Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwus13

Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014r

Polecane posty

Samasobie, mój synek też jest bardzo towarzyski i tak naprawdę jeszcze nie umie się za bardzo sam sobą zająć. No chyba, że ma do bujaczka przyczepionego takiego ślimaka - to tak, zajmie się może 10 min. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że tak jak dziś, czyli do 7 :) i godzinę gadał karuzelką :D wcześnie mi zaczął przesypiać noce, czasem go coś trafi i o 2 się obudzi a wtedy to co 2 godz robi alarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosza a ile ściągasz na raz? bo mi nie wystarcza, muszę dokarmiać mm. był nawet moment, gdy juz myślałam, że to koniec ale jakoś sie rozbujało na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Moj syn jeszcze nie spi bo cos nie może zasnąć. Mam nadzieje ze długo nie potrwa jego usypianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dopiero wstała, więc szybko nie zaśnie, coś jej się pory drzemki przesunęły dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie słyszałam o metkowcu. Śmieszna nazwa :) widzę, że nie tylko moje dziecko przechodzi etap ślinienia i wkładania do buzi wszystkiego, co nieporadnie lub przypadkiem chwyci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Wkoncu zasnol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Moj jeszcze nie wkłada nic do buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja uwielbia łapać za te metki i wkładać je do buziaka, koleżanki syn również, także kawałek szmatki i kilkanaście metek i dziecka nie ma w domu :) Kładę się dziewczyny spać. Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że na razie tylko ja z grona mam dwójkę.No ja decydując się na drugie dziecko nie przypuszczałam że będzie ciężko,ale co tam staraliśmy się o maleńką 2,5 roku,przetrwamy wszystko.Alice2014-ja mam wcześniaka z 36 tyg,a Ty w którym urodziłaś?szystko ok.po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, masz teraz czas dla siebie :) mój wkłada sobie całe piąstki, lub pojedyncze palce albo jak coś chwyci, np. pieluszkę tetrową lub kawałek ubrania i mu się uda to wkłada, ale widać, że robi to zupełnie nieświadomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Koala wkoncu mam czas dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Zaraz się zdenerwuje ucina mi posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ala ja urodziłam też w 36 tyg, dostała 10pkt, na początku nie umiała ssać i karmiłam mm i tym co odciągnęłam przez dwa tyg ale w końcu załapała, żółtaczka jej się przedłużyła trochę a tak to ok a u Was jak? czy lekarze korygują wiek dziecka? bo u nas nie, mówią że to taki wcześniak nie-wcześniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Hej dziewczyny ale sie dzis nabiegalam po miescie blam w 8 aptekach w poszukiwaniu kropelek bio gaia i d... nie ma podobno w hurtowniach od dluzszego czasu nie ma znacie jakies inne probiotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Natka dicoflor najlepszy probiotyk. Ja urodziłam w 37 tygodniu bo Mały się dusil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, a przez internet nie da się kupić? Karolina, jak to się dusił? Był owinięty pępowiną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Co do przesypiania nocy Natalka jak skonczyla miesiac spala do 4 potem stopniowo wydluzala do 5 do 6 teraz jestesmy na etapie spania do7 a zasypia o 22 ostatnio pobila rekord spala do 8.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice moja mała po urodzeniu też była ospała ,musiałam ja wybudzać do jedzenia,też była dokarmiana mm,z żółtaczką byłyśmy przez tydzień w szpitalu.A ważyła Twoja córcia,moja tak jak pisałam tylko 2200. Koala-tak,różnica spora ,ale tak wyszło najpierw nie chcieliśmy drugiego a jak już zaczęliśmy planować to się okazało że nie ma tak łatwo,ale w końcu udało się ,jestem taka szczęsliwa że ją mamy. Alice,Redka ładne imię maja Wasze córeczki :);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka i matka
Ja urodzilam w 39 tygodniu wody odeszly mi przed polnoca wsiadlam w auto i sama siebie zawiozlam do szpitala nie mialam skurczy a szpital mam 15min od domu i tam czekanie na izbie przyjec potem 2 h na patologi bo nie mialam ani rozwarcia ani skurczy az sie zaczelo szybko na porodowke i o 7.25 Natalka przyszla na swiat. Wiec od odejscia wod do porodu niecale 8h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alice-co do korygowania wieku dziecka neurolog obserwował ją wg.planowanego terminu porodu,a pozostali lekarze nie brali tego pod uwagę.ogólnie mam wszędzie wpisane wcześnak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry mamusie, mam nadzieję, że temat nie upadnie... My już po śniadaniu, czas na ogarnięcie się i zabawę. Strasznie cieszę sie, że jest jeszcze taka ładna pogoda, oby jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ciężka noc za nami ,mała co chwilę się budziła, marzę o jednaj przespanej nocce.... samasobie zależy kiedy ale przeważnie z jednej piersi ściągam ok 120ml. z drugiej rzadko ściągam bo małą przystawiam.Nie wiem czemu ale lewa pierś nie bardzo jej pasuje i nie chce z niej ssać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
U nas noc jak zawsze przesłana. Pobudka dopiero o 8 wiec ja narzekać nie mogę na niewyspanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, my po nieprzespanej nocy, wiercila sie caly czas bole brzuszka ja wybudzaly i mnie, na szczescie nie plakala ale i tak jestesmy padniete :( a zaraz jedziemy do lekarza a potem licze na kilka godzin snu bo inaczej ciezko bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ala to malutka Twoja kruszynka, moja 2900 prawie ważyła i też była leniuszkiem i śpioszkiem, również tydzień w szpitalu byłyśmy przez fototerapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×