Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyjaźń?

Polecane posty

Jak z fantazją był to odpowiednio go jeszcze wzmocnił ..żeby służył przez lata ..na wiele psosobów ;) Madelline przyznaj się ..pewnie Twojego autorstwa ?;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem Dobrze, że czegoś się czepiamy a nie kogoś:) a Ty ślicznie wszystko rozebrałeś na czynniki pierwsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boska Cóż, skromnością nie grzeszę, więc i owszem przyznaję się. ..długi, szeroki i tylko lustra nad nim brak ale lustro w kuchni na suficie to już awangarda by była:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...powiem więcej, często czepiacie się słówek, czy innych pierdół faktycznie zupełnie niezwiązanych z prawdziwym powodem waszej irytacji :) ...jezeli chodzi o czepianie się kogoś, tez nie jest to zjawsko rzadkie, często młode panie chcąc wyrwac się spod rodzicielskiej opieki czepiaja sie jakiegos uroczego faceta, często wpadając z deszczu pod rynnę ... ...mozna tez się czepiać kogoś lub czegoś, z jakże rozpowszechnionej w narodzie czystej, bezinteresownej zlośliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, jakie czepianie się :P bardziej doprecyzowanie wypowiedzi :P osobiście, gdybym się miała nawet czepiać to prędzej któregoś z Was :P:D ..może nawet za coś :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha dziękuję, nie wiem czy to komplement czy kpina ale coby to nie było biorę na klatę, staram się pisać przejrzyście, a wychodzi co wychodzi, gramatykę języka polskiego przerabiałem wieki temu w LO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem Ależ oczywiście, że komplement pisany w dobrej wierze:) To coraz rzadsza umiejętność w dobie minimalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tym bardziej mi miło, ale ja choć w miare kumam sprawy komputerowo internetowe, słowem cyfrowe media, nadal pozostałem analogowy :) baaa ! ...pamietam i sam pisałem listy na własnoręcznie przygotowywanych papeteriach i sklejanych kopertach bo w sprzedarzy były paskudne niebieskie i szare :) ...komunikacja zawsze była podstawą więzi więc dobrze aby była jednoznaczna w przekazie, minimalizm prowadzi do przekłamań i nieporozumień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
witam wszystkich , ładny dzionek dziś się zanosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło całe towarzystwo, nie ma to jak piątkowy, dotego słoneczny poranek:) dobrego nastroju wszystkim na cały dzień życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dzisiaj Międzynarodowy Dzień Uśmiechu, który nawet pasuje do słonecznej pogody za oknem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
a gdzie nasza gospodyni która topik otwiera ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
lubie przełamywać granice ;) , mogłem to zrobić znacznie wcześniej ale fory tobie dałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
a jak myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
i powiedz czy zdrowko już ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dziękuję. Jestem na etapie 3/4 kuracji a dzisiaj mam powera bo niby już tyle jestem w domu ale piątek to piątek - weekend rządzi się swoimi prawami pomimo wszystko:) Zaplanowałam sobie na dzisiaj co nieco do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
dokładnie , ja mam wolne gdy nie jestem w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też lubię swoją pracę ale cieszę się jednak, że weekendy mam wolne. Czas na zregenerowanie i podładowanie akumulatorów jest niezbędny, przynajmniej mi. Ty tak dużo pracujesz bo lubisz czy wynika to z jakiejś sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
mam nadzieję że bierzesz pod uwagę obecność na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie_realny Cześć:) Dzisiaj wszyscy mają słońce - niebywałe. To jakiś podarunek od pogody na weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baryka Gdzieś tam wcisnę kafe w ten mój dzisiejszy grafik. Kobiety potrafią mieć podzielną uwagę...jak chcą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baryka
to wynika z sytuacji , choć muszę przyznać że też lubie tu pracować choć jest to trochę męczące i czasami mam dość pewnych osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×