Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego zdradzane żony nie wyrzucają mężów z domu

Polecane posty

Gość gość
Sluchajcie goscie, i ty ktory podpsales sie "palant" Lepiej badzcie grzeczni, bo znam sanitariuszy na waszym oddziale. Jak bedziecie fikac, to wieczorem nie zmienia wam pampersow i zostaniecie w tych obsranych az do jutra. No chyba, ze wam to nie przeszkadza bo lubicie lezec w gownie. Na a jakies dodatkowe elektowstrzasy tez moze wam zafundowac. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo skad by tyle wojska wziely?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie mają gdzie się podziać a z litości nie chcą by mieszkali pod mostem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>w dwudziestoletnim rzechu powiazanym na druty nie przyjdzie ci do glowy dac gaz do dechy bo wiesz czym to grozi<< Zauwaz, ze nie napisalem o wyladowaniu na drzewie tylko o zepsuciu. Bo ktory z tych dwoch omawianych samochodow moze latwiej sie zepsuc to chyba jednak wie kazdy, nawet zupelny kretyn. Ja wiem, ze czytanie to bardzo trudne zajecie, a ze zrozumieniem to juz masakra, ale moze warto. Rescator555 xxxx res, skarbenku, powiedz mi jeszcze ze powypadkowy zlom NIE JEST ZEPSUTY :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszak sam twierdzisz ze liczy sie CEL na nie DROGA :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rescatora nie rozumiem .Co on bredzi ? Po jakiemu pisze ? Bez kitu tlumacz potrzebny .A skad znasz sanitariuszy i masz u nich chody ? Jestes na tym oddziale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, ze wszystkie zdziry co łajdaczą się z żonatymi powinny zdechnąć. :D Ich kochankowie na 100% skakaliby w górę z radości, ze wreszcie mają święty spokój i nikt im dopy nie zawraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyrzucają z domu tylko nie wszystkie. Ale jak najbardziej takiego lajkonika trzeba spakować i zmienić numer telefonu i zamki w drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17'43 kochankowie by skakali z radosci,gdyby im kochanki nie zawracaly.. A c***anowie maja tylko d..y,czy tez czasem moze mozg w uzyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożemy Ci w każdej sprawie! Testowanie wierności,rozwody,zdrady, badania DNA, badania wariografem, porwania, ustalenie miejsca pobytu, poszukiwania mienia i osób, wykrywanie kamer,podsłuchów, oprogramowania szpiegowskiego... Z NAMI DOWIESZ SIĘ PRAWDY! Dostarczymy dowodów, dzięki którym szanse na wygraną rozprawę wzrosną wielokrotnie! Jesteśmy zespołem doświadczonych detektywów i prawników. DOJAZD DO KLIENTA, CENY USTALANE INDYWIDUALNIE- NA PEWNO SIĘ DOGADAMY;) ZADZWOŃ: 572611122 e-mail: biuro@veritas24.pl JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI 24/7 ZA KAŻDEGO KLIENTA, KTÓREMU NAS POLECISZ 20% DLA CIEBIE !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo lubia byc zdradzane. w wielu tematach na kafe to pisza. ze zdrada meza cudnie poprawila ich zwiazek. a niektore dlatego, ze ich jedynym osiagnieciem jest wyjsc za maz i boja sie ze jak sie rozwioda nikt juz nie zechce ich nawet przeleciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale qrewki nie skorzystają z waszych usług detektywistycznych, bo one doskonale wiedzą, że żonaci faceci zdradzają je każdej nocy ze swoimi żonami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlizują to kochanki po żonach idiotko skończona. Te zdradzane żony nawet nie wiedzą o istnieniu kochanek, a kochanki doskonale wiedzą o żonach. Więc kto tu jest głupi i bez ambicji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wyrzucają mężów z domu bo nie wiedzą że są zdradzane, Czasami podejrzewają zdradę ale nie mają dowodów i mają umiejętnie robioną manipulację że uwierzą że jednak mąż nie zdradza a one chyba mają obsesję. Bo czasami dowiedzą się że jednak zostały zdradzone ale tylko raz, a mąż żałuje, kocha żonę i się naprawił, stara się i zabiega o wybaczenie , ale nie wiedzą że są dalej zdradzane, stale zdradzane. Bo gdy zdrada się wyda , to musi się odbić na całokształcie,, miłość się kończy, czasem wystarczy symulować miłość zamiast miłości, ale po co wyrzucać zdrajcę z domu, jeśli wystarczy tylko przestać go kochać? a mąż jak to mąż, ma inne zalety , no wiecie ,dom finansuje i dzieci są. pragmatyzm. A teraz do Rescatora, posłuchaj i i Jest wielu mężczyzn , którzy nie wiadomo po co się żenią, bo oni od początku chcieli tylko aby mieć wieeele kobiet i duuużo seksu z wieloma babami, i to realizują. Nie ma dla nich znaczenia jaka jest żona, zwykle wybierają na żonę jakąś wyjątkową dziewczynę i potem ją wykorzystują, nie odchodzą od żony , bo żona to żona i jeśli jest to niech będzie na stałe, grunt to dyskrecja i aby ta żona się nie dowiedziała, że on realizuje swoje upodobanie do licznych bab i na na boku posuwa wszystko co na drzewo nie ucieka. Taka jest główna przyczyna zdradzania przez facetów. Więc Rescatorze, nie szukaj powodów zdradzania po stronie zdradzanych żon, zauważ że powodem zdrady faceta jest zwykle zboczona psychika faceta, jego wybór wielobabowości i gonienie wszystkich suczek w okolicy, i NIC więcej. Nie ma znaczenia że żona jest cudna i idealna, nie ma znaczenia, taki samiec zdrajca nie ogranicza się do wspaniałej żony, nie o jedną babę mu chodzi , jemu chodzi o baby w wielkiej ilości ( nawet te brudne i wredne, te zagrzybione i obśluzowane , także zalicza , stara , koślawa, zużyta i śmierdząca, także dla niego stanowi cel, suka to suka a seks to seks. )I Stąd się biorą kochanki, bo taki facet powiększa swoją pulę wielu bab, każdej wmawiając że jest jedyna i tylko ona, na to nabierają się suczki, jeśli nie mają zasad moralnych, wystarczy aby kochanka uwierzyła że on z żoną nie sypia i nie kocha. A oni zawsze, ZAWSZE, sypiają z żonami i żony nie wiedzą że są zdradzane. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ozyrys23
Prosta sprawa do puki facet dzieli się zasobami ze swoją żoną i zapewnia jej miłość a z tamtymi uprawia tylko seks jest w porządku. Dla faceta seks i zdrada to sprawa ego dla kobiety to jak wspólny taniec czy posiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 19:36 Ale ty pusta jestes! Przeczytaj ze zrozumieniem temat! Mowa tu o zdradzpnych zonach ktore maja czarno na bialym zdrade meza a nadal z nim siedza i oblizuja mu palke! A nie o takich ktore o zdradzie nie wiedziala bo ta nigdy sie nie wydala! Tepa k***o! Tez mezulek dupczy inne a ty po nich sprzatasz? Chyba tak.pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodem zdrady faceta jest zwykle zboczona psychika faceta, jego wybór wielobabowości i gonienie wszystkich suczek w okolicy, i NIC więcej. Nie ma znaczenia że żona jest cudna i idealna, nie ma znaczenia, taki samiec zdrajca nie ogranicza się do wspaniałej żony, nie o jedną babę mu chodzi , jemu chodzi o baby w wielkiej ilości ( nawet te brudne i wredne, te zagrzybione i obśluzowane , także zalicza , stara , koślawa, zużyta i śmierdząca, także dla niego stanowi cel, suka to suka a seks to seks. )I Stąd się biorą kochanki, bo taki facet powiększa swoją pulę wielu bab, każdej wmawiając że jest jedyna i tylko ona, na to nabierają się suczki, jeśli nie mają zasad moralnych, wystarczy aby kochanka uwierzyła że on z żoną nie sypia i nie kocha." świetnie powiedziane!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gardzę szmatami
niech sobie te suki wmawiają ich miłość,niech wierzą,to przecież prymitywne babska,prostaczki gdyby była na poziomie ,nie wchodzilaby w gnojowisko żonaty wyleci z domu gdy trafi na honorową zonę,która nie umie przejść obojętnie,nie potrafi wybaczyć wielka sztuką jest wybaczenie i danie drugiej szansy,ale czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 19:36 Ale ty pusta jestes! Przeczytaj ze zrozumieniem temat! Mowa tu o zdradzpnych zonach ktore maja czarno na bialym zdrade meza a nadal z nim siedza i oblizuja mu palke! A nie o takich ktore o zdradzie nie wiedziala bo ta nigdy sie nie wydala! Tepa k***o! Tez mezulek dupczy inne a ty po nich sprzatasz? Chyba tak.pustaku xxx Sama jesteś pustą i tępą qrwą co wylizuje brudną pałę menelowi w krzakach, a jego sperma chyba ślepia i mózg ci zalała, ze już sama nie wiesz co bredzisz. :D To ja to prowo zrobiłam, więc i wiem o jakie żony tu chodzi, debilko. :D Mój mężulek dopczy tylko mnie, a ty jak się ustawisz w kolejce, to może się załapiesz, żeby posprzątać jego gowno zdesperowany pustaku którego nikt nie chce. I na koniec to cmoknij mnie w dope stara qrwo, ale najpierw wyszoruj ryja domestosem i szczotka ryżową, żebyś mnie jakimś syfem nie zaraziła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda, Ozyrys Nie jest w porządku, bo jeśli on uprawia seks z innymi babami, to przenosi choroby na żonę i zaraża ją, te wszystkie grzyby i kłykciny, te opryszczki i chlamydie, bakterie i wirusy, a potem nowotwory i raki, no tak , wirusy brodawczaka, albo HIV , albo żółtaczka typu C czy inne, A nawet białaczki wszelkiego rodzaju, nie mówiąc o takich zwyczajnych wenerach jak rzęsistek , syfilis, rzeżączka czy trypr. Mądre żony potrafią rozpoznać zdradę po zarażeniach od męża. Kobieto, jeśli dopada cię grzybica, jakieś upławy, swędzenie czy pieczenie w miejscach intymnych, a sypiasz tylko z mężem , to masz niemal stuprocentową pewność że cię zdradza i zaraził cię tym świństwem. Tak wykryła się zdrada mego męża, zagrzybił siebie i mnie, od swoich kochanek zaraził się. A dziś, ja jest zdrowa, bo wyleczyłam się ze świństwa i już nie dotykam męża, seksu nie ma i nie będzie, niech sobie on narzeka na zimną żonę, niech spada na swoje zarażone dziiwki, tak wybrał, niech się rozwodzi i wyprowadza z domu, to jest przecież nieunikniona konsekwencja. Wybaczać łajdakowi? bez sensu. Zdradził raz to będzie zdradzać dalej, łajdak będzie łajdakiem, zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja sie wypowiem-jestem facetem ktory zdradzil zone. Zdradzil z wielu powodow Zona mi wybaczyla w ekspresowym tempie. I wiecie co? Wiele stracila w moich oczach chyba stracilem do niej szacunek calkowicie. Jednak prawda jest ze facet szanuje tylko kobiete ktora nie pozwala wrocic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie rozumiem czemu tak wrzucacie na te kochanki, skoro to mąż zdradza, to on oszukuje i nie szanuje zony. Kochanka wcale nie musi wiedziec o żonie, a nawet jeśli wie, to nie znaczy od razu ze to szmata itd, może byc zakochana i cierpieć tak samo jak żona. To facet jest winny! Postępowanie kochanki może byc moralnie wątpliwe, ale to maz zdradza, to on jest w tym układzie tym złym. A jak taka zdradzona żona przez pragmatyzm i wygodnictwo woli machnąć na to ręka, byleby tylko zatrzymać takiego fiuta ze sobą, to serio cieżko taka szanować, nie ważne jak trudna sytuacja by była. Czemu wmawiajcie sobie ze zdradzający facet kocha żonę, ze ja szanuje, a kochanki nie? Jak zdradził, znaczy ze ma was w doopie i tyle, taka prawda. Kochający ludzie nie zdradzają! I nie, nie jestem niczyja kochanka, wiem ze zaraz dowiem sie duzo o swoim ku***stwie i o tym ze moj kochas olał mnie i wrocil do zony i o tym ze go blagalam żeby ja zostawił. Pewnie jeszcze będę glupia, brzydka ze wsi itd. Darujcie sobie, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu wmawiajcie sobie ze zdradzający facet kocha żonę, ze ja szanuje, a kochanki nie? x Nie sobie tylko tobie prawdę piszemy, zebyś wreszcie załapała kim jesteś i ile znaczysz dla swojego kochanka x Jak zdradził, znaczy ze ma was w doopie i tyle, taka prawda. Kochający ludzie nie zdradzają! x A ciebie gdzie ma jak na szybko dopycha cię w krzakach za smietnikiem albo daje ci wylizać pałe, a później szybko chowa i pędem wraca do żony? Jak myślisz tłumoku, no gdzie on ciebie ma? :D x I nie, nie jestem niczyja kochanka, wiem ze zaraz dowiem sie duzo o swoim ku***stwie i o tym ze moj kochas olał mnie i wrocil do zony i o tym ze go blagalam żeby ja zostawił. Pewnie jeszcze będę glupia, brzydka ze wsi itd. Darujcie sobie, serio. x Ha ha ha dobre a ja nie jestem niczyją żoną. :D Tylko kochanki plują jadem na żony w tym temacie w każdy weekend i jeszcze wieszają psy na byłych kochanków i na tych żonatych co nie chcieli ich przelecieć, tylko się pośmiali z głupich naiwnych bab z kisielem w gaciach, co sobie robiły nadzieję, że żonaty facet do którego wzdychają odejdzie od żony dla takiego ułomnego paszteta jak ona. Daruj sobie, bo i tak wszyscy wiemy kim jesteś, jeśli smarujesz brednie w piątek prawie o północy w takim temacie krytykując żony i cudzych mężów a wybielasz kochanki, że one niewinne, bo zakochane nawet te co wiedzą o żonie. Jesteś żałosną desperatką. Idź do psychiatry to ci pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>Nie jest w porządku, bo jeśli on uprawia seks z innymi babami, to przenosi choroby na żonę i zaraża ją, te wszystkie grzyby i kłykciny, te opryszczki i chlamydie, bakterie i wirusy, a potem nowotwory i raki, no tak , wirusy brodawczaka, albo HIV , albo żółtaczka typu C czy inne, A nawet białaczki wszelkiego rodzaju, nie mówiąc o takich zwyczajnych wenerach jak rzęsistek , syfilis, rzeżączka czy trypr.<< ja pierniczę ale te wytarzane szmaciska są zasyfiałe . tyle chorób na raz roznoszą, ze szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego zony nie wyrzujacja zdradzaczy z domu? A kto wam powiedzil, ze nie? Moj sie trzymal pazurami i nie chcial odejsc! Na rozprawie pitolil ze mnie kocha i dzieci tez. I ze sie nie wyprowadzi, bo nie wyobraza sobie zycia bez nas. Czy to nie idiota? Bez wzgledu na brak rozwodu, naszego malzenstwa juz nie ma. I juz nie bedzie. Bo po co mi taki d**ek? Kochanka czeka i namawia na wspolne zycie, on moze to zrobic w kazdej chwili, ale nie chce. Wiec kim ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 20 49 ...masz szambo w gebie takie ze brak slow jak kobieta moze tak mowic****isac w tak chamski i prymitywny wulgarny sposob, to jakas patologia mowiac jej jezykiem jestes p*****lnieta w dekiel a jezeli masz faktycznie meza to kiedys ucieknie najpewniej od ciebie do normalnej kobiety. a ty autorko dowiesz sie dlaczego takie zony nie wyrzucaja mezow z domu po zdradzie jak sama tego doswiadczysz ,a moze to ty jestes autorka tego tematu ktory wywołał takie chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta tępa koorfa co uczepiła się mojego męża, waruje latami i liczy na nie wiadomo co nawet nie wie o tym, że jak napisałam pozew rozwodowy to maż zabrał mi go, podarł w drobny mak, a treść wykasował z kompa :D Nie wiem na co to głupie koorfiszcze liczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie......a moze to facet powienien wiedziec, czego naprawde chce? Skoro spotyka sie z kochanka, wiec w cholere niech sie do niej wyprowadzi! Zona go na lancuchu nie trzyma przeciez! Ale misiaczek powienien miec jaja i wiedziec ,czego chce - czy byc z zona,czy byc z kochanka. Ale faceci to tchorze, jak sie ich nakryje, to podwijaja ogon i czekaja grzecznie, az sprawa ucichnie. Nie mam szacunku dla takich mezczyzn:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×