Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Współczesne młode kobiety nie potrafią NIC zrobić w domu, nawet gotować...

Polecane posty

Gość gość
Skoro współczesnemu mlodemu mężczyźnie przeszkadza że współczesna młoda kobieta nie potrafi nic zrobić w domu, to moja rada jest taka, zeby związał sie ze współczesnym młodym mężczyzną i nie zawracał doopy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gotować za bardzo nie umiem, tzn. zrobię proste potrawy, jakiś obiad przyrządzę itp. ale widzę, że nie mam do tego drygu. Mój mąż ma do gotowania talent i to on najczęściej przygotowuje posiłki. Ja za to sprzątam, piorę i prasuję. W dodatku pracuję zawodowo. Myślę, że podział obowiązków jest sprawiedliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skąd bierzesz takie wzorce.W wieku 30 lat miałam dwoje dzieci,studia,praktykę,dom,męża,znajomych i przyjaciółki.Dało się to wszystko jakoś połączyć,nikt nie narzekał.Robię w domu wszystko,mąż kierowca dostarcza gotówki a jak wraca z trasy ma ugotowane,posprzątane i żonę pachnącą.Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znak naszych czasów, leniwe sfochowane królewny z tipsami i roszczeniami, bez żadnych umiejętności i zainteresowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A współcześni młodzi mężczyźni nie potrafią utrzymać samodzielnie rodziny za to oczekują, że kobieta przyniesie do domu porządną kasę, a do tego obsłuży jak kobieta z czasów, w ktorych jedynym zajęciem było zajmowanie się domem. A te obiadki najlepiej za swoje pieniądze, bo misio jest od tego żeby się o niego troszczyć, a nie żeby zarabiać czy gotować.. Ja praktycznie codziennie na mieście albo zamawiam i polecam autorowi takie rozwiązanie. Tylko najpierw trzeba zarabiać, więc pozostaje narzekanie, że nie może znaleźć żadnej frajerki, która będzie mu klepać kotlety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.58 - dlaczego samodzielnie? Chyba oboje małżonkowie zarabiają i utrzymują rodzinę. No chyba że jesteś z tych pasożytek, co to za czyjeś chcą żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcą żeby żona robiła za gospodynie domową to tak, powinni być w stanie zarobić ba rodzinę samodzielnie. Ale poprzedniczka dobrze to ujęła, kobieta ma zarabiać i jeszcze ogarniac cały dom i gotować. A taki Safandula jak przyniesie średnią krajową to już uważa że uczynił swą powinność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnią krajową? To już by było coś. Najwiecej krzyczą ci, co nie mają pracy albo smigają za najniższą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że kobieta albo jest gospodynią domową albo pracuje zawodowo i się dzielą obowiązkami w domu , chyba żadna nie jest taka idiotka żeby prać gotować sprzątać i jeszcze do pracy chodzić a facet zdrowy jak koń tylko zarobi najniższa krajowa i wywali leniwe jaja na tapczan , ps kobieta która żyje na koszt faceta to nie pasożyt wielu mężczyzn porzada takich kobiet , które nie będą pracować tylko się zajmować domem ale skąd Ty możesz o tym widzieć , wzór męskości jest Ci obcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale większość młodych facetów umie gotować i gotuje, do tego pracuje, a laski nie robią nic i chcą być utrzymwane Przestancie z tym praniem: pralki nie macie, z tarą w rzece stoicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:45 Skaś masz te dane? z kafeteria.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Większość facetów pracuje i gotuje " hahahahahahahaha ja pier ale brednie , wiekszosc polakow nawet mlodych ma rece poprzyrastane do doopy i nie wie jak sie odkurzacz wlacza , ba nawet chleba sobie mimozy ukroic nie umieja , lepiej powiedz ze robisz za 1500 i w zyciu nie bylo by cie stac na bycie prawdziwa głowa rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ps najwięcej o leniwych i roszczeniowych kobietach maja do powiedzenia leniwi i roszczeniowi faceci na garnuszku mamusi , mój facet uważa ze prawdziwy samiec zarabia na dom a facet ,który nie umie utrzymać kobiety nawet na kobiety nie powinien patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie pracuje za 1500. Gotuję, odkurzam i umiem remont zrobić, auto naprawić, wiatę postawić. Moja dziewczyna też nie pracuje za 1500 i dzięki temu stać nas na więcej. Dodam, że oboje całkiem lubimy swe prace. Jak również, że większość moich kolegów z wyjątkiem jednego umie gotować i to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:15 więc skoro masz tak udane życie, co skłania ciebie do narzekania na kobiety? Twoja dziewczyna jet aż tak beznadziejna, czy jaki masz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie facet pierze i prasuje, często też zmywa. Ale w ogóle nie umie gotować, więc gotuję ja. Sprzątamy oboje i wszyscy są zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co cie koleś obchodzi cudze życie ? Wielu Polaków sobie sprowadza ukrainki które siedzą w domu rodzą dzieci i ogarniaja dom ale o pracy czy zrobieniu prawka nie chcą słyszeć , widocznie jest zapotrzebowanie na takie kobiety , ps twoje uwazanie się za głos narodu jest zenujace , znam wielu mężczyzn którzy wręcz szukają żony która nie będzie pracować , i popieram wpis u góry , skoro twoja dziewczyna taka idealna to czemu jojczysz jak małe dziecko na inne kobiety ? Czyżby twoja Ci była "już za mało " ;) bo nie wiem co ma na celu twoja wtracanie się w życie innych kobiet i mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym dowiedziała sie , ze mój facet przesiaduje na babskim forum i narzeka na ,,wszystkie kobiety,, poczułabym sie urazona na tyle, że zwyczajnie kopnęłabym go w doope.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest moj trzeci post. Moja kobieta jest cudowna. Bo ma podobne podejscie do mnie. Chce jej sie starac dla ukochanego. Wczesniej przez ponad rok na portalach spotykalem podobne leniwe tluczki jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jakbym sie dowiedzial, ze moja kobieta nie gotuje (co na szczescie jest niemozliwe, bo robimy to razem) i zyczy sobie byc utrzymywana, to bym sie z nia rozstal, bo po co komu partner w charakterze ozdoby, obciazenia i obowiazku? Do pieprzenia tylko za kase? Toz to jak d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki. gofno cie to obchodzi kto co robi i jak żyje lampucero wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:41 tym wpisem pokazałeś, że jesteś nieudacznikiem za najniższą krajowa, siedzącym u mamuni i jakaś fajna dziewczyna zwyczajnie dała ci kosza. Normalny facet z udanym zyciem nie ma potrzeby wypowiadania sie na tematy pt: ,,kobiety to zło,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz kolezko bo mój facet uważa Ciebie za nieudacznika ze nie umiesz nic zapewnić nic swojej kobiecie a co dopiero dzieciom , nie martw się i tak Cię kopnie dla lepiej prosperujacego który , da jej poczucie bycia kobieta , z roba jest z braku laku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wogole co z Ciebie za facet ze nie potrafisz nic kobiecie zapewnić ? W Rosji taki facet jest uważany za mimoze, pracowałam w niemczech i dla facetów z Rosji Ukrainy Albanii to norma zabrać na zakupy kobietę na pierwszej randce !! Wiem bo mmie zaprosił na randkę śliczny ciemny albanczyk i powiedział ze napierw chce mnie zabrać na jedzenie a później na zakupy i będę mogła wybierać co chce , normalnie mnie zamurowalo nigdy żaden Polak nie potraktował mnie jak księżniczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W innych krajach inaczej się traktuje kobiety i kobiety są wtedy inne dla mezczyzn i się starają. A w Polsce burak zapity marna kasę przyniesie i jeszczę śmierdzi do tego i chce żeby kolo niego biegać i mu uslugiwac. Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórych dziadów to trzeba utrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa dla niektórych typow (bo mężczyzna się tego nie da nazwać ) każda kobieta , która nie chce go utrzymywać jest roszczeniowa :D a jeśli już tak się madrujesz o sprawiedliwym podziale obowiązków to masz urodzić dziecko , bo to kobieta się z tym meczy wymiotuje a później traci figurę a jak nie to zapłać jej odszkodowanie za zniszczone ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A wogole co z Ciebie za facet ze nie potrafisz nic kobiecie zapewnić ? W Rosji taki facet jest uważany za mimoze, pracowałam w niemczech i dla facetów z Rosji Ukrainy Albanii to norma zabrać na zakupy kobietę na pierwszej randce !! Wiem bo mmie zaprosił na randkę śliczny ciemny albanczyk i powiedział ze napierw chce mnie zabrać na jedzenie a później na zakupy i będę mogła wybierać co chce , normalnie mnie zamurowalo nigdy żaden Polak nie potraktował mnie jak księżniczkę x W polsce to też norma tylko źle trafiałaś. Ja też od razu na zakupy zabrałem. Kupiłem jej Jeansy a ona mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie osmieszaj się próbujesz być zabawny a wychodzi dretwo i niesmacznie, byłam z moim albanczykiem 2 lata i poznałam wielu wschodnich i poludniowcow przy nim , Rosjanka to by nawet nie splunela na faceta który nie chce jej kupować sukienek i kosmetyków , kiedyś spytalam kolegę Rosjanina "ale czemu Ty jej kupujesz ubrania wszystko fundujesz " a on na to " bo to normalne i każdy facet tak powinien robić , kupować kobiecie ładne ubrania żeby była dla niego piękna " rosjanie to bardzo honorowi mężczyźni , którzy utrzymanie i ochronę kobiety biorą na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam, bo chłopcy są tacy zabawni w tym ciągłym swoim biadoleniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×