Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fiku mikuuu

Szukam przystojnego i inteligentnego mężczyzny

Polecane posty

Gość gość
@fiku mikuuu dziś ,,W telewizorze romantyczny nastrój? - kiepska riposta'' No na to wygląda, cytuję: ,,który dla mnie ugotuje kolację przy świecach i umili czas swoim towarzystwem''. Nawet romantycy nie pisali takich bredni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość dziś Przekonałeś/przekonałaś mnie. Przestaję traktować ten topik jak kabaret, a zaczynam jak baśń, z której płynie jakiś morał. Tylko szkoda, że bohaterka tej baśni wyjątkowo mało apetyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ,,No dobra, a co w zamian dostanę? Czyżby piękną oraz inteligentą kobietę, która zrobi mi masaż ciała?'' Otrzymasz może i niebrzydką kobietę o którą przez rok będziesz się starał podpalając knoty , która potem, zabierając się za pierwszego w swoim życiu loda, poharata ci zębami żołądź i powie ,,ups, sorry''. ;) Chuj z żołędziem, zagoi się, ale to ,,ups, sorry'' może zabrzmieć nieco trywialnie w scenografii ,,kolacji przy świecach''. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@fiku mikuuu Przede wszystkim to Ty jesteś już passe. ;) Pasztety w okolicach trzydziestki są passe. Czas najwyższy znaleźć sposób żeby przyjemnie spędzać czas z samą sobą. Książki, muzyka, masturbacja zamiast kafe...No chyba, że jesteś wyjątkowo ładną i zgrabną laska - jeśli tak to jest jeszcze jakaś szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ fiku mikuuu dziś ,,Nie rozumiem po co komentujecie, skoro nie jesteście zainteresowani tematem '' Skoro w ogóle odpisujemy na te bzdury, to znaczy, że w jakimś sensie ,,jesteśmy zainteresowani tematem''. Mnie na przykład interesuje ile głupoty i brzydoty musi być w kobiecie zakładającej obsesyjnie podobne wątki. Powiedzmy, że piszę pracę doktorancką z psychiatrii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie zastnawie czasami ,ze ktos bardziej iteresuje sie czyjas duupa niz wlasna ,bot tak ma ze zaklada takie tematy ,gdyby cos zmienila by nie byla botem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już knot dogasa Steryną śmierdzi A fiku miku Dalej zrzędzi O dusz platońskich zjednoczeniach I innych jeszcze urojeniach Które pod kołdrą picz jej rodzi Nie lepiej przyznać, skąd smród ten wychodzi? I zamiast schadzki w jakiejś altanie Przyznać, że chodzi o ******ie Świec starczą trzy, a nie trzydzieści Każdy z otworów jedną pomieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę aby to był bot. To przezroczysta dla realnych facetów kobieta (znak zapytania), dla której kafeteria jest jedyną szansą na odrobinę męskiego zainteresowania (choćby przejawiało się ono krytyką lub drwiną). I owo zainteresowanie jest wystarczającą nagrodą za pełnienie roli forumowego błazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiku mikuuu dziś ,,boty też mają uczucia'' Był sobie bot Zapalił knot I zaraz miast o chuciach Jął mówić o uczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drażni? Chyba niekoniecznie, jest mi to obojętne. Co nie oznacza, że nie mogę napisać co o tym sądzę. Chyba tak "działa" kafeteria, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukasz jelenia to ,to jest te nowe oprogramowanie i nie ma nic wspolnego z uczuciami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisz sobie co chcesz tylko pozwol mi zrozumiec te napac na nia tez moge pisac co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiku mikuuu dziś ,,Dość dygresji, wróćmy do tematu usmiech.gif Kto mnie uraczy kolacją? '' Przecież temat brzmiał: ,,Szukam przystojnego i inteligentnego mężczyzny''. ;) Nie jesteśmy w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buhahah, oszołomka uważa, że może dyktować kto i o czym może pisać na kafeterii co na to twój psychiatra fm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiarę i w swój rozsądek, który pozwoli mi wybrać odpowiedniego mężczyznę jak i w mężczyzn jako takich. Dobrej nocy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×