Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego zdradzane żony nie wyrzucają mężów z domu

Polecane posty

Gość gość
gosc z 20 49 ...masz szambo w gebie takie ze brak slow jak kobieta moze tak mowic****isac w tak chamski i prymitywny wulgarny sposob, to jakas patologia mowiac jej jezykiem jestes p*****lnieta w dekiel a jezeli masz faktycznie meza to kiedys ucieknie najpewniej od ciebie do normalnej kobiety. a ty autorko dowiesz sie dlaczego takie zony nie wyrzucaja mezow z domu po zdradzie jak sama tego doswiadczysz ,a moze to ty jestes autorka tego tematu ktory wywołał takie chamstwo. xxx Szambo to ty stara qrwo z ryja sobie zrobiłaś już dawno, jak zaczęłaś ciągnąć żonatym w krzakach. Co się tak wściekasz głupia ściero od samego rana? Kochaś w dope cię kopnął przed weekendem, wulgarna suko? ;D A który facet chciałby być z taką je/b/n/i/ę/t/ą w dekiel, prymitywną i patologiczną dzifką jak ty? Od mojego męża odwal się koorfo. Kazał ci przekazać, że jak nie przymkniesz ryja to ci nawali do nie go, jak do szamba :D:D:D A prowo jest moje, powtarzam jeszcze raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już sie jakaś agresywna k***a uczepiła żony, bo odezwała się w temacie i jeszcze prawde napisała to trzeba było kobietę wyzwać bez powodu a później jeczysz k***o p******a ze żony są wylgane i wyzywają. sama zaczełaś agresywna zdziro bo cie ściska ze ktoś ma meża i rodzine a ty zdychasz w samotności każdej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze nie ma co wypowiadac sie w tym temacie bo jak czytam tekst typu "tepa k****a uczepila sie mojego meza " to mi slabo. Wiekszosc zon wypowiadajacych sie tutaj w wulgarny sposob ( az nie dziwie sie ze maz taka zdradza) A po drugie znam wiele sytuacji ze zdrada i nigdy nie widzialem zeby to kochanka latala.Wrecz przeciwnie to zwykle facet nagabuje kochanke kwiatki czekoladki itp. A zony? Probuja sie same oszukiwac..... Prawda jest taka ze jesli facet kocha zona nigdy nie zdradzi nawet z miss swiata. Ja mam zone od 15 lat i do glowy mi nie przyszlo zeby doprawiac jej rogi bo po prostu ja kocham i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś weź leki, bo zapomniałaś niedorozwinięta umysłowo qrewko z rozdwojeniem jaźni i osobowści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem:) A moja porcje lekow chetnie oddam Tobie bo bardziej ci sie przydadza:) Jaka Ty jestes biedna sfrustrowana i niekochana przez nikogo....skladam kondolencje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kondolencje złóż sama sobie tępa dzido co udaje chłopa w necie. :D żaden normalny mężczyzna, który ma szczęsliwe małżeństwo tu nie pisze. tu smarują żale takie sfrustrowane szmaty jak ty :D a normalni ludzie się z nich śmieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet terez tu kobiety klucicie sie i walczycie o takich zdradzaczy. widac niewierni faceci bez zasad maja powodzenie u dzissiejszych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałaś się tępa dzido już nie wypowiadać w tym temacie i co zapomniałaś co sama nabazgrałaś? Jesteś żałosna, bo niechciana i niekochana. Oszukujesz sama siebie warując latami w ukryciu przy cudzym mężu, a on ma cię serdecznie w dopie. Każdy weekend, święta i urlop spędza z zoną i dziećmi, a ty musisz trzymać gębę na kłódkę zamkniętą, bo jak się tylko odezwiesz to twój kochaś i tak się ciebie wyprze. Oj ty biedna desperatko... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotna analfabetko wracaj do szkoły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, kim jest autorka tych tekstów np z 10:58 ale po jej wypowiedziach mozna wywnioskować że; została zdradzona, maż nadal utrzymuje kontakt z kochanka, a jej wmawia, ze to kochanka go nachodzi. Koleś sobie ***** na boku, a w domu ma obiadek gratis. Raj po prostu. Po sposobie wypowiadania sie tej osoby widać, ze jest po prostu, powiedzmy to jasno, głupia i niewychowana, wulgarna i prostacka. Przełknie każdy kit o ile ubierze sie go w ładne słowa. Obrażanie losowych osób tutaj nic ci nie da. Maz cie zdradził i tyle, musisz z tym teraz żyć. A ilośc wulgaryzmów jakimi obrzucisz tutaj przypadkowych gości niczego nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sumie czemu mamy wyrzucać gościa który nas utrzymuje? dopóki za wszystko płci i wszystko kupuje nie sobie siedzi czasami w domu! no, chyba, że zacznie sponsorować kochankę ze stratą dla domu - wtedy won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego zdradzani mężowie nie wyrzuczją swoich zdradzających żon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość z 13.48 - pewnie, ze mozna takiego fiuta wykorzystać gdy zdradzi wydać jego kasę na przyjemności itd. Ale mimo wszystko życie ze zdradzającym facetem "bo utrzymuje dom" to naprawdę brak szacunku do samej siebie i niezdrowy pragmatyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego zdradzani mężowie nie wyrzuczją swoich zdradzających żon? " x uwazasz, ze tak szybko sie garna do wychowywania swego potomstwa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego z 9 38... masz rynsztok w ryju plujesz zacietrzewiona prostaczko jadem a nie masz pojecia co bredzisz ... i radze ci wez sobie moje rady do serca wyryj w ograniczonej pale bo marnie skonczysz z takim syfem jezykowym.. ograniczona istoto na koniec jezeli zabierasz glos na forum publicznym to rob to w spsob przyjety jak ludzie a nie jak zwierzeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno prosty ograniczony cepie ,mam juz dorosłych synow ktorych wychowalam ze swoim mezem wiec z czym do ludzi....tepa palo??? zadnych kochasi nie mialam i nie mam wiec czego szczekasz i siejesz ferment debilko?? wspołczuje dzieciom jezeli je posiadasz ,bo po twoich wypowiedziach ktore czytam to jestes super materialem na matke i zone... kobieto lecz sie i to intensywnie jezeli juz nie jest pozno. ty strzelasz jak karabin morda inwektywami i nawet pojecia nie masz co probuje ci przekazac . ale my , biedna sfrustrowana istoto nie gramy w tej samej lidze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wulgarną suka to jestes byłas i bedziesz vel k***iszczonem wnioskujac po twoim sposbie wysławiania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz w mysl powiedzenia pies szczeka karwana idzie dalej koncze juz z toba ,znizam sie niestety do twojego poziomu i po twojemu... wal sie i trzymaj tak dalej a bedziesz zyła długo i szczesliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli twoje jest to prowo to sama pisalas o rozwod a kochany malzonek laskawie został i nie pozwolil sie wyrzucic , wiec chyba juz wiesz czemu go nie wyrzuciłas idiotko?? masz odpowiedz na swoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to raczej nie jest jej prowo bo pisze ze dziwi sie tym zdradzonym zonom ze ich trzymaja,wiec sama chetnie uczepiła by sie zonatego rozporka lub jakiegokolwiek rozporka ...bo stwierdza ze inne by tez skorzystały . biedny ograniczniku plujacy jadem wszem i wobec,przeczysz sama sobie juz nie wiadomo co jest prawda a co tworem twojej chorej jazni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdy Makbet
Moj maz mnie zdradza od kilku miesięcy , znalazłam dowody emaile, smsy, zdobyłam wydruk rozmów telefonicznych , cyknelam zdjęcie samochodu pod domem kochanki, zdjęcie ich samych w kawiarni zdobył dlamnie małolat za 50 pln. On teraz wyjeżdża za granice i zrobił mi notarialne upoważnienie na mieszkanie i samochód . Mam zamiar założyć sprawę rozwodowa , sprzedać co sie da zabrać dzieci i wyjechać do Irlandii gdzie mam rodzine. Wiem co robię i robię to na zimno , bez łez , krzyków i wyrzutów . S******l ciezko sie zdziwi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyrzuciłam , bez mrugnięcia okiem. Po co mi taki facet jak ja sobie sama swietnie daje radę, nie jestem ułomną i nie potrzebuje opiekuna. Miał byc partnerem, okazał sie śmieciem. Nie rozumiem takich kobiet co żyją z kimś takim dalej i udają ze nic sie nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zrbiłaś tak jak myślałam niedorozwinięta umysłowo koorfo. :D Smarowałaś cały dzień prostackie i wulgarne posty wmawiając mi zdradę. Na bak przylazłaś z tego głupiego forum, bo tam przyszło ci nawijać sama ze sobą, gdyż wszyscy normalni ludzie pouciekali. Jeszcze raz ci powtarzam rozwścieczony tłuku cmoknij mnie w tyłeczek, tylko najpierw ryja zanurz w domestosie. :D Ja dziś miło spędziłam dzień z mężem, co mnie ponoć zdradza, a ty plułaś jadem i mało się nie udławiłaś. :D Nawijaj dalej, możesz nawet przez całą noc, jak ci tak ciśnienie skacze, a ja idę łyknąć kawusię z mężem. :D Juto ci odpiszę przy porannej kawie. Nara ściero cuchnąca gownem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co jest stara koorfo? Już odechciało ci się bredzić od rzeczy, żałosna kreaturo z rozdwojeniem osobowości? Dziś będziesz bredzić jako facet, czy jego wór na spermę? Komu jeszcze zdradę wmówisz wulgarna szujo plująca jadem na każdą żonę? Wracaj na to swoje prymitywne forum, bo tu za wysoki poziom dla ciebie. Nie nadążasz za ludźmi i tylko ośmieszasz się publicznie, pustaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty wyzej jestes niedorozwinieta psychicznie juz c***isalam masz szambo i rynsztok w ryju ograniczony smietniku slowny ... nigdy nie spotkalm sie zeby kobieta mogla bydz tak obrzydliwie wulgarna to traci jakmis wynaturzeniem wrecz jak zwierze . ty nie grasz w mojej lidze... rozumiesz iimbecylko spod latarni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i wczoraj o 9 38... odwaliłas tepa palo swojego posta chamowo jako pierwsza wiec o czym bedzisz?? wulgarna ohydna debilko ja tylko ci napisalam ze masz rynsztok i szamo w ryju bo to jest prawda, nazywajaz obca ci kobiete k***a i inne ohydne ... ale teraz juz naprawde koncze wiec dalej rzucaj jadem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś i Nie posraj się tylko stara koorfo spod latarni, bo będzie tak je/bać od ciebie, ze nawet psy pouciekają :D Chyba dawno nit cię nie przeleciał głupia ściero, skoro się tak plujesz już drugi dzień z kolei. No ale który facet chciałby tknąć taki rynsztok jak ty i do tego imbecylkę co z własnego ryja szambo zrobiła :D W twojej śmiesznej lidze poza tobą nie ma nikogo, bo nikt normalny nie zadaje się z agresywnymi debilami. Dziś też wściekła suko będziesz ujadać na kafe do samego wieczora?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
>>ja tylko ci napisalam ze masz rynsztok i szamo w ryju bo to jest prawda, nazywajaz obca ci kobiete k***a i inne ohydne ...<< przecież ty jesteś k***a wiec nie rozumem twego oburzenia gdy cię ktoś nazwał po imieniu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koorfa rzuca się jak gowno w przeręblu, bo kochaś kopnął ją w zad, przylazła na kafe i prawdę o sobie przeczytała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Esterka zapomniałaś o lekach. Coraz gorzej z tobą rozdwojenie a nawet potrojenie jażni:( Przeczytaj po trzykroć co piszesz może zauważysz tok powtarzających się słów /istoto/. Szkoda czasu na twoje debilizmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×