Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najgłupsze są kochanki które

Polecane posty

Gość gość
"Ja nie mam problemu z dawaniem d**y za darmo, wygoleniem nie mam tego problemu bo d**y nie daje nikomu " A to przepraszam, stara babo. :D p.s. dobrze chociaż że z wygoleniem nie masz problemu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu tak go bronisz ? Zycia nie znasz? Większość żonatych ma d**ę na boku albo wyrywa na numerek. Zjawisko stare jak świat ! Apropo's, nie jestem niczyja kochanka ani zona, jestem jednostka niezależna. xxx Kogo bronię kretynko kopnięta w zad przez żonatego? Życia to ty nie znasz i jesteś żałosna jednostko niezależna hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah ale pajacynka z ciebie !:D Żonatych to ja omijam szerokim łukiem ! Nawet kijem bym nie tknęła. Hahhahahah a ty rozkładaj nogi dalej, i wierz żonatym hahhahahah Wierni sa taaaak :D jak huj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahah ale pajacynka z ciebie ! Żonatych to ja omijam szerokim łukiem ! Nawet kijem bym nie tknęła. Hahhahahah a ty rozkładaj nogi dalej, i wierz żonatym hahhahahah Wierni sa taaaak jak ch*j. xxx Pajacynka to ty żałosna kochanico, co się wstydzi własnego fachu :D dlatego żaden facet nie chce cię na żonę i przyszło ci wylewał własne frustracje na kafe, że każdy mąż jest zły. :D Żony mają tylko z ciebie ubaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.08.21 nie ma to jak w samotny wieczór weekendowy pozrzędzić na forum. nie dość że jesteś brzydka to jeszcze i głupia hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak z samego rana poublizac komus, prawda ? Od razu lepiej :) A' propos znasz ta osobę czy sama pisałaś te posty o 22 ze tak wiesz jak ona wyglada i znasz jej zycie osobiste? Żałosna jestes. Wstyd, ze kobieta kobiecie w ten sposób odpowiada, faceci jakos nie maja z tym problemu;) Najwyżej dadzą sobie po ryju i pójdą na piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty żałosna kochanico, co się wstydzi własnego fachu smiech.gif dlatego żaden facet nie chce cię na żonę i przyszło ci wylewał własne frustracje na kafe, że każdy mąż jest zły. smiech.gif Żony mają tylko z ciebie ubaw smiech.gif X Zony to niech lepiej przyjrzą sie swoim misiaczkom ;) bo mogą sie bardzo rozczarować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to smutne, że kochanki są naiwne... przykre to wszystko, ludzie którzy tutaj są wulgarni i oceniający zapominają, że w życiu chodzi o uczucia trudno z nimi walczyć. Taki związek to chyba jak związek z osobą która stosuje przemoc. W podobny mechanizm uzależnia kochankę a ona mu ślepo wierzy, że kiedyś będą razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety widać ze wszystkie kobiety sa naiwne czy to zony czy kochanki... Faceci zdradzają od zawsze, taka ich natura, lepiej przejść z tym do porządku dziennego, zaoszczędzimy sobie rozczarowania :) Nie ma reguły, zdradzają nawet tacy co nigdy byśmy nie pomyślały ze któraś na nich poleci... Jasne, sa tez wierni, ale to raczej dlatego ze okoliczności nie sprzyjają, z braku możliwości lub z lenistwa :D Albo zakochani po uszy. Cała reszta do jednego wora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×