Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwus13

Mamusie dzieci urodzonych w czerwcu 2014r

Polecane posty

Gość Karolina17511
Znowu posty ucina. U mnie tyle samo kosztuje i starcza mi na 2,5 dnia puszka, ale Dorian dużo je bo po 200ml tylko on duży jest ma 64cm i wazy 7400g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redka85
Hej dziewczyny, jeśli pozwolicie to i ja się dołączę :) jestem mamą Alicji urodzonej 28 maja (prawie czerwiec :)) pisałam z dziewczynami z forum majowego ale jak się dzieciaczki urodziły to na forum zapanowała cisza. Na czerwcowym forum raz napisałam, ale mnie Panie olały. Jestem z okolic Warszawy. Fajnie, że został założony nowy temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina17511
Hej Redka milo, że dołączyłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
I pospalam hehe ,chyba sie wyspie po 18 urodzinach synka Redka witaj,im wiecej nas to tym lepiej,napisz cos o sobie z kad jestes i jak malenstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przyjecie :) Dziewczyny u nas kolek nie było, były jedynie strzelające kupki, Pani dr stwierdziła, ze to nietolerancja laktazy i mała do dziś przed posiłkiem dostaje 6 kropel Delicolu. Problem się skończył. Tak to mój maluch to Aniołek, prawie jakby jej w domu nie było, nie dawno wróciłyśmy ze spaceru, teraz Alicja bawi się w leżaczku, tata wróci, zajmie się dzidzią a ja biorę się za prasowanie ubrań córci. Karmię piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka czytałam na forum czerwcowym jakie masz przeboje z dzidziusiem (kolka) współczuję Ci bardzo. Jesteś bardzo dzielna :) Mam znajomych, których syn (w grudniu będzie miał dwa latka) od drugiej doby do 4 msc miał ciągłe kolki, koleżanka opowiadała mi, ze miała ochotę z okna skoczyć, a gdyby nie wsparcie mamy i męża to by to zrobiła. Mam nadzieję, że i Ty masz wsparcie z najbliższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Redka ale ci zazdroszcze ja niemam nawet godzinki dla siebie ale co zrobic :-(ja nie karmie cycem jestem po cc mialam bo maly sie zle wstawil w kanal i po 14 godz wywolywanego porodu mnie pocieli z karmieniem mialam mordege maly niechcial wogole cyca a pokarmu mialam tyle co kot naplakal i przeszlismy na butelke od wyjscia ze szpitala po 2 tyg zaczal sie koszmar z kolkami i tak do tej pory dzisiaj troszke mnie maz zmienia bo jestem przemeczona i mam czas by z wami popisac, ja na forum czerwcowe mamy tez bylam i od czasu do czasu zagladam co u dziewczyn,jestem teraz krocej z nimi za to czesciej tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Redka,czasami mam ochote wyjsc z domu i skoczyc z mostu ale jak spojrze w te malutkie sliczne i bezbronne oczka to wymiekam i mam bardzo kochanego meza ktory mnie bardzo wspiera wiec daje rade choc jest ciezko, marze by przespac ciagiem chociaz 5 godzin piszesz ze twoja malutka ma strzelajaca kupke muj ma taka caly czas na nutramigenie a wczesniej byl na bebilonie i mial zatwardzenia straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety mam wrazenie ze forum czerwcowe mamy bylo dla "wybranych", nawet dziewczyny hasło zmieniły na pocztę, no ale trudno się mówi :) może tutaj się uda :) fajnie że coraz więcej nas jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
avinione,dokladnie a po co wy tam potrzebne!!!!,tamte forum jest nasze a wy macie tu swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
gosciu to po jakiego grzyba tu zagladasz jak jestes na swoim forum! przeciez dziewczyny nic zlego nie napisaly, a ty szukasz zaczepki po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty widze od nas ucieklas co nie podobalo ci sie? to po co do nas wogóle zagladasz?????? my juz tez nie chcemy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwracajcie uwagi na tego gościa:) powstał nowy temat, każdy może się przyłączyć, jak się komuś coś nie podoba, jego problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kruszynka piszesz sama ze sobą, raz się podpisujesz raz z gościa? Tam też dziewczyny zaczepiałaś jako gość aż się wydało. HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z avinione. Moja mała już na dworze z tata, ja piję kawę inkę i biorę się za prasowanie. Alicja w dzień sama zasypia w łóżeczku, wieczorem i w nocy również ale ta ostatnia drzemka czyli ok. godz. 16 lub 17 to masakra, bo panna chce spać na dworze a w domu się wścieka, zasnąć nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się podszywa pod czerwcowe mamy bo nie może przeżyć, że mają fajne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala29
Hej dziewczyny, czy i ja mogę dołączyć do Was? Bardzo zależy mi na wymianie doświadczeń :) Mam 29 lat, jestem z południowej Wielkopolski. 28 maja urodziłam synka, miał być czerwcowy, a wyszedł majowy ;) ważył 3700 i mierzył 55 cm. Synek jest kochany, nie miał kolek (odpukać), przesypia ładnie noce. Na lekkie bóle brzuszka stosowałam sab simplex i to pomagało od razu. Mam nadzieję, że starczy mi czasu i motywacji by z wami pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koala to jesteśmy w tym samym wieku i w tym samym dniu rodziłyśmy :) Moja córcia to szkrabek, ważyła 3040g i mierzyła 52 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Nie zycze sobie bys mnie oskarzala ,ja podejrzewam kim ty jestes i ty jestes z czerwcowych mam tylko niechce sie klócic na czerwcowych mamach wystarczylo ostatnio jedeno twoje zdanie na czerwcowych i skublam sie kim jestes,czepialas mnie kiedys o slownik ort pamietasz juz i nie zwalaj winy na mnie klamczucho jakbym miala cos do ukrycia to bym tu sie nie podpisywala pod kruszynka33 i na czerwcowych mamach tez i nie podawalabym danych swoich i fb ale na szczescie ciebie tam nie ma, choc nie ukrywam ze z checia bym ci wygarnela co nie co,ja mam dosc swoich zmartwien by sie klócic z takimi idiotkami jak ty,do dziewczyn nic nie mam i wbij sobie to do glowy i po co bym miala je czepiac no powiedz sama ze swoimi problemami sie ich radzilam a ze za bardzo sie nie udzielam u was przez osoby takie jak ty i jeszcze jedno to nie wiedzialam ze wszyscy goscie którzy w tym samym czasie pisza to ja hehe ale ok ja ta sprawe wyjasnie i nie zostawie tak i na czerwcowych mamach tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny które mają więcej niż jedno dziecko napiszcie,czy Wasze starsze dzieci są zazdrosne o maluchy,macie czas na pogodzenie obowiązków związanych z niemowlakiem i poświęcenie uwagi starszakom?bo ja trochę tak mam ,mała niewiele śpi w dzień i ciągle gdy syn coś ode mnie chce mówię nie teraz,nie mam czasu itp.mam z tego powodu wyrzuty sumienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redka, moje dziecko urodziło się na dodatek 2,5 tyg. przed terminem, lekarz i tak przewidywał, że będzie duży, w sensie dużo ważył. Teraz byliśmy na szczepieniu 27 sierpnia i już ważyl 7kg. Muszę przyznać, że apetyt mu dopisuje, karmię go od początku mm i może też dlatego tak przybiera na wadze. No jeszcze nie wygląda na grubaska, ale mało mu brakuje. Nie daj Boże gdybym ominęła jeden posiłek to ryk jest niesamowity - jakbym go głodziła co najmniej od kilku dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala29
to wyżej to byłam ja, muszę się zarejestrować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
Ja mam narazie synka i bardzo dlugo sie staralismy o niego narazie nie planujemy wiecej dzieci,i powiem wam ze sama nie wiem jakbym miala postepowac zeby niebylo zazdrosci miedzy nimi,chociaz moja siostra ma dwie córcie i starsza jej duzo pomaga przy malenstwie i nie jest zazdrosna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka, chyba nigdy się nie przewidzi jak rodzeństwo się będzie wobec siebie zachowywać, albo jak starsze zareaguje na dzidziusia. wydaje mi się też, że inna relacja jest między siostra-brat i brat-brat czy siostra-siostra. Ja też mam jedno dziecko i na razie nie planuje mieć więcej, czasem nie mogę się z jednym ogarną a co dopiero z dwójką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
koala,hehe ja tez nie wiem w co rece wsadzic czasem, a dzisiaj to ja wogóle jestem padnieta,malego teraz wypluskalam i daje butle z nadzieja ze dzis pospie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe mamy.Co do wagi ja już wróciłam do tej z przed ciąży ale mogłabym jeszcze zgubić tak z 7 kg.waga z przed ślubu mi się marzy ,no zobaczymy może się uda.Mamy dzieci które mają kolki serdecznie współczuje,my nie miałyśmy kolek ale wczoraj mała miała jakiś atak nie wiem co jej było ,płakała 3h czasami aż się zapowietrzała aż w końcu zasnęła u m na rękach.Co do gościa widzę że i do nas zajrzał ,proponuję nie reagować na te zaczepki.MamaAla miło że jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Redka kilka razy czytałam wsze form fajne dziewczyny tam pisały ,szkoda że nie przetrwało chyba ,,mała mi ,,czy jakoś tak bardzo wesoło pisała,miło że wpadłaś do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do dzieci ja teraz dopiero zostałam mamą ale być może ,kiedyś zdecyduję się na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosza84 bujaj sie poryciaro naraaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka33
dziewczyny logujcie sie bo zawsze ktos sie moze podszyc za was, ja sie juz raz przekonalam na czerwcowych mamach,jak ktos pisal za mnie ze urodzilam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×