Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyjaźń?

Polecane posty

Gość baryka
ja juz znikam a swoją nieobecność usprawiedliwiam tym ze po nocy jestem , miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem A ja poczytałam sobie Twoją polemikę z Kredkiem. Plus wypowiedzi na temat "piękna" tego naocznego widocznego gołym okiem i tego wewnętrznego. "Piękno" to pojęcie względne, ponieważ dla każdego oznacza co innego. Można zauroczyć się czyjąś inteligencją, poczuciem humoru, wrażliwością ale to już na bardziej poznawczym etapie lub gdy wirtualnie wyobraźnia podpowiada nam czyjś wizerunek. Ale mężczyźni jako wzrokowcy jednak w pierwszym odruchu zwracają uwagę na wizualną stronę "piękna" kobiety. Nie mów, że nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie_realny Z kimś znanym to nie ma w ogóle ryzyka bo zakładam, że znane są preferencje tego kogoś a z kimś obcym to już zupełnie inna bajka:D Jak to się mówi - jest ryzyko...jest lampka szampana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madelline a to czasem nie było tak: jest ryzyko jest zabawa? :D Może to i lepiej na razie ,że nie wiesz co i gdzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie_realny Było, ale ryzykowna zabawa nie wyklucza tego szampana a nawet powiedziałabym, że mu sprzyja:) "Na razie" jest tu kluczowe?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×