Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DLACZEGO POLACY tak nienawidza,nietrawia ARABOW? Jakby niewiadomo co im zrobili.

Polecane posty

Gość gość
hahhaahah nacjonalista 1995 hahahah to pewnie rocznik twojego urodzenia, jako śiurek 18 latek napewno masz duuuze pojecie o swiecie i kulturze orientu hhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
18? Naucz się liczyć,kobieto :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
Wiem na pewno dużo więcej,niż Ty jesteś sobie w stanie wyobrazić.A w czym mierzyć znajomość kultury orientu?W ilości wsadzonych orientalnych penisów do pochwy?Jeśli tak,to faktycznie,nie mam żadnego pojęcia nt . islamu. Niestety,zapewne w przeciwieństwie do Ciebie interesuję się religiami,jestem osobą oczytaną,znam 3 języki obce(angielski i dwa słowiańskie).Mógłbym pisać nt .mojej wiedzy dotyczącej świata dużo więcej,ale nie chce mi się dyskutować z kimś ,kto używa argumentu ad personam(atak personalny,spychanie rozmówcy do niższej rangi z racji jego wieku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zyje w anglii nie mam nic do arabow w sumie nie jest to nienawisc bardziej mnie smieszy to ze polki na nich leca bo wydaja mi sie nieatrakcyjni smieszni jacys tacy stopy i palce fuu :/ ta karancja taka troche przypalana zarost czarny jak smola mialem okazje mieszkac przez miesiac z para arabow i jeszcze jednym facetem i po prostu k...a tragedia jacy syfiarze a najgorsze ze tej dziewczynie w ogole to nie przeszkadzalo caly czas umywalka byla zasyfiona ich zarosami ble :/ ... ogolnie to wydaje mi sie ze dla kobiety czarny jest lepszym wyborem zdecydowanie od araba angielek widze bardzo malo z arabami a zyje w leciester miescie gdzie jest ich ze 100tys za to polek zdecydowanie wiecej idzie spotkac czesto na zakupach zazwyczaj maja oni fajne furki hehe moze to jakos tlumaczy ta sytuacje ale nie generalizuje znam tez kilka polskich dziewczyn ktore maja wstret do arabow chociaz nie mialy konktaktu nigdy z zadnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie jest się wielkim antymuslimem :)kiedy ne żyje się wsrod muzulmanow Wszystkich krajow nie jestem w stanie potwierdzić, w niektórych byłem tylko kilka dni, ale w Bahrainie z zona mieszkam od lat, wczesniej mieszkalem rowniez i pracowalem w Emiratach Arabskich. W miastach są kościoły, w których normalnie odbywają się msze, wiekszosc kobiet chodzi normalnie ubbrana bez zaslaniania twarzy i wlosow, bezpieczenstwo bezporownaina duzo wieksze niz w Polsce - bo nikt nie smie cie tknac czy zaczepic. Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia zjeżdżają się Katolicy z całego Swiatai i dają świetne koncerty, gospel itp. klimaty. Nikt tu do niczego nie przyczepia się. Znam kilka Polek, które tu mieszkają, mają mężów muzułmanów, ale czynnie uczestniczą w życiu KK. Nigdy nie miałem nieprzyjemnych sytuacji z powodu wyznania, z którym nie kryję się. Wiele osób często zadaje pytania w stylu "a jak to wygląda w waszej religii" itp. Moim sąsiadem byl imam, który poza koranem czyta biblię i wiele książek na temat innych religii, gość dużo mi pomógł bezinteresownie. Wielu z Was taka prawda bardzo boli, bo znacie świat krajów muzułmańskich wyłącznie ze swoich źródeł internetowych i filmow zółtymi napisami, które jak widać są mało prawdziwe:) Polecam vbloga Marceliny, która mieszka w Emiratach od wielu lat - https://www.youtube.com/watch?v=Gefz_9iT4Fo&list=UUdQT4odQjYsnd8pJaTXPbAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to nie byli Araowie tylko Pakistanczycy, nie każdy muslim to arab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najwiecej do powiedzenia maja ci ktorzy cos tam slyszeli ,odczytali ;) a tak naprawde nie mieli doczynienia z ta kultura dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwiecej wypowiadaja sie ci co wyczytali cos tam uslyszeli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacjonalista1995
i z kimś tam rozmawiali .Zapewne tamci algierczycy mówiąc w dosyć pogardliwym tonie o kobietach,żartowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są brudasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy wiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z autobusem arabów zdradziła go! Wszystko przez Perfect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYKORZYSTAC ARABA NA SEX
Bo obrzezany penis sprawia wiecej satysfakcji,dajcie poprobowac polkom,chociaz na sex !!! Araby sa dobre przewazne na sex !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez bzykam sie z pewnym arabem,ale nie chce z nim nic wiecej ,tylko czasami sex ,w sumie tylko na to sie nadaje tylko i dobrze bzyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy to hipokrytyczny narod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tej brzykajacej Araba powyżej - jesteś infantylna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy znaja cos ze slyszenia z plotek tv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy nienawidza wyzywaja arabow ,bo polki wola czasami takiego araba niz polaczka i taki polaczek jets za to zly,ze jak ona mogla spac,zwiazac sie z araem ,a nie z polakiem... jak ona moglA!! i wyzwaja taka polke od roznych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za całokształt historii i za przyszła wojnę z nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mają p********** n ą relige... tylko i wyłącznie dlatego, kto normalny chciałby żyć w więzieniu szariatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez w roznych krajach arabskich sa rozne zasady,a co z arabami mieszkajacymi w EU? na stale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w islamie kobiety to kur wy, taki "worek z cipą" z którą wszystko można zrobić :D Oni przynajmniej wiedzą jak się postępuje z kobietami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polacy nie lepsi... tez bija swoje zony,klamia,zdradzaja,czasami zabijaja,morduja...itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ważne kto ile ma lat, ważne jak myśli... brawo nacjonalista1995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polacy sa mega nietolerancyjni, nie akceptuja czyjego wygladu,religi,itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wiecie o arabach, mój mąż jest arabem, zwiedziłam wiele krajów arabskich ale oczywiście sunnickich, wszyscy ludzie są świetni , jak z nimi rozmawiam zawsze są bardzo mili, kulturalni i zachwycają się moją znajomością ich języka, kultury i obyczajów. Mój mąż włada 5 językami w tym właśnie arabskim jest mgr inżynierem i nie sądze żeby był mało inteligentny, nigdy nie poznałam polaka który mówi choćby w 4 językach. Co do szariatu w większości krajów sunnickich szariat nie obowiązuje. Polacy zazdroszczą mojemu mężowi m.in. dlatego ze to oni są jego podwładnymi w pracy i muszą robić co im każe, chociaż ma też kilku znajomych Polaków którzy nie są rasistowskimi świniami bo dzięki Bogu można jeszcze znaleźć normalnych ludzi potrafiących korzystać z obu półkul mózgowych :D Ludzie wypowiadający się na temat kobiet w islamie nie mają pojęcia o czym piszą do arabskiego kraju trzeba jechać i zobaczyć na własne oczy jak wszystko wygląda, a nie machać palcem po mapie i udawać znawcę... żal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Religia muzułmańska jest nastawiona na zdobywanie nowych wyznawców za wszelką cenę, albo sie nawracasz na muzułmanizm albo śmierć... Obcinanie głów niewiernym ( tak nazywa się każdego innowierca ) jest akceptowane i popierane przez władze islamu. Islam jest religią pokojową oznacza, że Oni chcą pokoju poprzez nawrócenie lub zabicie całego świata. ( trochę inaczej niż nasze pojęcie pokoju..!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×