Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Współczesne młode kobiety nie potrafią NIC zrobić w domu, nawet gotować...

Polecane posty

Gość gość
Kretynskie teorie ? Z roku na rok wzrasta procent kobiet zatrudnionych więc się zapoznaj ze statystykami :) większość kobiet po 40 w życiu nie pracowała zawodowo , trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć , a gimnazjum skończyłam już 12 lat temu ;) znam wiele koleżanek których matki nie pracowały ale za to one pracują teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej to co Ty mówisz to sa kretynskie teorie , z roku na rok przybywa wykształconych kobiet oraz kobiet czynnych zawodowo , za czasów naszych matek królowały zawodowki po których skończeniu i tak się rodzilo dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jako mężczyzna jestem zdania , że to na mnie spoczywa obowiązek noszenia gaci w domu i płacenia za kobietę , nie wyobrażam sobie żeby kobieta w restauracji za siebie zapłaciła , ja w tej chwili utrzymuje moją dziewczynę na studiach i jestem z tego dumny , że nie dość ze moge utrzymać siebie to jeszcze wziąć odpowiedzialność za kogoś kogo kocham nad życie , a do co kobiet po 40 stce , mój kumpel ma 35 lat i firmę , ma babkę 43 lata i nie dość ze stara to jeszcze ugania się za młodymi mimo ze jest już na utrzymaniu młodszego , chyba muszą mu podsunac siostrę mojej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziunia powyżej - nie podszywaj się pod faceta, bo to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
większość kobiet po 40 w życiu nie pracowała zawodowo , trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć , a gimnazjum skończyłam już 12 lat temu oczko.gif znam wiele koleżanek których matki nie pracowały ale za to one pracują teraz. x Drogie dziecko, aż się nie chce komentować tych bredni. Doucz się, poczytaj, sprawdź. Potem pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotuję obiady od 13 roku życia. Najpierw przez dwa lata weekendowo a potem na " cały etat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bredni ? Moja ciotka nie pracowała nigdy ma 45 lat kasę ciągnie od wujka a raczej go okrada kiedy śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:21 dlaczego zaraz uważasz że się podszywa , nie możesz znieść ze Ty niczego w życiu od swojego nie dostałaś ? Oprócz bluzgów ? Trzeba było zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teściowa mojej koleżanki też nigdy nie pracowała a że swojego męża zrobiła psa , nie dość ze musi na nią charowac to jeszcze jak siedzi przy stole to jej mezus musi podać łyżkę a jak nie to wrzask , to czy ktoś jest leniem czy nie nie zależy od wieku tylko od tego co się wyniosło z domu rodzinnego , znam wiele przypadków gdzie kobiety po 40 balowaly za kasę mężów pracujących za granicą więc mi nikt nie wmówi ze tak nie jest bo ja oczy mam i widzę jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam że mowinie ze teraz kobiety nic nie umieją to generalizacja i to żałosna , moja najlepsza przyjaciółka pracuje na własną matkę i braci , dziewczyna na 22 lata wszystko w domu musi robić sama , nieraz się drze ma matkę ze nie dość ze na nią robi to jeszcze nawet ona w domu kurzu nie umie nawet wytrzeć i syf wszędzie , geny są różne i z leniwej matki może być pracowita córka a z pracowitej matki leniwa córka , to sa geny a nie "czasy " w jakich się ktoś wychował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazyczaj jest tak ze , leniwe dzieci maja leniwych rodziców a pracowici rodzice pracowite dzieci , patologia oraz talent do mnożenia pieniędzy sa często dziedziczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, że lenistwo nie jest uniwersalne. Ja wiem doskonale, że wdałam się w mojego tatę - uwielbiam pracować i jak jest jakiś projekt do zrobienia (np. remont) to bardzo aktywnie się udzielam. Za to sprzątam bo muszę, a przez całe życie nie zrobiłam nawet jajecznicy (poważnie!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naście lat gotuje przatam i dorabiam jak mogę :) pracować lubię chce nawet wyjechać za granicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam naście lat *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×