Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Mamuska Ktosia
chyba jestem mega cofnieta;)) i jednak wole allegro;) aczkolwiek rzeczy maja cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Ja lubię pochodzić, popatrzeć podotykać. W internecie kupuje rzadko szczególnie dla siebie, bo jak sama nie przymierzę i nie zobaczę jak wygladam w danej rzeczy to nic w ciemno nie kupuje. Teraz zakupy dla małego to czysta przyjemność. Chociaz nie powiem czasem mi sie kręci w głowie od nadmiaru tego wszystkiego.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Mamusia kartę masz w zł, więc bank sam Ci przewalutuje transakcję. Lepiej w euro, bo unikasz przewalutowania z $ na € i dopiero na zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kathana co do waluty to radzę siegnąć do regulaminu , karty starego typu mogą byc w dolarach. Wiec sprawdźcie sobie. Powiedz mi jeszcze jaki jest czas na oczekiwanie i czy nigdy nie ma problemu ze przesyłka dostaje nog?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
dzieki Kathana ;)) jutro popatrze jeszcze;))) bo dzis Tomaszek chcial pierogow ruskich;))) i jak na dobra przyszla mamusie przystalo nakleilam i zapodalam Tomaszkowi( i sobie)) chyba za duzo sztuk;))) bo wyszly wysmienite;)))a tak apropo wczesniej poruszanego tematu dodawania zdjec tutaj;) kiecys byla taka opcja;) ale nie wiem jak to sie robilo;) moze wujek Google pomoze;) poki co dobrej nocy Mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
dziewczynki dzialaaaaa;)))) mozemy chwalic sie fotkami;))) to ja wyzej w 23 tc;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Mamusia ktosia:) super zdjecie pięknie wyglądasz Jestes teraz b realna :) realna mama z kafeteri:) Zainspirowalas mnie i juz sobie selfie strzeliłam i zaraz umieszczę na voila. Ale Dzidzius szok! No cały w swej okazałości, widać ma sie dobrze w Twoim Brzusiu:) Kathana oglądałam to stronę i maja tez firmowe ciuszki np z cartera po 18 dol 5 sztuk body takie śliczne :))) tylko muszę sprawdzić jak na Allegro stoją :) a Ty piszesz ze jestes zadowolona z ciuszków? Zachęcam inne dziewczyny do pokazania brzuszków!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
Wera, ja tez patrzylam. Carter'sy ktore uwielbiam (sa super jakosci) maja na aliexpress 3-czesciowy zestaw za prawie pol ceny w porownaniu do allegro. Na pewno bede cos tam kupowac choc ponoc trzeba uwazac z rozmiarowka na doroslych bo Chinczycy sa nizsi i drobni i trzeba brac wieksze rozmiary dla siebie (dla dzieci to nie wiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Aliszon ja często przez neta kupuje. Niejednokrotnie wychodzi taniej niż w sklepie stacjonarnym. Firmowe rzeczy jak buty kurtki ciuchy sprawdzam jak stoją na Allegro i na ich macierzystych stronach szczeg tez dla dzieci. Buty to od zawsze zamawiam synkowi na necie bo jakbym chciała kupic w sklepie to bym duzo więcej przepłacila. Także polecam Ci to formę zakupów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Dziewczyny proszę, oto ja i mój bębenek:) Przepraszam z góry za tą golizne, ale dziś niewyględna jestem strasznie i nawet nie chce mi się teraz ogarniać do fotki specjalnie a to jest zdjęcie z przed tygodnia;) http://voila.pl/index.php?f=1811451.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Ladyvawer daj jeszcze zdj brzusia:) Super pomysl. Aliszon widze ze calej postaci fotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
Aliszonn sliczny masz ten brzuszek ;)) Ladyvader7 jaki ma Twoja coreczka sliczny maly nosek ;) cudo ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wera33
Sorry dziewczyny ten zestaw z cartera ponad 50zl wychodzi cena z discount 13,99 a ja pomnozylam 13 dolarow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
sliczne mamy te brzuszki;))) pozdroweczki brzuszaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze któraś dołączy jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Jeju same śliczne brzuszki:) o dzidziusiach już nie wspomnę. Jak wyjmę z samochodu zdjęcia z połówkowego to też wrzucę buźke mojego Kornelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Wera ja zamówiłam z ubranek tylko jeden rampers z myszką Mickey, reszta to butki, czapeczki itp. Jestem zadowolona! Bałam się o jakość, nie byłam przekonana, ale zostałam pozytywnie zaskoczona. Na pewno będę tam jeszcze zamawiać. Aha no i mąż mówił, że Ci, co handlują na allegro często zamawiają na ali! Dlatego ciuszki są made in china, na org. byłoby made in usa- w przypadku Carters. Jak dojdę co i jak z tą stroną voila to też nas pokażę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest czas oczekiwania na te ciuszki? No i czy paczki zawsze dochodzą nie ma problemu ze wysyłka jest do pl? Bo mi nie odpowiedzcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Wiem, że już pisałyśmy na ten temat, ale chcę go powtórzyć. W marcu chcę kupować rzeczy z cyklu do karmienia. Mam w planach karmić piersią, ale wiem, że z tym różnie bywa. I czy jak mam takie nastawienie to inwestować w laktator Medela, czy lepiej kupić jakiś tańszy? Boję się, że w ogóle tego nie użyję... Pytanie nr 2, sterylizator- zakup ułatwiający życie, czy zbędny? Będę wdzięczna mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×