Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mąż nie wrócił

Polecane posty

Gość gość
Co do pracy to jego chyba 5 tobota, mniej wiecej po roku je traci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było wziąć od niej numer do tego trzeciego kolegi i do niego zadzwonić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, twoj mąz potrzebuje samotni. Pisałas, ze martwi siè o pracè. Nie panikuj, i nie bądz nadgorliwa. Wróci, to przeprosi i wytłumaczy. Jesli wyłączył telefon, to znaczy, ze chce byc sam. Zle to załatwił z Tobą, ale moze nie pozwolibys mu, zeby cały dzien miał do dyspozycji. Nie wydaje mi siè, by miał jakąs kobietè, powiedzmy, ze dał sobie wolne. Jesliby cos mu sie stało, to odpowiednie sluzby szukaja w tel. numeru bliskich i dzwonią. Nie rób mu wstydu i nie obdzwaniaj znajomych. Daj znac na kafe, ze wrocił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, dzwonilam do tej dziewczyny ale nie odbiera. Chyba sie położę, boje się. Jutro też idę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urszak, nie pocieszaj. Obie wiemy, a przynajmniej domyślamy się, co robi szanowny małżonek autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko debil nie liczy się z innymi a przede wszystkim z młodą małżonką:/ , jeśli nic mu się nie stało do kopnęłabym go w "d" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli się bawi to koniec tego małżeństwa. Nie umiem leżeć spokojnie, brzuch mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, k****, k***a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urszak, wolne to on sobie może bez uprzedzenia brać jak jest kawalerem i nie ma zobowiązań. Jak się ma rodzinę, to sie uprzedza o czyms takim, nawet jak go autorka doprowadziła do sząłu swoim zachowaniem etc powinien uprzedzić że znika na cały dzień i tyle. A nie ona teraz siedzi jak idiotka i snuje czarne scenariusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze jest uxalezniony od gier hazardowych. Faveci czesto wtedy wylaczaja tel. Przegral I pewnie nie wie co zrobic I szuka kasy zeby zagrac I odzyskac kase. Prace stracil I pewnie tak wymyslil zeby zarobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o tym. Jest niedojrzalym gnojem, któremu nie przemknie przez łeb, ze zona sie martwi. Przykro mi, autorko, ze masz taką zgryzotè. Absolutnie nie tłumacze twojego mèza! Za to, co ci zrobil, bedzie musial cholernie sie postarac, bys sie do niego chocby odezwala. Nawet wulgarnym slowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz 2 razy nie wrocil po 2 dni. pojawial sie 3ciego. trzeciego razu nie bedzie,odejde. balowal, pil po awanturze. nienawidze go za to. narazie jest spokoj,ile to potrwa nie wiem. wiec wiem co czujesz autorko. wspolczuje ci. ja postawilam sprawe jasno. meliniarz pierd l ony. mowie tu o moim mezu i tak,tak,wiem, ze sama sobie takiego wybraam. jestesmy razem 10lat i nigdy nie bylo takich akcji. gdzie ja mialam oczy! wlasnie zlosc mi na niego wrocila .) chociaz bylo to dawno temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak powinien byc karany facet, nie przyjdzie raz to obciac jajo, za, drugim drugie jajo, a za trzecim chu/ja, za czwartym juz nigdzie nie wyjdzie bo nie bedzie mial z czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tym mężem, dalej go nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męża dalej nie ma, wstaje do pracy. Wyjde wczesniej i zajrzę na działkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Męża dalej nie ma, wstaje do pracy. Wyjde wczesniej i zajrzę na działkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a z kim dziecko zostaje jak ty w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama przychodzi. Mąż się znalazł, czekal kolo auta. Był na urodzinach. Huj mnie strzelił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiłabym gołymi rękami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzę zrobić to samo... IDŹ GDZIEŚ SIĘ ODSTRESOWAĆ !!! I nie mów dokąd idziesz - zachowanie identyczne jak jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie rozwiodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym po prostu oddał w milczeniu kluczyki i nie odzywała się do niego w ogóle nawet i miesiąc do póki by nie zrozumiał. Na urodzinach niech Ci powie u kogo bo to jest podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I LadyVaga dobrze mówi teraz twoja kolej, zniknij tez tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Żadnego seksu niech idzie tam gdzie był te 24 godziny podczas gdy ty się zamartwiałaś tak mu mów bo będzie Ci takie numery dalej odwalał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś go spakuje i wystawie rzeczy za drzwi, nie będzie mi niszczyl zdrowia d**ek jeden. W aucie przepraszam i prosił o wybaczenie. A ja nie mam już siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypiernicz mu ciuchy przez okno mówiąc, ze tak prymitywnych numerów nie tolerujesz. Niech idzie tam, gdzie był przez ostanie 24 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×