. zaczęły się telefony, smsmy gdy byłem w domu z żoną, a w pracy histeryczne napady ze strony kochanki. jak nie chciałem się spotkać to wyzywała mnie przy wszystkich od dopków, pedałów, idiotów, pantoflarzy. rozpowiadała w firmie, że żona uwiązała mnie na smyczy i wytresowała jak pieska. poddałem się jej presji i skończyłem bardzo źle, bo żona dowiedziała się o romansie od kochanki i rozwiodła się ze mną, choć ja rozwodu nie chciałem. gdybym mógł cofnąć czas to omijałbym szerokim łukiem kumpele z pracy, albo zmieniłbym prace i dziś byłbym z żoną i dziećmi,a nie sam, bo z kochanką wytrzymać się nie dało dłużej niż pól roku po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale grafomani :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale tępa dzida :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Tylko pokaż mi takiego, który pozostawi byłej majątek,swój dorobek życia usmiech " No niechetnie zostawiają to fakt :)Ja jednak uważam, że K... jest nie zabezpieczyć "bylej" rodzinie odpowiedniego bytu, a są tacy, co jeszcze chcą odjąć od ust, bo oni nie zostawią swojego dorobku życia. Tymczasem dorobek jest rodzinny. Niestety, ale założenie rodziny to zobowiązanie też finansowe, które trwa niemal do końća życia, gdy dzieci dorosną i później jesteśmy odpowiedzialni za tę żone, ktora dzieci wychowałą kosztem np włąsnej kariery. I tak, jak kochać możesz, tak odpowiedzialnym być już musisz, warto o tym pamiętać, kiedy podejmuje się pewne decyzje i myśli sie o rodzinnym dorobku (czyt, wspólnym) jako o własnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam takiego, co oddał wszystko byłej żonie, choć to nie on zdradził, tylko ona! i postanowiła odejść do kochanka. a on jej jeszcze wszystko oddał. ale to bardzo romantyczny człowiek, kochał tę kobietę nad życie. teraz jest bardzo nieszczęśliwy z tego, co wiem. a ona żyje z tym kochankiem w domu, który wybudowała za pieniądze byłego męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gościa z 07:59 z całym szacunkiem, ale naprawdę nie wierzę, że nie miałeś zupełnie wpływu na to, co się stało. ja wiem, że niektóre kobiety potrafią na siłę wpychać się do łóżka, ale jednak chyba Cię nie zgwałciła? poza tym, gdyby była aż taka straszna i wredna, chyba nie wylądowałbyś z nią po rozwodzie? i wreszcie, po jednym seksie te histerie i ten rozwód od razu? czy jednak trochę ją zwodziłeś i spotkań było więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież napisał, że baba go wyzywała od najgorszych, gdy nie chciał się z nią spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszne jak można się wybielic a reszta lyka bajki :-) Pewnie zdradzał dlugo zanim się zorientował ze to nie miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ona co robiła? Nachalna szmata która w bezczelny sposób wymuszała spotkania i rozbijała małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I takie właśnie zaslaniaja inne kochanki bo nie każda wymusza spotkania Mnie żonaty kilka lat namawiał do seksu a zonka twierdzi ze to ja go nagabywalam. Nie jestem w stanie po tym zaufać facetom do końca bo mówil ze żona jest ok :-o a mnie kocha :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak żona była ok to po co przed nim nogi rozłozyłaś? bo cię namawiał? nie!!! sama tego chciałaś, bo liczyłaś że ci się uda go zdobyć, ze żona jak sie dowie to go wywali i bedzie tylko twój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co przed nim nogi rozłozyłaś xxxxx własnie tylko czekałam na naiwną żonkę która takie oto stwierdzenie wyciągnie :-o xxxx dla Twojej wiadomości niczego nie było między nami i nigdy nie będzie bo nie miałabym ochoty dyskutować z taką szmaciarą która ocenia bez zastanowienia :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj takie mają doświadczenie!!! Szmacisko dzwoni do domu w jego obecności i pyta o pana x...Pytam się takiej dziwy,jak facet ma szanować ją? Wie,ze przyjeżdża do d*****.Z żoną mu tak łatwo na pewno nie idzie,a nią nie ma problemu.Ona musi być zwarta i otwarta do rozkładania nóg..O każdej porze,to zależy kiedy urwie się z łańcucha.Tak przychodzi się do prostytutki.On to wie,a ona szczególnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha ona szmacisko, mąż kochaniutki i złociutki skarbek... zastanawiające czemu kobiety które wiedzą co robi ich maż nadal z takim gościem żyją to one same siebie nie szanują :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014.09.17 ty szmaciary to sobie poszukaj w rodzinie. znajdziesz niejedną śmierdząca qrwo żonatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmaciara jesteś i tyle żadna szanująca się kobieta nie będzie z gościem co jej rogi przyprawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
acha ona szmacisko, mąż kochaniutki i złociutki skarbek... zastanawiające czemu kobiety które wiedzą co robi ich maż nadal z takim gościem żyją to one same siebie nie szanują pechowiec.gif x Gowno ci do tego głupia dziffko co robią żony. Ty im do pięt nie dorastasz. A tobie ściero nie przeszkadza, ze piertttoli cię po kątach cudzy mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpitol się głupia pindo ode mnie, g****o o mnie wiesz a mnie do łóżka ze swoim skarbusiem wciskasz :-p siedzisz ze śmierdzącym k****arzem i masz pretensję do innych kobiet którym się twoja postawa nie podoba nie ja z takim zakłamanym chujem siedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś wypad qrwo do burdelu to taką scierą jak ty podłogę wyszorują a nie pomawiasz cudzych meżów których na oczy nie widziałaś. żadna szanująca sie kobieta nie nadstawi dopu żonatemu i nie wmawia na forum żonom zdrady. idź się leczyć desperatko. wyłomotał cie żonaty i splunął a ty teraz bredzisz od rzeczy obwiniając wszystkich dookoła za swój qrewski charakter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety,przyjmijcie na swoją klatę,ze jestescie tylko do posuwania.Muszą być dwie d****i/damska i męska/ by k***ić się.Prosta definicja.Żona to matka jego dzieci,babcia jego wnuków.To ktoś,kogo szanuje się.A to,że niektóre z nich tolerują *****cza,to pojąć tego nie mogę.Współczuję takiego męża.To zwykła szumowina.Szuka tylko szmat do posuwania.Ohyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpitol się głupia pindo ode mnie, g****o o mnie wiesz a mnie do łóżka ze swoim skarbusiem wciskasz jezyk.gif siedzisz ze śmierdzącym k****arzem i masz pretensję do innych kobiet którym się twoja postawa nie podoba nie ja z takim zakłamanym ch*jem siedzę x Ciebie taki zakłamany c****j piertttoli po katach a ty się cieszysz, ze cię w ogóle ktoś chce ruszyć i przestań ubliżać kobietom, bo takie śmierdzące ścierrrrfffo jak ty kobietą nie jest i nigdy nie bedzie. Nadajesz się tylko do wyrooochaania na szybko jak żona ma okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja słodka pindo pomawiająca mnie za kurwę :D :D masz tupet nie wiedząc z kim rozmawiasz żeby pisać takie farmazony :) uzmysłów sobie jedno ja nie pomawiam cudzych mężów :D takie baby jak Ty same sobie świadectwo wystawiają skoro nie macie do męża zaufania to czemu zapieracie się rękami i nogami że oni tacy cacy są? nigdy nie byłabym z takim co mnie zdradził, dla mnie i ten facet i ta baba co z nim siedzi to szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już jakaś zdesperowana qrwa zaczęła wmawiać zdradę wszystkim żonom z kafe.:D Pewnie kochaś kopnął ja w zad i wariatka liczy na to, ze tu spotka jego zonę. :D Taka odważna jesteś tu pisząc anonimowo. Powiedz to prosto w oczy w realu to kły z chodnika będziesz zbierać kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no na pewno masz rację pindo :D ciekawe czemu nie zbijesz każdej przechodzącej obok kobiety na ulicy skoro tak Cię prawda w oczy kole i taką masz odwagę tutaj straszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty qrwiszon co wyzywa zony i cudzych mężów nam to lata i powiewa co tam sobie myśli takie barachło jak ty. ty dla nas jesteś ściera, szmata, qrwa, dzifka, wywłoka, łajdaczka i syfiara chora psychicznie której nikt nie chce :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×