Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego zdradzane żony nie wyrzucają mężów z domu

Polecane posty

Gość gość
>>Ale trudno jest z siebie wykrzesac entuzjazm, kiedy sie pada ze zmeczenia na twarz. << To nie wykrzesuj, jesli jakies sprawy domowe, sa dla ciebie wazniejsze niz potrzeby meza, to dostaniesz to na co zasluzylas. Nikt nie obiecywal, ze bedzie latwo i slowa dotrzymal. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
1. Bo to mąż decyduje. W tradycyjnym związku można wyrzucić męża tylko wtedy, gdy on tego chce i sam się wyrzuci :) 2. Bo one nie chcą - zbyt dużo mają do stracenia (najczęściej kasiory) , typowa baba jest bierna i mierna ale wierna, więc trzyma się kurczowo jakiegoś faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bredze osiolku tylko odpowiadam na post z 11.55 na przyszlosc pamietaj: NIE MA PRZEPISU ZE TRZEBA WSZYSTKO ZROZUMIEC, ale wygodniej jest NAJPIERW zapytac, a POTEM ocenic wypisywane teksty jako brednie albowiem wowczas NIE wychodzisz na idiote. Chyba ze LUBISZ wychodzic na idiote, wtedy rob tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>nagrywanie bez zgody nagrywanego jest nielegalne, a listy? Smiechu warty pomysl<< Niejedna juz sie "smiala", to jest porada od prawnika, specjalisty od rozwodow. A co do nielegalnosci nagrywania, to powiedz to tym co nagrywali u "Sowy". A o moja zone to sie nie martw. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś >>Ale trudno jest z siebie wykrzesac entuzjazm, kiedy sie pada ze zmeczenia na twarz. << To nie wykrzesuj, jesli jakies sprawy domowe, sa dla ciebie wazniejsze niz potrzeby meza, to dostaniesz to na co zasluzylas. Nikt nie obiecywal, ze bedzie latwo i slowa dotrzymal. Rescator555 xxxxxxxxxxxxxxxxxx Sprawy domowe, to takze dzieci. Ok, niech rycza i beda glodne, a co tam. Wazne ze zaspokoje potrzeby swojego meza, wszak to wlasnie on jest najwazniejszy:D:D:D Ty masz jednak z glowa cos nie tak, a juz na pewno pokrecily ci sie priorytety:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy stać męża na uczciwość i przyzna się,że ma kochankę,to na pewno żona go wypier....ale niestety,nie- dość że nie przyznaje się,to jeszcze zaprzecza,przysięga się nawet na swoją matkę,dzieci,że nie zdradza/znamy takiego/ oj naiwniaro,naiwniaro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>czyli co pokaże w sądzie zdjęcie przepełnionych jaj, czy może postawi sąsiada za świadka, który zezna, ze nie słyszał jak łóżko trzeszczało?<<, Moze kupic dyktafon i nagrac na nim (oczywiscie dyskretnie) swoje rozmowy z zona na temat braku seksu. Moze tez wyslac list (z kopia poswiadczona notarialnie) ze swoimi pretensjami w tej sprawie, a potem drugi i ewentualnie kolejne. Moze przedstawic zeznania swiadkow, ktorym skarzyl sie na zone i to nie raz. Wystarczy ? Rescator555 x x 1.nagranie dyktafonem w sadzie nie przejdzie jako dowód jeśli osoba nagrywana nie została wcześniej powiadomiona o tym, ze jest nagrywana 2.list notarialny to moze wysłać do takiej przygłupiej zapchaj szpary jak ty co udaje chłopa w necie, a ta się będzie cieszyć że ma z facetem prawomocnictwo notarialne :D:D:D:D:D 3. a zona postawi swoich świadków, którym się wielokrotnie żaliła, ze to maz odmawiał jej seksu za każdym razem, kiedy tylko chciała, bo grzmocił qrwe po katach i na żonę brakowało mu już siły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo w gruncie rzeczy to zony sa zwyklymi szmatami i to podwojnymi bo niedosc ze sa tak kiepskie ze facet szuka kochanki to na dodatek po zdradzie go zatrzymuja w obawie ze nikt juz ich nie zechce.:D A ktos tu napisal ze kochanka wlazi na faceta po jego zonie. Taaa a zona po zdradzie zA to zlizuje resztki po kochance :D I do tego traci godnosc pozwala traktowac sie jak szmate przyjmujac swojego zagubionego mezusza. Moim zdaniem to wlasnie taka zona jest gorsza d***** niz sama kochanka:D naiwna pusta i wierzaca w kazdy kit ktory sprzeda jej niewierny maz! I o dziwo mowie to jako facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaspokoić męża? a co to,żona prostytutką jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>nie bredze osiolku tylko odpowiadam na post z 11.55 na przyszlosc pamietaj: NIE MA PRZEPISU ZE TRZEBA WSZYSTKO ZROZUMIEC, ale wygodniej jest NAJPIERW zapytac, a POTEM ocenic wypisywane teksty jako brednie albowiem wowczas NIE wychodzisz na idiote. Chyba ze LUBISZ wychodzic na idiote, wtedy rob tak dalej<< Osiołek to coś takiego jak ty tępa dzido od lizania brudnych penisów cudzych mężów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12;19 szmato,to nie żona k***i się z cudzym mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator to stary dziad z jednym jądrem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12:19 Moze nie prostytutka ale.... Facej najedzony w domu nie je na miescie! I to dziala w dwie strony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zaspokoić męża? a co to,żona prostytutką jest? xxxxxxxxxxxx zaspokajanie kojarzy ci sie tylko z prostytucja? a to ciekawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktos tu napisal ze kochanka wlazi na faceta po jego zonie. Taaa a zona po zdradzie zA to zlizuje resztki po kochance smiech.gif xxx Zlizuje resztki to kochanica po żonie przygłupi pasztecie ktorego nikt nie chce :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba,ze jest to czyjaś żona ,która k***i się z innym-to w tym wypadku totalny śmieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rescator to stary dziad z jednym jądrempechowiec.gif x to nic dziwnego, że żona seksić sie z nim nie chciała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka 1313
Ja nie wybaczyłam wywaliłam drania z domu. Zdradził raz to zrobi to następny. Dla zdrajców nie ma wybaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie zony sa zdradAne? Zwykle rozlazle lochy tlumaczace sie ze one urodzily 1dziecko i dlatego tak wygladaja. Pustaki ktore tylko wiedza jak zupe ugotowac i wygladaja jak wlasne matki. Osobiscie nigdy nie widzialem zeby facet zdradzal swoja zadbana madra zone na poziomie. Za to w zwiazkach jak wyzej owszem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co mamy jest nasza wspólna własnością. Natomiast oszczędności sa tylko na moim koncie i tylko ja mam do niego dostęp. Zdrady bym nie wybaczyła nigdy. Mam takie zabezpieczenie ze nie muszę sie martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż należy do żony,żona do męża a ty d*****-kochanko,czego szukasz między nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gwiazdeczka1313 brawo i to sie nazywa kobieta z klasa! Widac ze masz szacunek do siebie i znasz swoja wartosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>>1.nagranie dyktafonem w sadzie nie przejdzie jako dowód jeśli osoba nagrywana ...<<< Przejdzie, przejdzie, dobry adwokat to przepchnie. Sa jeszcze inne mozliwosci. Na przyklad pojsc kilka razy do lekarza proszac o srodki na obnizenie wlasnego popedu, bo zona odmawia seksu. Lekarz to wysmieje, ale slad w papierach zostanie. Mozna tez zlozyc pozew o rozwod z winy zony wlasnie z powodu braku seksu, ale po kilku dniach go wycofac, bo niby zona obiecala poprawe. Tez zostanie slad w papierach. Dobry adwokat podpowie wiecej takich kruczkow. Rescator555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:33 Maz nalezy do zony?:) a gdzie to jest zapisane? :D Oj widac ze twoj mezulek w rogi cie wali ostro! Biedne bezmozgie zwierzatko podatne na wdzieki innych pieknych pan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdeczka 1313
Zdziwił byś się gdybyś mnie zobaczył pomimo tego że mnie zdradzał nie dałam się zdołować, dbam osiebie i nie wyglądam jak kura domaowa. Uważam że jestem super laska ale jego wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyrzucaja, zeby nie dac satysfakcji kochanicy - ja bym nie wyrzucila ze 3 lata zeby patrzec na niego i zeby utwierdzac sie w nienawisci, a potem puscilabym z torbami (bo zadbalalbym o to, zeby to on mieszkal u mnie a nie ja u niego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to urocze res.. dobry adwokat zada tylko jedno pytanie milosc chroni siebie czy obiekt swojej milosci.... reszta mozesz sobie D**E podetrzec, co z pewnoscia przyda ci sie na dalszej drodze zycia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i niedzielnie, na pozegnanie: jesli bym mowil jezykami ludzi i aniolow a milosci bym nie mial nic bym nie znaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziom pożałuj się Boże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×