Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydprzynosze

jak pozbyc sie chcianych rzeczy ktore zawalaja pokoj i szafki

Polecane posty

Gość wstydprzynosze

jak pozbyc sie chcianych rzeczy ktore zawalaja pokoj i szafki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcianych czy niechcianych bo to spora różnica ;p jeśli chcianych to nie wiem czemu chcesz się pozbywać- co najwyżej pochowaj elegancko w półeczkach, może dokup jakieś małe szafki czy półeczki materiałowe żeby zajmowały mniej miejsca, a jeśli to rzeczy niechciane, to po prostu wynajmij kontener jeśli jest ich naprawdę dużo i już ;p a ubrania jeśli są OK to możesz oddać potrzebującym proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedać na olx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydprzynosze
Kiedys tu juz pisalam, mam ponad 30 lat, ZA DUZO RZECZY CHCIANYCH. Dzis znowu bylam w sklepie i kupilam tanie ubrania na rower(duzo jezdze rowerem). Mam duzo bluzek , sukienek w ktorych nie chodze, mam tez bluzki do pracy ktorych nigdy nie zalozylam. duzo biustonoszy nowych, duzo skarpetek, dyrdymalow. zyje w chaosie, gubie sie, chce sie przestawic na styl minimalistyczny by nie tonac w szmatach i papierach. mam problem ze zwyklym wyjazdem ,bo jak sie pakuje to wielka ogromna walizka, a i tak potem nie chodze w tych rzeczach. Co robic? Jak zyc minimalitycznie? Ksiazki pooddawalam juz do wieziennej biblioteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydprzynosze
no wlasnie one sa CHCIANE bo zawsze moga sie przydac, typu torba z lekami na to, tamto (jestem zapobiegliwa bo nigdy nic nie wiadomo), kilka ladnych ozdobnych zeszytow, ktorych NIGDY nie uzywalam. skrzynka z koralami, kobiecymi ozdobami. chce,abym miala: np: jedna kurtke, jeden sweter, 2 podkoszulki np.ALE JA MAM PO KILKA FAJNYCH BLUZ DRESOWYCH W KTORYCH WYGLADAM SUPER,wiec sila rzeczy nie chce sie ich pozbywac:( Moj kolega ma "z natury" ze ma malo rzeczy i potrafi sie spakowac w sekunde.tez tak chce! Aby rzeczy mi sie wymiescily w 1 walizce a nie 3!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydprzynosze
w gore podnosze bo musze cos z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydprzynosze
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydprzynosze
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×