Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość rockowa mamunia
Cześć dziewczyny, mój Adaś powinien już mieć drugą dawkę szczepień ale najpierw ja byłam chora potem on miał katarek a teraz mąż ma strasznie ostrą grypę i znów musimy poczekać. Adaś ma 4,5 miesiąca i już zajada zupki, deserki, kaszki a na kolację do mleczka dodajemy kleik i dziecko śpi do 7 :) Kąpiel i kolacja o 19.00 i bez pobudki do 7 :) potem zjada i znów spi do 9 -10 także jak dla mnie rewelacja. W dzień dwie krótkie drzemki po karmieniach i wszystko jak w zegarku. Jedynym problemem jest to , że ani minuty nie zostanie sam bo natychmiast marudzi. Wszędzie musi być ze mną i czasami jest to męczące tym bardziej że leżaczek już jest niewygodny bo malutki uwielbia się turlać :) Przekręca się na brzuszek ale na plecki już nie. Na wszystko przyjdzie czas :) Ogólnie jest przeuroczy i rozkoszny bo ciągle się śmieje, uwielbia towarzystwo nawet obcych, lubi jak mu się śpiewa i tańczy z nim na rękach. Dziewczyny a myślicie już o kolejnym dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rockowa. Dawno cie tu nie bylo, wlasnie ostatnio na fb pisalysmy ze cie dlugo nie ma. Jak tam granie? Dalej co weekend zajeta? Moze dolaczysz do grupy na fb? Ja narazie o 2 dziecku nie mysle. Moze w przyszlym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczkowa Mama
Hej Rockowa dobrze wiedzieć co u Was. Ja myślę i myślę i nie podejmę tego ryzyka. Kolejna ciąża oznacza od początku leki podwójne zamartwianie się bo cholestaza wróci na pewno i zawsze istnieje jakies ryzyko powiklan. Serce by chciało ale rozum swoje wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rockowa a Ty myślisz co tak pytasz? Bo my z mężem planujemy rodzeństwo. Tzn jeszcze nie, ale w przyszłym roku owszem :) Może nawet będę w ciąży na roczku przy dobrych wiatrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyyy
Hej hej Ale dzis okropna aura, mglisto i kropi dobrze ze chociaz nie jest tak zimno. U nas dzis noc hardcorowa, mala obudzila sie chyba ze 4 razy, podejrzewam ze od kataru, bo starszak przyniosl jakiesgos wirusa gila z przedszkola. Ja wiecej dzieci nie planuje, mam dwojke to mi w zupelnosci wystarcza :) Oj mam co robić ;) Z mojej perspektywy najlepsza roznica wieku ok 2-3 lat, mniejsza tez moze byc np 1,5 roku a tak 4-5 czy wiecej lat to juz jak dla mnie za duza przepasc, ale oczywiscie kazdy ma swoje zdanie na ten temat. Miłego dnia i piszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaWiktorii
Qwerryy obyś miała racje Rockowa mamunia jak dla mnie to za wcześnie o myśleniu o nastepnym bobasku Najwcześniej za jakiś rok mozna o tym pomyśleć ;) Pochwalilam sie ze tylko raz ostatnio Wiktoria w nocy wstaje A dzisiejszej nocy z 3 pobudki miałam i oczywiście o 6 koniec spania :) My juz po wszystkich szczepionkach teraz czekamy na bilans na 6 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nn my już mamy dwójkę z dużą różnica wieku bo całe 8 lat. ma to swoje plusy i minusy . tez nam zostało szczepienie na pół roku. aniołkowa jak działa ta siatka do karmienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taki jakby smoczek tylko zamiast smoka ma siateczkę odkręcaną. Można tam dać np jabłko, biszkopta, czy gotowaną marchew i dziecko sobie gryzie przez to i cyca. Głównie chodzi o to, że nie ma szans na zadławienie jakimś kawałkiem jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nn Dziewczyny czy wasze dzieci ciągną się za uszy? Mój ciągnie i drapie ale raczej nic go nie boli. Wygląda jakby się nim bawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jak je flache to się wtedy ciągnie za uszy albo pociera oczka. Nie wiem czemu. Normalnie w ciągu dnia nie tylko jak je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
qwertyyy- mam to samo z zasypianiem, jak i pobudkami:) wiec witaj w klubie a w dzie bardzo roznie, najgorsze,że nie mamy rytmu, pomimo usilnych starań kazdy dzien to nowa przygoda. Zero powtarzalnosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Ja o drugim dziecku nie myślę :) ale ostatnio miałam akcje ze balam sie ze mogę być w ciąży. Ale wczoraj miesiączka zawitala kamień z serca... Ja chyba w ogóle nie chce miec drugiego dziecka. Jak pomyśle o moim porodzie to nieee . Na razie skupiam się na stbeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Syneczku*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nn Hej dziewczyny. Co tam u waszych maluchow? qwertyyy juz po chrzcinch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastal koniec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×