Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Słucham teraz Alice Cooper, wy pewnie myślicie że to kobieta, bo Alice

Polecane posty

Gość gość
nudna się już z tym robisz, każdy, nawet sąsiad i jego pies, wiedzą kim jest cooper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Your poison running through my vains!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zespołu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale teraz to artysta solowy, więc nie jest "zespołem" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''ale teraz to artysta solowy, więc nie jest "zespołem"'' Idz moze pobiegaj, bo najwidoczniej ci sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ala Dupa po polsku Juliusz Kościelniak też po polsku to hiszpański disco polowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te Verde - nuda to swoją drogą, ale już trochę i mnie zaczęły irytować te tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero? Ja po trzecim zauwazylam tendencje i przestalam je traktowac powaznie. Wchodze pogadac o muzyce, jesli cos wspomni co lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero, byłam wyjątkowo cierpliwa, ale tekstem o Chinach mnie dobiła :P Moja wypowiedź jak najbardziej dotyczyła tematu - zwróciłam uwagę, że to nie jest zespół, a solowy artysta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alice Cooper-Alicja Odwłok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudnego, irytujacego tematu. I mialas tyle samo racji najwyzej, co ona, bo to zespol, a facet nie nazywa sie alice cooper, wiec nie na miejscu wymadrzanie sie. Zwlaszcza na takim nudnym temacie. Ale spoko, co sie przejmujesz moja opinia, szkoda czasu na dalsza polemike.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
technicznie rzecz biorąc to się tak nazywa - zmienił nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
", ale tekstem o Chinach mnie dobiła" Chodzi ci o to wspomnienie o Chinach w temacie o kulturze gotyckiej? Ale co powiedziałam nie tak? W Chinach nie było rewolucji kulturalnej i nie były odcięte od świata do czasów reform Denga Xiaopinga? Nieprawdą jest że jest tam według metal archives 10 razy mniej zespołów metalowych niż w Polsce, mimo kilkadziesiąt razy większej populacji? Nieprawdą jest że pierwszy zespół metalowy w chinach (Tang Dynasty) powstał dopiero w 1988? No czym cie niby dobiłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłaś z Chin odizolowaną kulturę gdzie nigdy o dziwactwach zachodnich subkultur nie słyszeli. I tak, dobiła mnie Twoja ignorancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspollokatorka miala fiola na hey stoopid. Do tej pory znam wiekszosc piosenek na pamiec. Wolalam Coopera i SOAD niz Metallice. Stare, dobre czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zrobiłaś z Chin odizolowaną kulturę gdzie nigdy o dziwactwach zachodnich subkultur nie słyszeli" Do poczatku lat 90 Chiny były taka odizolowaną kulturą, a na Zachód otworzyli sie dopiero niedawno. I tak, przecietny Chińczyk pewnie nie słyszał o europejskich subkulturach, tak jak ty nie słyszałaś o tej subkulturze z Kongo http://joemonster.org/art/13868/Stowarzyszenie_ludzi_ubierajacych_sie_zupelnie_inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam, że jesteś ignorantką. Przeciętny Chińczyk jest lepiej zorientowany w świecie od Ciebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dlaczego bez przerwy argumentujesz ad personam a nie merytorycznie? jak przeciętny mieszkaniec kraju w którym większośc mieszkańców mieszka na wsi uprawiając ryż, w którym 99% czerpie wiedze o świecie z mediów które są cenzurowane(większośc chińczyków nie wie nic o tak ważnym wydażeniu w najnowszej historii Chin jak masakra na placu Tianamen), którego wreszcie g****o obchodzi to co sie dzieje na zachodzie, ma wiedziec więcej o świecie ode mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwestionujesz najnowszą historie Chin, jak rozumiem? A może jej po prostu nie znasz, i myślisz sobie "hehe gówniara głupoty opowiada, Chiny to otwarty na świat wolny kraj xD"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, że z kazdym postem pokazujesz swoją ignorancję. Chiny mają niesamowity system edukacji dlatego wiedzą dużo więcej od ciebie. D tego ludzie mają, szok!, dostęp do internetu, a w Szanghaju są nawet kafejki dla gotów. Ok, jak ktoś jest z zabitej dechami wiochy to może gota nie widział - ale to kwestia tej wiochy, nie kraju, bo babcię w Polsce która w życiu kogoś takiego nie widziała też mogłoby to zaskoczyć. Skoro subkultura JEST obecna w danym kraju to twoje wapmpirze kiecki nie zrobiłyby na nikim wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×