Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedy facet mówi, że...

Polecane posty

Gość gość
Nie spaliśmy ze sobą, bo ja nie prędko wskakuje facetowi do łóżka :) za krótko się znamy. Chodziło mi o to, ze teraz wyszło na to, ze szuka seksu bez zobowiązań, ale trafił pod zły adres po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to autorko, kopnij go w d**e i tyle :) z tego nic dobrego nie wyjdzie. Niech sobie zamowi call girl. Szkoda czasu na takiego barana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casanovas
a ponoć kobiety kochają seks?jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casanovas
no,cnotliwa jesteś,to jest piękne,tak trzymaj niewinna niewiasto,masz mój podziw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety kochają seks, ale nie lubią być traktowane przedmiotowo, faceci teraz od razu deklarują: zero kwiatów, związku, tylko seks, a takie traktowanie dla wielu to jak pliczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casanovas
racja fiku miku,taka męska natura,cóż poradzić? z mężczyznami wielka bieda lecz bez mężczyzn żyć się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umiałam go rozgryźć, raz mi się wydawało, ze chce podupczyc tylko raz, ze szuka kogoś na stałe. Kwiaty na pierwsze spotkanie, slowa do mnie "kochanie" "kociku"...a potem bez ogródek o seksie i niby w żartach, ale pisał, ze szkoda ze nie chce seksu. A potem, ze gdyby chciał tylko seksu robilby tak zeby go miec. A tymczasem nie chciał wpaść wieczorem, posiedzieć do pozna bo bal się, ze do czegoś dojdzie a mnie krzywdzić nie chce jakby nam nie wyszło...pokrecony na Maksa gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"acja fiku miku,taka męska natura,cóż poradzić? " Nie wiedziałam, że męska natura to bierność i nijakość. Wydawało mi się, że męska natura, to zdobycie kobiety, uwiedzenie jej, a nie jak nie da bez wysiłku, bez deklaracji to hyc myc szukać naiwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casanovas
fiku miku,męskość to też przewrotność,ukryte intencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casanovas
mówię to też w stosunku do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casanovas
nie jestem idealny ale prawdomówny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem męskość to też lenistwo, szukanie okazji, ... - ale postawa naszego bohatera topiku to postawa faceta o mentalności dzieciaka a nei mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciał seksu. Seks jest drogi w tych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casanovas
a to prawda,drogi jest,30 minut za 100 zł-toż to zdzierstwo,powinno kosztować ze 20 zł,to by sie opłacało ale gdzież 100 zł?!ludzie,litości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casanovas
fiku miku,to kobiety powinny płacić mężczyznom,ale świat jest tak skonstruowany,nic na to nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt nikomu nie powinien płacić za seks ale że Wy "faceci" macie taką "k***wską" naturę, to znajdą się kobiety, które sie sprzedadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, najwidoczniej stara dziewica jest tutaj autorytetem w sprawie "kto to prawdziwy mezczyzna?". Ciekawa sprawa. Bycie mezczyzna to jest jedna z tych rzeczy, ktorej nigdy przenigdy nie poznasz, przez cale swoje zycie. Jakos nie widze facetow, ktorzy mowia "O, ta to prawdziwa kobieta. A ta to juz nie bardzo.". Twoja wiedza o mezczyznach pochodzi z ksiazek i filmow, kobieto. Obudz sie i zrozum, ze facet tak naprawde nie ma za wielkich profitow z tych calych "zwiazkow". Wiekszosc moze chciec sie poprzytulac troche czy uprawiac seks od czasu do czasu, ale nie potrzebuje zadnego wsparcia emocjonalnego czy tym podobnych bredni. Wiekszosc jest nauczona do radzenia sobie samemu, bo jest milo jak chociaz jedna plec wie co sie do cholery dzieje i jak dziala zycie na tej planecie. Za duzo bujasz w oblokach. Idealizm jest ok, ale troche zejscia na ziemie by ci sie przydalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casanovas
fiku miku,pier**isz za przeproszeniem,to kobiety kuszą mężczyzn swoją du*ą,to kobiety wykorzystują materialnie nas ale z jednym sie zgadzam,NIKT NIE POWINIEN PŁACIĆ ZA SEKS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30min powinno kosztować dużo więcej I tu widać jak cenisz kobiety Wiadomo, że nie spotkasz się z tymi, które się cenią Tylko tymi tańszym, klasy ekonomicznej, lub darmówkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casanovas
gdyby nie było chciwości nie było by wykorzystywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gdyby nie było chciwości nie było by wykorzystywania" manipulacje emocjonalne to też wykorzystywanie, autorka tematu sie angażuje a facet wyskakuje z tekstem, że on chce tylko seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami jesteście chciwi i się jeszcze dziwicie, że nie wszystkie są głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh...zalozylam temat. Idę spać. 99% facetów to wyrachowane gnojki. Cieszę się, ze ten był szczery i w porządku się zachował :) Chce miec we mnie dobra koleżankę, ale do łóżka zaciągnąć mnie nie zamierza bo za fajna babka ze mnie zeby mi wywinąć taki numer. Takiego SMS otrzymałam przed chwila na dobranoc. Nie wiem czy mam się poczuć wyróżniona czy jak...? Dziękuję za wypowiedzi, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Casanovas
Ja nie chce sie kłocić,nie ma co sie wzajemnie oskarżać,kobiety mają swoje wady tak jak i mężczyzni ,jedni i drudzy potrafią patrzeć z chciwością,egoizmem,pychą.Trzymaj sie fiku miku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×