Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyjaźń?

Polecane posty

matuzalem Tak, niezła dyskusja tam się wywiązała. Kredek nie odpuszcza. Szykuje się batalia ale nie ten wygrany co wygrał bitwę ale ten co całą wojnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dwa zawsze to więcej niz jeden i jeden luzem :) ....łatwiej złamac jeden patyk niz dwa naraz :) nawet stare związki całkiem nieźle daja sobie radę mimo ze przypominaja spółke z ograniczoną odpowiedzialnością iz poczatkowy płomienny związek, zawsze tó latwiej we dwoje niż w pojedynkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polemizować zawsze :) oby nie na sposób esbeckozydowski :) czy zawsze ...pewnie ze nie, wspomniałem tam ze często ... staram sie żadnych przypadków nie uogólniać, nie powołuje się na jakieś badania naukowe, dośc długo zyje i wiele widziałem ... i to jedynie moje sądy a nie kategoryczne twierdzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelline a to już zależy od indywidualnego zapotrzebowania :D x Boska mówisz tak , bo nigdy ze mną na zakupach nie byłaś :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hahaha jak to się dziewczyny słówek czepiają :) ...no dobrze łóżko było jedynie synonimem sytuacji damskomęskiej do której moze dochodzić w róznych lokalizacjach, miejscówkach i okolicznosciach przyrody :) z wykorzystaniem wszelkich sprzętów podręcznych i nieporęcznych w zaleznosci od upodobań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś miał nosa ,że wymyślił ten blat w kuchni :D Chyba za bardzo nie wiedział do końca co zrobił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×