Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

na tym forum

Polecane posty

napisałem jedynie, że w świetle obowiązującego prawa i przy ustaleniach biegłych naukowców seks mozna uznać za zoofilię. i mniej więcej podobne zdanie na temat tych ustaleń mam w stosunku do prawników. za odpowiednia kasę bądź przysługe udowodnilibyście wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą wiadomo że lubicie pieski. hodujecie ich sobie całymi komendami bo inaczej juz by was sprawiedliwość dopadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to narazie. i nie mów mi kto jak kończy to że masz jakieś traumy to twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro już cytujesz prominentów to osmiele się przypomnieć słowa prof belki o umieszczaniu w ustawach wytrychów. więc jeżeli chodzi o liberalizm to wybacz ale chyba cie posrało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kusza Myślivski dziś Masz k***a dzieci? Masz psa? Może kiedyś sobie zasłużysz." xxxx raczej nie. praca w służbach tudzież służenie jako takie nie leży w mojej naturze. przykro mi, że spotkało cię coś strasznego ale chyba cierpisz na zespół stresu pourazowego. Obawiam się, że może mieć to powazny wpływ na pracę jaką wykonujesz. Powinnaś się albo leczyć albo zwolnić dla swojego i innych dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×