Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Najgłupsze są kochanki które

Polecane posty

Gość gość
wiesz ja nie musze kochac sie w ciemnosciach, nie chodzilam w ciazy jak idiotka, wiec cialo mam OK, niekotre maja wyzsze ambicje niz przewijanie dzieci, nie kazda musisz dotykac osranych pieluch, no ale taka rola zonki- babrac sie w gownie .....fuj,fuj xxx Ja też nie muszę kochać się w ciemnościach mimo, ze mam dwoje dzieci, które przewijał głównie mąż jak go nauczyłam, bo ja w tym czasie papu dziecku szykowałam. Prawie każdy ojciec dotyka osranych pieluch. Jak nie przewija, to chociaż wynosi te pieluch do śmieci, a ty później idiotko takiego po rękach całujesz, zeby przyszedł raz w tygodniu do ciebie na szybki numerek. :D Jak będziesz w moim wieku to faceci będą na twój widok bekać i uciekać i żaden cię nie tknie nawet kijem owiniętym szmatą, a ja mam dalej cudowny seks z mężem: rano, wieczorem i w ciągu dnia też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj wiesz ja nie musze kochac sie w ciemnosciach, nie chodzilam w ciazy jak idiotka, wiec cialo mam OK, niekotre maja wyzsze ambicje niz przewijanie dzieci, nie kazda musisz dotykac osranych pieluch, no ale taka rola zonki- babrac sie w gownie .....fuj,fuj xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Moje ciało nie jest doskonałe, wiele przeszło - dwie operacje, chemioterapię. Nie mam już 20 lat i z każdym rokiem przybywa bagażu. Być może mężczyzna, z którym jestem za jakiś czas zdradzi mnie lub odejdzie. Jego decyzja. Może odejdzie do kogoś takiego jak Ty... chociaż nie sądzę... Ma troje dzieci. Każdym zajmował się od dnia urodzenia. Przewijał, karmił, układał do snu, chodził do lekarza, na szczepienia, brał L4 kiedy chorowały, a teraz chodzi na wywiadówki, odrabia lekcje. To była i jest jego rola - Taty. Może do kobiet takich jak Ty odchodzą mężczyźni, dla których bycie Tatą nie ma żadnej wartości. Jeśli tak, mój mężczyzna do Ciebie nie odejdzie. I jeśli tak, krzyżyk na drogę. Mówisz o braku ambicji... Mam kilka dyplomów uniwersyteckich, nie tylko z Polski. Mam własną firmę. Spełniłam się zawodowo i naukowo. I jestem mamą. Nie każda kobieta musi mieć dziecko żeby się spełniać, ale twierdzenie, że spełnianie się w roli mamy to brak ambicji jest przejawem absolutnego prymitywizmu intelektualnego i emocjonalnego. Nie muszę być z mężczyzną żeby się dowartościować. Jest mi dobrze z nim, ale bez niego sobie poradzę. Jeśli odejdzie, będę życzyła Mu szczęścia oczekując, że nadal będzie takim samym Tatą jak będąc ze mną. Nie wierzę w kochanki "szarpiące za rozporek". Naprawdę, niewiele jest kobiet, które są aż tak nachalne żeby rzucać się na faceta bez jego przyzwolenia. To kulturowo w nas wpojono, że kobieta czeka, ewentualnie zachęca, ale to mężczyzna wykonuje ruch, zdobywa. Fakt, młodsze dziewczyny są bardziej "nowoczesne". Ale tak jak kobieta musi chcieć zbliżenia, tak samo musi go chcieć mężczyzna. Mężczyzna posiada mózg i wolną wolę. Jeśli zdradza, to dlatego, że chce. I nic go nie tłumaczy. Mogą być tzw "warunki sprzyjające", np. nieporozumienia z żoną, alkohol, problemy w pracy. Ale nadal jest to świadoma i dobrowolna decyzja mężczyzny. Można ja traktować w kategoriach błędnej decyzji. Nadal jest to decyzja. Mój były mąż mnie zdradził. Żałował. Ale nie na tyle, by przestać zdradzać. Chciał mieć mnie, ciepły dom oraz kochankę. Czyja to była decyzja? Kochanki? Nie. Jego. Błędną decyzję mogłam zrozumieć i wybaczyć. Trwania w tym już nie. Odeszłam. Kochankę ostrzegłam. Zlekceważyła. Poniosła konsekwencje dużo gorsze niż ja. Ona nadal jest sama. Ja mam rodzinę. Pod rozwagę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że wyśmiewają się z posiadania dzieci to naprawdę masakra. To jest taka odpowiedzialność, miłość i w ogóle. A te idiotki walą na tych swoich fejsach te mądre cytaty haha, a nic z tym wspólnego nie mają. Albo taka Kurwa zakłamana wstawia coś o mówieniu prawdy hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Nie wierzę w kochanki "szarpiące za rozporek". Naprawdę, niewiele jest kobiet, które są aż tak nachalne żeby rzucać się na faceta bez jego przyzwolenia. To kulturowo w nas wpojono, że kobieta czeka, ewentualnie zachęca, ale to mężczyzna wykonuje ruch, zdobywa. Fakt, młodsze dziewczyny są bardziej "nowoczesne". Ale tak jak kobieta musi chcieć zbliżenia, tak samo musi go chcieć mężczyzna.<< a ja wierzę, bo widziałam na własne oczy jak zdzira dorwała się facetowi do rozporka. byłam za szafą w pracowni jak larwa weszła. facet wiedział, ze ja jestem za tą szafą, a larwa myślała, ze jest sam w pracowni. on speszony odpychał jej ręce i widać było, ze nie chciał, a ta uklękła przed nim i jak juz wyjeła penisa i zaczęła ssać to facet się poddał. i wcale to nie była młoda dziewczyna tylko stara rura - rozwódka 36 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>Nie wierzę w kochanki "szarpiące za rozporek". Naprawdę, niewiele jest kobiet, które są aż tak nachalne żeby rzucać się na faceta bez jego przyzwolenia. To kulturowo w nas wpojono, że kobieta czeka, ewentualnie zachęca, ale to mężczyzna wykonuje ruch, zdobywa. Fakt, młodsze dziewczyny są bardziej "nowoczesne". Ale tak jak kobieta musi chcieć zbliżenia, tak samo musi go chcieć mężczyzna.<< a ja wierzę, bo widziałam na własne oczy jak zdzira dorwała się facetowi do rozporka. byłam za szafą w pracowni jak larwa weszła. facet wiedział, ze ja jestem za tą szafą, a larwa myślała, ze jest sam w pracowni. on speszony odpychał jej ręce i widać było, ze nie chciał, a ta uklękła przed nim i jak juz wyjeła penisa i zaczęła ssać to facet się poddał. i wcale to nie była młoda dziewczyna tylko stara rura - rozwódka 36 lat xxxxxxxxxxxxxxx Co za bzdury! Po pierwsze był speszony i nie chciał, bo wiedział, że Ty jesteś. Po drugie gdyby naprawdę nie chciał, nie udałoby jej się, chyba, że ona jest od niego silniejsza :P Po trzecie skoro się poddał to CHCIAŁ. A po czwarte o 36-latce "stara rura" to może powiedzieć albo głupia gówniara w wieku gimnazjalnym, albo zakompleksiona baba w podobnym lub starszym wieku. I wszystko jasne :P Facet jak CHCE to się obroni. A jak się nie broni skutecznie to NIE CHCE SIĘ BRONIĆ. Zapamiętaj sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdury to ty pleciesz 10.41. pewnie sama rzucasz się na rozwporki facetów, żeby ssać ich penisy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko, jeśli już rzucam się na rozporek jakiegokolwiek faceta, to mojego osobistego, z którym żyję od wielu lat, mam dzieci i który żadnej żony na stanie nie posiada :) Ale wmawiaj sobie dalej, że to kobieta jest zawsze winna, bo jak Cię facet zdradzi będzie Ci łatwiej z tym żyć, jak sobie wytłumaczysz, że "on się bronił, ale ona, ta zdzira, po prostu go dopadła, wyłuskała, wyssała i co on, biedny, mógł na to poradzić" :P Mam przyjaciela, psychologa. Facet pracuje w terenie i jeździ po całej Polsce robiąc szkolenia w firmach. Ma żonę i 3 dzieci. Opowiadał mi o takiej sytuacji, jak się na niego "rzuciła" dziewczyna. Łatwo nie było, bo ona ładna, młoda, on po kilku drinkach, żona daleko, bla bla bla. A jednak do niczego nie doszło. A wiesz dlaczego? Bo ON NIE CHCIAŁ. Bo miał w głowie swoją rodzinę - żonę i dzieci. Tak postępuje mężczyzna, który nie chce zdradzać. A ten, który chce, zawsze znajdzie sobie usprawiedliwienie. I tylko głupie, zaślepione albo emocjonalnie uzależnione żonki łykają te brednie, bo tak im łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahah, śmieszne jesteście. Jeździłam na studia podyplomowe do Warszawy, zajęcia mieliśmy od piątku do niedzieli, więc wypadały 2 noce. Nie macie pojęcia ile ja się nasłuchałam o złych żonach, które łapały ich na dzieci i małżeństwach, które są pomyłką. Przykre to jest, że faceci są w stanie mówić ohydne rzeczy o własnych żonach, aby mieć tylko trochę seksu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.04 nie wiem ile ty masz lat, ale bredzisz jak typowe dziecko, co nie zna życia. Ale skąd masz znać, jak nigdy męża nie miałaś? Kolega psycholog jeżdżący po całej Polsce ma bujną wyobraźnię i niezłych kitów ci nawciskał, a ty łyknęłaś jak młody pelikan. :D Ja też mam koleżankę psychologa, co się rozwiodła i każdemu ze znajomych podała inny powód rozwodu, gdy ją pytali. Psycholodzy mają opanowany bajer na zawołanie, a głupi rozdziawi japę, słucha i wierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś cieszę się, że masz kryształową kulę i tyle o mnie wiesz :D miłych dalszych konfabulacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a skoro już masz kryształową kulę i wiesz o mnie oraz o moich znajomych więcej niż ja sama, to może zdradzisz mi co żona mojego młodszego kuzyna od strony matki będzie dziś robiła na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś a skoro już masz kryształową kulę i wiesz o mnie oraz o moich znajomych więcej niż ja sama, to może zdradzisz mi co żona mojego młodszego kuzyna od strony matki będzie dziś robiła na obiad? xxx Żona twojego młodszego kuzyna zrobi dziś na obiad schabowe, a ty będziesz obgryać kości, które wywali do śmietnika :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pudło :P Dzwoniłam. Mielone są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheh... a ja slyszalam, ze sama zupa dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to źle słyszałaś, bo była golonka i frytki do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaden porzadny facet nie trzyma swojej kobiety ktora podobno kocha w tajemnicy. Facet ktory urabia kochanke to samo cwiczy na zonie. Bedzie tak dlugo ciagnal romans na jak dlugo pozwola sie urabiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze temat ucichl a tak bylo wesolo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja sie rzucam na facetow to nigdy nie odmawiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o kobiecie która mimo ze wie ze facet żonaty 5 dzieci, przemoc w domu, karany, a ona mimo wszystko z nim jest i nie wierzy choć ma dowody ? Rozwód z jego wyłącznej winy i pozbawienie praw rodzicielskich i dosc wysokie alimenty? Był karany za pobicie zony i dziecka. Policja go z domu eksmitowala w czasie awantury. Kobieta niby wykształcona po studiach praca w budżetówce ...dość elegancka.. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślimy że musi parę razy oberwać porządny wp*****l.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat. Kochanice popiszcie trochę to znów zrobi się wesoło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedna. Bierze się tylko za żonatych. Inni nie wychodzą w grę bo rzekomo jej nie podniecają :) Teraz ma już czwartego, oczywiście każdy rzuca dla niej rodzine.kazdy się w niej kocha na zabój. Po kilku latach odchodzą bo ona twierdzi ze się wypaliło i szuka kolejnego. Swoją rodzine rozbiła już 20 lat temu, teraz z każdym następnym ma kolejne dziecko.... :D Są takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak 20 lat temu rozbiła swoją rodzinę to jakaś stara baba musi być. Albo kobitka musi być piękna i wyjątkowa skoro faceci tak na nią lecą że porzucają własne rodziny albo ty kręcisz jak potłuczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ales głupia. Babka ma 45 lat . Uważasz ze w tym wieku jest się już stara baba ? Chyba życia nie znasz , nie wiesz jak faceci lecą na starsze babki, ja wiem bo kiedyś założyłam profil na portalu randkowym dla picu i podałam ze mam 50 lat. 30 latkowie pisali prosili o spotkania , żebrali o sex :D I naprawdę wygląd nie jest ważny. Ich ciągnie coś innego. Widocznie ona to w sobie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.03 Myślimy że musi parę razy oberwać porządny wp*****l..... V V Myśle ze już nie raz dostała, tylko teraz cicho siedzi ze strachu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żebrali o sex, jakieś ofiary losu. Stare są łatwe żadne wyzwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I naprawdę wygląd nie jest ważny. x Co ty nie powiesz? x Ich ciągnie coś innego. x No co takiego? x Widocznie ona to w sobie ma. x To wyduś wreszcie z siebie co takiego ona ma czego ty nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj sama jesteś głupia. Odezwało się dziecko co życie zna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×