Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najgłupsze są kochanki które

Polecane posty

Gość gość
Te kochanki to juz inna sprawa,chyba jakies mega desperatki,ze nie potrafia usunac sie z zycia. Ale mowa o zdradzajacym facecie,kochanka jest tlem,bo to on slubowal zonie a potem ja zdradzal i nie ma znaczenia czy z ta,czy inna kobieta. On jest zdrajca,one(kochanki)tylko tlem. A co?ma byc tak,ze romans sie wydaje,on w te pedy znow do zonki i skomle ,ona przyjmuje i reszta zamieciona pod dywan?nie popieram dzialan desperackich kochanek,ale dobrze mu tak-niech poniesie troche knsekwencji i wstydu. Jakie obrzydliwe i nieprawdziwe rzeczy opowiadal o mnie do kobiety moj dzis eks,zeby ja urobić,fuuuuj.Az uwierzyla,ze ja zla kobieta jestem hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wklejone tematy są zenujące.Kobiety szarpia sie i wyzywają o faceta.A pogonić to to w sina dal(gostek,mąż,partner).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak latwo jest pogonic..... Faceta, ktory jest prawnie wspolwlascicielem mieszkania, i nie chce go opuscic dobrowolnie, nie da rady "pogonic". To musi byc jego decyzja o wyprowadzce, inaczej ma prawo tam mieszkac nadal, nawet jak malzenstwo sie rozpadlo. Przerabialam to, niestety. Wiec pomyslcie najpierw, zanim zaczniecie naskakiwac na zony, ze nadal mieszkaja ze zdradzajacym mezem. One nie maja innego wyjscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkasz z exmężem po rozwodzie??? Zarówno ty, jak i twój ex mąż jesteście STRASZNYMI biedakami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, ze ty jestes bogata:O Oj, kobieto, kobieto, jestes strasznie prymitywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet po rozwodzie nawet kąta swojego nie ma a żałosna kochanka wprowadza sie do byłej zony , dno bez honoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otoz to ,faceci to tchorze. Trzesa gaciami jak sie romans wyda a udaja twardzieli,kochanki to lykaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tak latwo jest pogonic..... Faceta, ktory jest prawnie wspolwlascicielem mieszkania, i nie chce go opuscic dobrowolnie, nie da rady "pogonic". To musi byc jego decyzja o wyprowadzce, inaczej ma prawo tam mieszkac nadal, nawet jak malzenstwo sie rozpadlo. Przerabialam to, niestety. Wiec pomyslcie najpierw, zanim zaczniecie naskakiwac na zony, ze nadal mieszkaja ze zdradzajacym mezem. One nie maja innego wyjscia. Dokladnie,wystawilam za drzwi to wrocil z policja i udawal ze nie wie co sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wystawiłaś za swoje drzwi? Czy za jego drzwi? Bo jak za jego - to powinnaś mu dziękować, że on ciebie nie wystawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za nasze wspolne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki ogolnie sa glupie,szczegolnie te ktore czekaja latami. Zona czasami dawno odpuscila ,to facet nie potrafi padjac decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wklejone tematy są zenujące.Kobiety szarpia sie i wyzywają o faceta.A pogonić to to w sina dal(gostek,mąż,partner). xxxxxxxxxxxx Nie kobiety się szarpią, tylko wściekła kochanica szleje, a reszta się z niej nabija. Ja też jej odpisałam kilka razy, a ona od razu myślała, że jestem żoną jej kochanka, co jest niemożliwe, bo podane miasto, imię i liczba dzieci się nie zgadza. Poza tym nasza dorosła córka już niebawem będzie pracować razem z męzem i mąż tę pracę sam jej załatwił, wiec gdyby coś kręcił na boku, toby problemów sobie nie robił. Był nawet taki moment, ze ludzie na kafe myśleli, ze to jakaś wariatka z psychiatryka do neta się dorwała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że usunęli te tematy. było się z czego pośmiać. taką wariatkę to rzadko się spotyka he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak naprawdę miałam dość i było mi zle to sama odeszłam. Zostawiłam bydlakowi mieszkanie bo liczyło się moje zdrowie a nie własne m4 to rzecz nabyta. Więc tłumaczenie że jestem z nim dalej bo mieszkanie do mnie nie trafia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z żonatym haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wróci z weekendu z żoną to może będziesz haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z żoną nigdzie nie wyjeżdża ani nie śpi haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I spotykamy sie codziennie w weekend też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z żoną nie śpi? Tak Ci mówi? A jesteś ich materacem, że wiesz? Bo mój ex mąż też tak kochance mówił. A jednak spał ze mną w jednym łóżku. I nie tylko spał. I też spotykał się z nią codziennie i w weekendy. Po pracy, potem niby podyplomówkę robił w weekendy. Ale znalazł czas na to, żeby być super-mężem, żonie zrobić dobrze, kupić kwiaty, iść na urodziny teścia, itd. Kochanka myślała, że my jesteśmy takim papierowym małżeństwem, tak jej głupot naopowiadał, a ona łykała :( Żal mi jej. Ja go wykopałam, ona nadal z nim jest. Idiotka. Mamy dwoje dzieci. Jełop płaci alimenty, a ona go utrzymuje. I jeszcze do dzieci się dokłada, desperatka jakaś. No cóż, jemu tak wygodnie. A na boku dalej pewnie jakąś posuwa, bo to taki typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś wymyśliłaaa, nie każdy ma dużo kasy. Płaci na dzieci a tobie jeszcze nie pasuje. Podziękuj kochance jełopie bo dzięki niej pośrednio twoje dzieci mają lepiej. Przynajmniej się facet uwolnił od takiego jełopa jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie spotkałam mądrej kochanki. Wszystkie sa głupie, bo Zyc z facetem tóry ma zonę to dla mnie największy obciach na świecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zali zonek ktore takiemu cieciowi daja zrec pod nos i opieraja gacie w ktore sie spuszczal bedac z kochanka. Tutaj facet nie ma jaj ani zona. I zona pozwala na puszczanie meza a on szczesliwy bo ma wiecej jak 1 haha a kochanka poplacze dostanie nauczke i znajdzie porzadnego. A jak na przyszlisc chlop ja zdradzi to zaraz kopnie dziada bo nie bede siedziec jak te zonki i patrzec jak szpak w pi...*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zebt nie bylo. Nie bylam kochanka tylko zdradzana zona. I w zyciu nie wybacze zdrady. Choc momenty byly bliskie przebaczenie. Musicie byc silne zony i kochanki bo taki smrod nie zasluguje na zadna kobiete ani szacunek swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2015.07.17 tak jasne wystarczy, że już ty jesteś silna była żono i z tej bezsilności skowyczysz teraz samotnie na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki to sa głupie baby, bezmózgie. Bo logicznie rzecz biorąc na huj komu taki zużyty śmieć bez wartości.? A one biorą i cieszą sie. I jeszcze dumne sa ze śmiecia używają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko kochanki to głupie baby. WSZYSTKIE baby to głupie baby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, dlatego cię zdradził bo masz o nim takie zdanie. Mi pasuje, jest fajnym facetem znam go lepiej niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mniej ci przypasuje jak cie zacznie tez walic w rogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakie rogi? Dziw/ki nie mają rogów - one je przyprawiają. Głupim, podłym i wrednym babom, które nie potrafią szanować męża swego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×