Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na tym forum

Polecane posty

Cierpiałam kiedyś na przypadłość zwaną "łokieć tenisisty", bardzo bolesne. Ale wtedy byłam jeszcze dziewicą i tez nie miałam odpowiedniej techniki. Dlatego postanowiłam stracić dziewictwo i od tej pory mam spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież nie możemy całkowicie wykluczyć, że ktoś kto jest zoofilem, będzie należał także do grupy nie mającej dziewczyny :-o Coś jest nie tak z tą statystyką :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałbym wam psuc zabawy ale w świetle teorii darwina wszyscy jestesmy zoofilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0.12 procent to jedynie wartość rozruchowa. Planuję się rozwijać i prokreować jako kafeteryjny projekt. Pod koniec 2016 r. planuję osiągnąć 3 do 4 procent. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz jednostek wybitnych, które są nickofilami aczkolwiek to tylko zakamuflowana forma zoofili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gameover ma rację. Posiadanie ogona nie powinno dyskwalifikować nikogo, jako partnera seksualnego. Są gorsze mankamenty urody. Przynajmniej takie można odnieść wrażenie, jak się czyta niektóre posty. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie, ze jesteście gatunkiem homosapiensnetus? Statystyki w tym przypadku mogą nieznacznie odbiegać od normy, ponieważ ta nowa forma życia nie została jeszcze dokładnie przebadana. A zachowania seksualne podgatunku forumus-zboczunus póki co są najtwardszym orzechem do zgryzienia dla seksuologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zoofilia (gr. ζωον, zōon – „zwierzę” i φιλία, philia – „przyjaźń” lub „upodobanie”) – rodzaj parafilii seksualnej: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest wykonywanie czynności seksualnych przy udziale zwierząt." xxx ludzie to zwierzęta. ta definicja z wikipedii akceptowana przez biegłych w sądzie mogłaby posłuzyć do delegalizacji seksu jako takiego gdyby kierować się jedynie prawem i nauką bez 99% wkładu ogólnoludzkiej hipokryzji zwanej powszechnie zdrowym rozsądkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co więcej przeczuwam na podstawie popularnosci jaką zrobiły sprawy o pedofilie, że niebawem półświatek prawniczy zwącha pieniądze w oskarżeniach o zoofilie ludzi nazywających swoich partnerów per misiu, kotku...tygrysie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie takie proste. Człowiek, który współżyje z ogoniastym(stą), przeważnie robi to bez jego/jej zgody. I choć dla przeciętnego kafeterianina, często to jedyny sposób na prawdziwy seks, to prawo jest w tym wypadku bezlitośnie precyzyjne. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kusza Myślivski dziś Ponosi Cię gameover. Tylko seks za przyzwoleniem obydwu stron nie nosi znamion przestępstwa. Każda dodatkowa definicja może służyć do manipulowania faktami." xxx rozumiem, że jeżeli druga strona bez względu na gatunek wyrazi zgodę to już nie jest zoofilia? gubicie sie w tych swoich paragrafach. ale to nic dziwnego w końcu powstały po to żebyście za kasę mogli je interpretować maluczkim. cóż. kto mieczem wojuje itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie pokiwał łbem jak to mają w zwyczaju konie więc w świetle prawa mozesz go bezkarnie walic. zreszta nic ci zrobia. ręka ręke myje;) tylko pamietaj żeby nie robic tego z koniem prezesa sądu najwyższego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gameover, jeśli zdołasz zaprosić szympansicę do teatru, potem pójdziecie razem na pizzę i ona w końcu zaprosi Cię do swojego mieszkania na lampkę wina, to jestem przekonany, że dobry prawnik Cię z tego wyciągnie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie drzyj na mnie p***y kretynko. nigdzie nie pisałem że chce gwałcic czyjegokolwiek albo nawet bezpańskiego psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×