Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyjaźń?

Polecane posty

matuzalem Wydało się...gdy kota nie ma to myszy harcują:) A właśnie, Pan Modelinkowy od piąteczka - piątunia gdzieś znikł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelline coś w tym jest...jak każdy z nas;) A jeśli chodzi o kota a właściwie kotkę to ja wcale nie narzekam jak jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie_realny Wszędzie można znaleźć wyjątek od reguły lub potwierdzający tą regułę i może właśnie Ty nim jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matu chyba już wyskoczył z bloków startowych :( Jak to trafnie opisaliście...zniknął😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo jak to w zyciu bywa w piateczek piątuniu tuz przed fajrantem jakaś kobyła wpadnie bo ktos nie miał czasu cały tydzień aby ja podrzucić :) ...musiałem się z bloków wypiąć i zabrac za tę kobyłe (jakby tu był kreska to już byłbym zoofil)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana w nowym tygodniu, poniedzialek mało który jest dobry :) ...ale chociaz chyba słonko wyłazi więc powinno humory poprawiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień i owszem słoneczny ale mnie niestety czeka perspektywa jeszcze jednego tygodnia w domu a już było tak pięknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień szybko minie i zanim się obejrzysz znowu będzie poniedziałek ;) Tylko tym razem wykuruj się do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma rady - starzeję się:) Z wiekiem choroby jakoś bardziej dają znać o sobie i nie chcą przejść tak na pstryk. Ale...aby do poniedziałku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj już nie przesadzaj z tym starzeniem :D Jesteś jeszcze w kwiecie wieku :P Wystarczy trochę więcej o siebie zadbać żeby się nie przeziębiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoc nie przepadam za panem Kreską przytocze dowcip który zamiescił na sąsiednim topiku: -Co robi szynszyla gdy chce miec szynszyle ? -To samo co kobieta gdy chce miec szynszyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiem, że kobiety nie mają swoich sposobów by dostać od mężczyzny to co chcą bo mają:) Jak to mi kiedyś ktoś powiedział - każdemu można dobrać klucz do głowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×