Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

CZERWCÓWKI 2015

Polecane posty

Gość Mamuska Ktosia
no my juz po;))) musial doktorek mnie troszke obruszac przy badaniu bo sie urwisek chowal;)))) a wiec 13 okazal sie superowym dniem;)) 100 procent chlopak;))) widzialam jajeczka;)))) i 100 procent klon tatuska;))) powaznie;)) dla mnie to szok ale tak mi sie wydaje z tesciowa ze mega podobny;)))) wszystko jak najbardziej ok;))))) dzieki dziewczyny ze bylyscie myslami z Nami;) buziaki;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze.. nastepny chłopak;) dobrze dziewczyny:) moja mała bedzie miala dużo kolegów widze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka miałas robione 3d ze wiesz ze taki podobny do męża? szkoda że zdjec nie można tu wrzucac... fajnie by było potem ogląać nasze maleństwa z porodówki.. albo wrzucac zdjecia brzuszków jakie już mamy..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Mamusia ktosia gratuluje. Ja mam zdj z Usg mojej córki 22 tyg, sprzed 2 dni i widać ja z profilu i wargi oraz usta bardzo podobne do fizjonomii mojego meza. Autentycznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuska Ktosia
asienka27 to bylo zdjecie 4d;)))bedziemy swatac ;)) ale masakiera podobny;)))) oby z charaketrku sie wdal w tatuska ;))) bo po mnie...;))) dzieki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipka32
Asienka, ja raczej nie jestem mama która ubiera dziecko czy wozi/nosi tak zeby bylo ladnie tylko przede wszystkim wygodnie i praktycznie. Po pierwsze są male szanse, ze uda sie kocem otulic tak jak rozkiem (nie mowiac o tym wynalazku ktory znalazlam). A po drugie koc w czerwcu/lipcu.... pogratulowac. Oczywiscie ze kazdy ma swoje upodobania ale sugeruje poczytac np. mamygadzety.pl babka fajnie pisze o roznych wynalazkach. Ja sie sugeruje tym, co inne mamy doradzaja, mysle ze maja doswiadczenie (a i ja mam jakies po pierwszym dziecku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już po badaniach. Też chłopak i tez wszystko w jak najlepszym porządku. :) Mój maluch ma już 500g :) Mamuśko Ktosia i ten dzień jednak jest szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gratuluje dobrych wieści po wizytach :) Widzę ze przewaga chłopców się robi :) trzeba tabelkę zaktualizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulipka dlatego ja tez sie pytam odnosnie rożka czy naprawde taki niezbedny.. blog poczytałam-fajny:) choc i tak każdy dobiera co do jego sytuacji pasuje. i nie miałam na mysli żadnego KOCA tylko jakiś kocyk delikatny albo nawet pieluche tetrową, w którą i tak jak widzialam pielęgniarki owijają niemowle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Witam się wieczornie. "Grey" fantastyczny, a jego odtworca- mmmmm:-D Co do sushi- jadam bardzo często, bo uwielbiam, ale zawsze prosze o zgrillowanie calego zestawu- nic surowego nie jem, tak się wycwanilam:-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusk Ktosia
Aniołkowa mam;))) ciesze sie przeogromnie;) no i szczesliwy szczesliwy;))))))) moj ma 580 gr;))))smieje sie ze pol kilo cukru;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera33
Mamusia w ktorym tyg jestes ze 580 gram wazy? Moje dziecko na 22 tydzień 400 gram ważyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
To moje na 24 tydzień wazylo 673g. To jakiś duży chlopak:) ja juz nie śpię. Wczoraj kupilam kilka czapeczek mojemu synusiowi a przez Internet zamówiliśmy lezaczek bujaczek Fisher price i zestaw laktator ręczny butelki smoczki tommee tippee. No jeszcze rozki, pościel do wózka, przewijak , pampersy chusteczki kosmetyki sterylizator i kilka ubranek i będziemy wyposażeni juz:) moja mama obiecala nam wanienke ze stelazem i karuzelke do łóżeczka. No i jeszcze wyprawka do szpitala dla mnie zostanie:) wiecie co ja jestem przerażona bo moja mama pracuje w tym slawnie co ja chce rodzic i w pracy naopowiadali jej, ze wcale tak kolorowo co do rodzenia tam nie jest. Owszem jest mila atmosfera ale tylko dla tych, które chodzily prywatnie do tych lekarzy cala ciaze. A ja przeciez chodze do slupska. Troszkę się boje. dzis walentynki macie jakies plany? My jedziemy do rodziny na imprezkę... Moja babcia bedzie miała golabki pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się zestresowałam od rana, że mój maluszek mało waży... Zaczynam dziś 24 tydz. Szacunkowo waga na ten tydz to 540g, ale także od tego tyg wagi dzieci zaczynają się różnic. Tak przeczytałam i się trochę uspokoiłam. Ja ważyłam 2,5 kg a mój mąż niecałe 3 kg. Może to też ma jakieś znaczenie. A do końca 24 tyg przecież też coś jeszcze urośnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jakoś walentynek nie obchodzimy. Jedziemy do rodziców męża, jako na ostatki. Co do rożka, to ja mam i zamierza z niego korzystać. W cieplejsze dni można nosić dziecko w samej koszulce i pieluszce w nim, żeby się nie przegrzało. A będzie opatulone i lepiej się mu będzie spało. Aleksandra widać, że zakupy udane. Ja akurat chodzę do lekarza, który w szpitalu pracuje i rzeczywiście coś w tym jest. Jak pojechałam po tym upadku, to inna lekarka chciała mnie wypuścić do domu. Przyszedł mój i powiedział, że jestem jego pacjentką i zostaję na obserwację na noc. Niby nic mi się nie stało i z dzieckiem wszystko ok było, ale zawsze porobili mi badania dokładniejsze. Byłam o niebo spokojniejsza, niż jakbym wróciła na noc do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathana
Cześć w walentynki :) Powiem Wam, że sen wrócił odkąd rogal ze mną śpi w łóżku:) 10h to teraz norma. Tylko czy Wam też jest tak gorąco? Czytałam w kalendarzu, że tak może być, ale ja normalnie w nocy się pocę, jakbym była w saunie. Rożek też chcę kupić chociażby po to, że jak ktoś przyjdzie do mnie, co nie ma dzieci to Nikosia może w nim nosić, będzie łatwiej. W domu nawet w lecie mam zimno, bo mieszkam w starej kamienicy. Doswiadczone mamy Proszę o radę. Ostanio oglądam pieluszki na necie: tetrowe, flanelowe, muślinowe, bambusowe :/ itp., które polecacie i w jakiej ilości sztuk? My imprezujemy dziś u teściów, bo teść ma urodzinki :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Kathana, ja mam 6 szt. tetrowych takich kolorowych do wanienki, czy do odbicia, flanelowe mam 3- jakos mi nie podeszly, za to kupilam 4 szt bambusowych- sa ekstra milutkie, nie przepuszczaja promieni słonecznych wiec do przykrycia w wozku w sam raz. My dzisiaj tez idziemy do rodzinki, a na golabki to mam taka chec, ze zaraz dzwonie do mamy z prosba:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Catarina
Aniolkowa, nie stresuj się- moj ginekolog mowil ze od 21 tygodnia waga dzieci u kobiet w ciąży tak bardzo się rozni, ze właśnie potem powstaja takie obawy- a sa zupełnie nieuzasadnione. Poprzedni post tez moj- zapominam się podpisywac:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko. Czy Was na prenatalnych też lekarz tak strasznie poprzyciskał po brzuchu.... Dziś mnie boli trochę brzuch dołem i zastanawiam się czy to nie przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzaa79
mnie po prenatalnych tez pare dni bolal brzuch takie dziwne klucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Jak tam po walentynkach i ostatkach? My byliśmy chwilę u siostry a potem w domu i tak zleciało. W piątek chyba się czymś zatrułam bo wymioty powróciły i ból żołądka trzyma mnie do dziś :( już nie mam siły, chciałabym żeby w końcu mi przeszło. A jak tam u Was? Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
U mnie nudy dzisiaj bo właśnie mąż wyjechał do Niemiec na służbowy wyjazd, jutro w nocy wraca na szczęście bo już mi się za nim tęskni ;) Zafunduję sobie za to domowe SPA :) Wczoraj mieliśmy jechać na kolację ale nam się odechciało i zjedliśmy w domu, film i spanko bo i tak facet mój straaasznie stresował się wyjazdem i myślał tylko o tym więc nie zawracałam mu głowy głupotami :) Dzidziuś w nocy spał grzecznie, albo ja tak mocno że nic nie czułam, teraz zaczyna się budzić i fikać koziołki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuruj się Mania. Takie zatrucia to najczęściej trzy dni trwają to powinno Ci już niedługo przejść. Mój maluszek trochę w nocy kopał, ale nad ranem już nieźle dał czadu :) Teraz leży spokojnie, bo zajadamy się cytrynową galaretka w czekoladzie. Mniam mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Hej Kobiety. U mnie walentynki minęły trochę stresowo, trochę romantycznie. Z samego rana dostałam telefon że koleżanka w końcu po tygodniu po terminie jedzie rodzić. Także stresowałam sie razem z nią. o 8 podali jej oksy, o 10:50 mały Alan był juz na świecie. Zadroszczę jej, że już ma swojego małego mężczyzne przy sobie. Dostała najpiękniejszą walentynkę:) Wieczorem z Mężem zrobiliśmy kolację, nasza córcia poszła do babci na noc więc było mega romantico:) Mój kochany zrobił mi wielką niespodziankę,w prezencie dostałam złoty łańcuszek ze złotym sercem. A ja durna kupiłam mu tylko zegarek za 60zł. Ehh. Na szczęście mój Mąż cieszy się ze wszystkiego i jest mało wybredny. Syneczek już od 7 rano fika.ciekawe ile on tak na prawdę w ciągu doby śpi, bo wydaje mi sie że b.mało. Dziś robimy dzień leniucha, w dresach i na kanapie. Miłego kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockowa mamunia
A ja dodam jeszcze że byliśmy wczoraj oglądać wózki i już praktycznie wiemy jaki kupimy, będzie 2 w 1, fotelik innej firmy (bo bezpieczniejszy i lepszy) na sporych kółkach :) Pochodziłam z nim po sklepie i powiem Wam, że nie mogę doczekać się jak juz bede spacerwała z maluszkiem, tym bardziej że na zwolnieniu jestem raptem tydzień a zaczynam się strasznie nudzić! Staram się dużo odpoczywać bo jak urodzę to akurat zacznie się sezon grań imprez więc będe pewnie marzyła o spokojnym długim śnie ale póki co to na prawdę nudzę się strasznie. Nie jestem przyzwyczajona do takiej bezczynności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszonn
Rockowa i jaki wózek wybraliście? ja tez sie mega nudze na zwolnieniu, a dopiero minął tydzień. Od jutra zaczynam czytać od nowa Sagę o Ludziach lodu. Wciągnę się i czas szybciej będzie mijał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraJL
Aniolkowa-mnie tez poprzyciskal troche na badaniu, tzn w trakcie. Ale nic po badaniu mnie nie bolalo. Mania wracaj do zdrowka szybciorem Aliszonn- ale masz kochanego męża, super prezent mój dal mi porzadny tusz do rzęs:) Rockowa - to jaki ten wozek, pochwal sie:) U mnie tez nudy , byliśmy na spacerku, zaraz obiad. Wczoraj dostalam od mojej cioci, ręczniczek kąpielowy i zestaw do pielęgnacji bobaska. Akurat ona zostanie matka chrzestna. Wczoraj przykladala głowę do brzuszka ale nic nie wyczula, maly byl grzeczny jak nigdy:)milego dzionka w ten wiosenny dzien bo u mnie dzis jakby wiosna cieplutko słoneczko swieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×