Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

przyjaźń?

Polecane posty

Madelline ja Cię przecież do niczego nie zmuszam , więc nie wiem dlaczego chcesz coś zganiać na mnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie ludzi enie rozchodza się przez to tylko że się w tych sprawach nie dogadują i jezeli wszystko miałoby się opierac jedynie na sexie to może, ale związki nie na nim sie kończą ... to o czym gościu piszesz jest jedynie samousprawiedliwieniem sobie zdrady ...można się rozstać ale jak sądzę sex nie jest w tym przypadku jedynym powodem jesli jest to w związek weszli ludzie niedojrzali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak Ty uczepiłaś się tego, że nie zawsze wina leży po dwóch stronach i również mnie do tego nie przekonasz. Ależ ja Cię nie muszę przekonywać, wcale mi na tym nie zależy. Wyrażam swoją opinię i nie ulegam wpływom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się, ale baaardzo często seks jest powodem rozstań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też weszłam tu aby wyrazić swoją opinię :) Po to są te fora prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość najczęściej tak jest, że nie dopasowanie seksualne jest już od początku związku tylko jedna ze stron myśli ,że jakoś to będzie , aż w końcu ma dość i się rozstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Oczywiście, że fora służą dyskusji więc dyskutujemy a że mamy odmienne opinie i doświadczenia to już inna sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nierealny, jeżeli przed ślubem jedna ze stron zna swoją połówkę z małego libido to jeżeli się z nią wiąże to nie może mieć potem pretensji na małą ilość seksu, bo znał sytuację od początku i nie może jej winić czyż nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się jakoś składa, iż kobiety popełniają jeden zasadniczy błąd a mianowicie seksem lub częściej jego brakiem i limitowaniem tej przyjemności chcą coś wywalczyć od mężczyzny a gość zgadza się na to dopóty dopóki jest w stanie psychicznie to wytrzymać bo fizycznie to sam sobie poradzi:) a gdy ma dość to mówi - pass i rusza lawina obopólnych pretensji i obwiniania się nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc co za tym idzie, jeżeli ją zdradzi, to nie z jej winy :) Wina leży po jednej stronie i o to mi chodziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli rozstaja się tylko i wyłacznie z powodu sexu to świadczy że nie są ludźmi dojrzałymi. Wychodząc z zalożenia że aby byc szczęśliwym w związku to jedynie sex ... to praktycznie musielibyśmy zwiazki zaczynać wielokrotnie ... bo przecież musimy być szczęsliwi ... a atrakcyjnośc sexualna mija średnio po kilku latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Dalej nie rozumiesz - nie z jego a z obydwu stron. Jego wina bo zdradził ale jej też bo mu limitowała seks a to doprowadziło go do zdrady. Strasznie chcesz przekonać do swojej teorii, niereformowalna jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację Matu, ale tak się często zdarza, bo seks w obecnych czasach to dla wielu osób priorytet że tak to nazwę. A teraz już lecę się stołować ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli ktoś jest świadomy swoich potrzeb sexualnych i zdaje sobie sprawę z konieczności zmiany partnerek powinien zostac wiecznym singlem a nie mydlic komus oczu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, Madelline wina będzie tylko jego :) A że on zwali na nią to normalne, przecież "jak pan każe sługa musi" ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość oczywiście, że winić nie może tylko pytanie po co się wiązać z taką osobą jeżeli już z góry wiadomo ,że nie będzie do końca szczęśliwy razem? x Madelline no pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Odwrotnie:) Ona zwali winę na jego zbyt duże potrzeby seksualne:) Jak widać po przykładzie naszej dyskusji paradoksalnie czasem łatwiej porozumieć się mężczyźnie z kobietą niż kobiecie z kobietą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- mąż wraca spóźniony do domu - znowu spałeś z jakąś obcą mówi zona - a ty to myslisz że te obce to tak dadza pospać :P zripostował mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matuzalem Bo obca przytaknie, pogłaszcze, wysłucha a swoja to swoja...jeszcze nie naprawiłeś kranu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówi mąż do żony: - Ale z Ciebie fajna babka jest, jeszcze żebyś tak obca była to byłoby cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Żona pyta męża: - Kochanie, co byś zrobił, gdybym wygrał w totolotka? - Wziąłbym połowę i się wyprowadził. Na to żona: - Trafiłam trójkę. Bierz 10 zł i żegnaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×