Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość Catarina
Mam nadzieję, kurcze,zawsze się coś człowiekowi wkręcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Catarina mój też mi robi takie zmyłki. Ogólnie jest bardzo *****iwy, ale są dni że np do popołudnia ruszy się kilka razy i już. też wtedy zaczynam panikować. Na szczęście zawsze później mały nadrabia te godziny nieaktywne. Co do apetytu u mnie niestety też lodówa trzeszczy. Śmieje się ze do konca ciąży to drzwiczki urwe przy takim apetycie. No ale cóż począć jak człowiek najeść się nie może, przecież głodzić się nie będę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Dzięki za pocieszenie, spróbuję się nie martwić, pojadę na zakupy dla Małego,to przestanę myśleć. Ja też mam niepohamowany apetyt, ciągle coś przeżuwam, owoce,słodycze, kanapki,mleko ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Ja miałam raz taki dzien,że nie czułam go chyba 3 godziny i taka panika, łzy w oczach już chciałam jechać do szpitala, ale na szczęscie jak pare razy ruszyłam brzuszek delikatnie to od razu się obudził. Teraz nie musze nic robić daje znać ,że jest bez problemu. A jak zacznie działać wieczorem, jak już leże to po prostu tyle mamy śmiechu:) super chwile dla naszej trójki. Co do jedzenia, to ja jestem ciągle głodna. Rano 5 kanapek,zeby się najeść. No jak się nie najem porządnie to chodzę zła....Ostatnio zamówilismy pizze maxi zawsze zjadałam 2 kawałki i reszta dla mojego faceta.... a teraz? zjadam swoją połowe (4 kawałki) i jeszcze jego czesc to okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
Mój zawsze zaczyna się ruszać jak najpierw ja intensywnie coś porobię, ponachylam się, zejdę i wejdę po schodach, poodkurzam czy cokolwiek a potem usiądę w bezruchu i po 3 minutach mały zaczyna tańcze w brzuchu :) No i po jedzeniu czegokolwiek też po kilku minutach zaczyna się ruszać Pewnie budzą go odgłosy w brzuchu :) A muzykalnym mamom polecam pośpiewać intensywnie, ja do tego gram na gitarze więc jak przestaje mały domaga się więcej i to uwielbiam najbardziej. Najpierw spokojnie słucha a jak ucichnę to jest kopanie i fikołki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Rockowa ja uzdolniona muzycznie nie jestem, ale i Córce i teraz synkowi w brzuszku często śpiewam. W ogóle z moją Oli często we dwie śpiewamy jakies jej ulubione piosenki, dzięki czemu moje dziecko jest bardzo muzykalne. Na przedstawieniach w przedszkolu śpiewa już dwuzwrotkowe piosenki sama. Ma słuch muzyczny jak zauważył jej nauczyciel rytmiki więc ja sie tylko z tego moge cieszyc;) Może Mały tez będzie tak lubił muzyke jak jego starsza siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
To ja napisze, że cieszę się, że pracuje bo ani mi sie nie nudzi ani się nie zastanawiam kiedy ostatnio mój synek sie ruszal :) strach pomyslec co bedzie po 30tyg. ciąży kiedy dzieci w ogóle się mniej ruszają bo mają ciasno. Pozdrawiam panikary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Tulipka- moze i jestem panikara, ale nie bylam nigdy w ciazy i nie wiem jak to jest. Przezorny zawsze ubezpieczony:) co do nudy to tez na brak zajęć nie narzekam. Chociaż tesknie czasem za praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jestem po wizycie. bedzie Martynka :) ogólnie jest duza bo jestem w 22tc a wymiarowo i wagowo mala jest jak w 24tc. Wazy juz 550g :) Ze mną też już coraz lepiej, chociaż wyniki mi się troszkę pogorszyły i dostałam żelazo do lykania. Ale ogólnie jest ok - powoli do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
Wiecie co trafiłam przed chwilą na przepiękną ale jednocześnie mega wzruszającą piosenkę na youtube. I słucham jej kolejny raz, łzy mi lecą po policzkach i uświadamiam sobie dopiero jak bardzo juz kocham moje maleństwo w brzuszku. Tą piosenkę śpiewają niepełnosprawne dzieci, nie da się jej tak poprostu bez emocji odsłuchać, przepiękna, wzruszająca. Tytuł "Bóg się mamo nie pomylił " polecam na prawdę kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rockowa znam tą piosenkę i rzeczywiście piękna. Słuchałam jej po stracie mojego pierwszego synka. Teraz nie mogłabym do niej wrócić, ale naprawdę godna uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
Mania1989 gratulacje malej damy;))) nie wiem jak Wy kobietki ale ja objadlam sie tak pizza ze do konca ciazy juz na nia nie spojrze;))) zanim mi ja podali to myslalam ze sie opluje ;) tak za mna lazila;)) dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Mamusia Ktosia ja tak miałam ze świeżym ogórkiem. Od miesiąca najeśc się nim nie mogłam, na każdą kanapkę kładłam, mizerie non stop robiłam. I co? W końcu przy którejść kanapce mój organizm powiedział dość i wszystko zwróciłam. Także do końca ciąży na pewno już nie ruszę ogóra. teraz jem konserwowe:) Mój Syneczek dziś o 6 rano mnie obudził, trochę sie powiercił i teraz śpi. Ja chyba też sobie zrobię drzemkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Czesc sliczne:) ja dzis mam fajny dzien, jakos tak sie obudzilam w dobrym nastroju. Wiecie co? Koledzy z pracy mojego faceta zrobili zrzute i chca kupic cos dla malego. No i pytają co to ma byc. Jest nam bardzo milo:) mnie dzis naszla ochota na cos słodkiego, ale jak na złość nic nie mam takiego... Nawet czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) piękny dzisiaj dzień a ja siedzę w pracy a słoneczko grzeje mi plecki:)pracuję jeszcze ten tydzień i idę na chorobowe....mam tyle planów, że jak czytam że wy się nudzicie to się zastanawiam czy dobrze robię że już idę na wolne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Cześć kobietki:) ja wreszcie oddelegowalam synka do przedszkola ( od półtora tyg siedział ze mną w domu) i mogłam pozałatwiać mln spraw. Ciekawe ze jak rano wsiadam do auta jest ziąb wieje odczuwalna minus 25 a teraz na plusie i słoneczko. Od razu lepiej.... Za tydzień marzec czyli prawie ze wiosna tuż tuż .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1989
Cześć :) Ja miałam pobudkę o północy bo moja mała myślała chyba że jest na dyskotece :) tak się wierciła, że miałam dwugodzinną pobudkę. A dzisiaj byłam w pracy zawieźć L4 i ogólnie to cieszę się, że mogę siedzieć w domu bo jak widzę co się tam dzieje to już wolę się nudzić w domu.A teraz biorę się za oglądanie zaległych seriali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minako88
Hej dziewczyny :) Czy mogłabym się przyłączyć?? Jestem w 23 tc, termin wg USG mam na 15.06 . Mam już 5-letnią córkę,mieszkam z nią i moim P. od ponad 4 lat w Niemczech. :) Udzielałam (tzn. nadal się udzielam) też na innym forum,ale jakby...umarło,więc postanowiłam poszukać gdzie indziej. :) Będzie mi bardzo miło, jeśli mnie przyjmiecie do swojego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Minako88 zapraszamy, widzę ze u Ciebie prawie identycznie jak u mnie. Z tym że ja mam termin na 21 czerwca i też mam 5 letnią córeczkę. U mnie dzis tez piękne słoneczko, rano o 7 było -7 ale teraz jest chyba o wiele lepiej. Nie wiem jak Wy, ale ja już czuje wiosnę w powietrzu. Ptaszki pięknie śpiewają. No i zbliża się najfajniejszy miesiąc w roku czyli marzec. Nie dość że wiosna się na dobre zrobi to jeszcze i ja i córcia mamy urodziny. Nie mogę w to uwierzyć że moja małpka już 5 lat skończy. Czas ucieka jak szalony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejszy miesiac to podbno czerwiec , wszystkie mamy mi gratulują ze udało mi sie w takim miesiącu zajść w ciąże , tylko ze ja nie planowałam to tak wyszło :):) ja poczuje wiosnę jak zdam ta sesje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Wy o pięknej pogodzie a ja dziś kura domowa... nawet już nie mam siły wyjść. Musiałam jednak wszystko dzisiaj porobić, bo na kolejne dni już mam plany. Pytałam Was kiedyś o alieksprees i żadna nie zamawiała. Ja dziś dostałam paczki i powiem Wam, że niektóre rzeczy super! Czapeczki, chustki, skarpecioszki, buciki za nie więcej niż 2 $ :):) pewnie tylko ja mam świra na punkcie rzeczy dla Małego, ale ubrania damskie mnie przestały interesować! Witamy nową mamusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Kathana aliekexpress zaraz sprawdzę co to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anett304
CZesc dziewczyny :) Moja mala rusza sie wtedy kiedy usiade, badz zjem cos ,poczekam kilka minut i zaczyna figlowac :) co do jedzienia, ja tez zaczynam miec straszny apetyt... moge jesc i jesc... jak jestem w pracy to nie mam czasu zeby sobie tak jesc kiedy chce , wiec moze to i lepiej :) ja na zwolnienie ide dopiero w polowie kwietnia...wiec jeszcze troche sobie popracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Też lookne co tam mają dla maluszków. Odebrałam moją córkę dziś z przedszkola z mega gilem. Pewnie zaraz ją rozłoży. Mój dobry humor dziś właśnie się zmył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńka27
kathana napisz cos wiecej jak tam sie kupuje..? ja nigdy nie robiłam zakupów na takich stronkach na których inna waluta sie płaci i nie za bardzo wiem jak to działa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamwialyscie tam ?? Jest dostawa do pl bez problemu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Dziewczyny ja jestem bardzo zadowolona z zakupów. To jest chińskie allegro :) tylko trochę większy wybór i fajne promocje. Ja zamawiałam tak: zaznaczyłam free ship- darmową dostawę, zmieniłam walutę na euro, ustawiam sobie towary od najtańszych i jadę w każdej kategorii :) Dodaję sobie, co mi pasuje i na końcu płacę za wszystko. Płaci się jak na każdej stronie internetowej kartą( ja płaciłam kredytówką). Mąż przyniósł tą stronkę z pracy, podobno jest popularna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
Kathana ale w euro trzeba placic nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×