Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwus13

Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014r

Polecane posty

Gość kruszynka33
mama i natka ja wlasnie podalam malemu z butelki aventu i jest wrzask! becia a ile ma twoje malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała kilka razy przewróciła się z brzucha na plecy ale raczej zrobiła to nieświadomie o siadaniu nie ma mowy to dopiero ok.6miesiąca.Używam butelko Nuk czasem Aventu, TT u nas też się nie sprawdziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becia85
Moja Lila 12.09 skończyła 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
dziewczyny wczesniej karmilam malego butelka dr browns i tak zostanie bo po avencie nie moge dziecka uspokoic dosyc ze ma te cholerne kolki to jeszcze to! dziewczyny a zkad jestescie z jakiego wojewodztwa?ja zachodniopomorskie kurcze i noc ciezka nas czeka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
My jestesmy z Sopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Ja pokochalam butelki MAM za ich cudowny smoczek ktory sie nie zaciaga do srodka. Ja na mysl o wieczorze mam ciarki na plecach, corcia przy tym wieczornym karmieniu dostaje furi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,mój synek urodzil się 23. 06. ma na imie Jakub:) jesteśmy z podlasia. kolki już za nami :) na ciemieniuche najlepszy jest środek z emolium. polecam:) teraz oboje przechodzimy przeziębienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anusiaxx81
Cześć dziewczyny. Jestem mama małego Jasie który urodził się 27-05 wiec mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do siebie. Co do kolek to dobry sa kropelki biogaja. Poleciła mi pielęgniarka w szpitalu jak leżeliśmy na zapalenie układu moczowego i mały dostawał antybiotyk. Mój mały już się ładnie smieje czasem się przewróci na plecy lub na brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Hej Kobietki ja urodziłam 24 czerwca mojego Synka. Miał urodzić się w lipcu, ale wyszło inaczej. Mam 25 lat, na imię Karolina i jestem z Wrocławia. Na kolki polecam Bobolice Forte, krople Dicoflor są lepsze od Biogai oraz masaże brzuszku 2 razy dziennie po 15 minut oraz kładzenie na brzuchu conajmniej co drugie karmienie pol godzinami po karmieniu na 5 minut minimum. U nas taki zestaw się sprawdził i Mały nie ma kółek, nie boli go brzuszek i zero wzdec po tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak dziecko ma kolke to butelki z aventu pogarszają problem, moim zdaniem lepsze są butelki dr. Browna lepiej odoprowadzając powietrze ze skoczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolina17511
Bobolice Forte nie Bobolice przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Już nie będę poprawiać bo tablet zmienia mi słowa co chwile wiec za literówki z góry przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
kruszynka - tak udzielałam się na tamtym forum, ale tam zauważyłam że tylko stałe bywalczynie piszą między sobą i poczułam się wykluczona jak z resztą inne mamy które pisały o tym. Nie mam żalu do dziewczyn tylko poszukałam nowego forum :) Fajnie że tu jesteście. O butelkach nie pomogę bo ja daję sporadycznie raz w tygodniu w nocy jak chcę się piwka napić czy winka to małemu daję butelkę taką najzwyklejszą mam nie markową ale on z każdej lubi pić więc nie ma problemu. Jak u was w kilogramami i wracaniem do formy? ja miałam 30na plusie zostało jakieś 15 do zrzucenia, miałam cc dlatego nie przesadzam z ćwiczeniami. A wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaolina17511
Abu ja też miałam cc i też się nie forsuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Uciekło mi post jak zawsze na kafe. Mi zostało 5 kilo do zrzucenia jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samasobie
ja używam Avent, podobno antykolkowe, ale i tak trochę syna pomęczyło. nie sprawdzałam innych, podawałam najpierw sab-simplex, później Bobotic i równolegle Bio-gaję. no i zmieniłam mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agu_27
Karolinka - 5k zazdroszczę - to samo zejdzie bez wysiłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Agu mam nadzieje bo u mnie ciężko z chudnieciem bo mam pcos i jakoś te kilogramy nie chcą schodzić, ale daje rade. Już pržd ciaza schudlam 30 kilo irzybralam w ciąży 15 wiec nie tak źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosieksamosiek
cześć dziołchy!!! też urodziłam w czerwcu dokładnie 7go. Syn Jakub. Jestem z Konina nazywam się Zosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Ja w ciazy przytylam 12kg, po urodzeniu corci sladu po brzuszku nie bylo, a po 3tyg wrocilam do wagi sprzed ciazy, ale ja zawsze bylam szczupla i nie mialam sklonnosci do tycia chocbym nie wiem ile jadla zawsze mialam problem z przybraniem na wadze. Lubilam siebie w ciazy taka fajna kraglutka, a po ciazy znowu chudzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelajdap
jestem mamą Franka urodzonego 21 czerwca, dołanczam do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinkamalinka
siemka moja curka Ania urodziła się 25 06 czyli jestem mamom czerwcowom, chentnie doloncze. Potwierdzam butelki z awentu potengują kolki. Mi zostało 5 kg po cionzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalanes
Cześć chętnie z Wami popiszę :) Mama czerwcowego Kubusia. Miałam poród kleszczowy ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Dziewczyny wracajac do kolek, czy kolka moze trwac 15min. juz nie wim co jest mojej corci, dzis (podobnie jak od 10dni) po kapieli wpadla w furie az purpurowa na buzce po 15min spokoj ladnie zje i idzie spac. Natalka nie miala kolek od urodzenia a teraz gdy zbiza sie 3 miesiac nagle cos ja bierze, lekarz powiedzial ze to raczej nie kolki bo jest w wieku kiedy kolki sie koncza a nie zaczynaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Fajnie, że jest nas coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinkamalinka
Nie wiem natka i matka czy to kolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulec
To i ja. Kaśka, 28 lat, mama Jakuba, ur. 03.06.2014r. 3580gr, 56 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Ja słyszałam, że jest cos takiego jak napad skurczów jelit, ale to nie kolka tylko taki skurcz mięśnia i puszcza zaraz wiec to może to. Też może to być czas kiedy jelita pracuja i ich zawartosc się przesuwa co dziecko odczuwa jako bol i też trwa chwile, jak zawartosc jest na zakręcie jelita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek201
Hej jestem mamą Franusia urodzonego 15 czerwca. Pochodze z miasta Łodzi mam 24 lata. Na szczęście nie mamy kolek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×