Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

DLACZEGO POLACY tak nienawidza,nietrawia ARABOW? Jakby niewiadomo co im zrobili.

Polecane posty

Gość gość
te bru*dasy po to jezdza do europy i niby sie ucza: na zone ich nie stac w ich kraju i sie zmeczyli j*e*b*c KO*ZY,lepiej jechac do europy bo tam sie dziweczyny wsciekaj za czar*na spe*rma I NIE ZARAZAC CHOROBAMI WENERYCZNYMI POLSKICH OBYWATELI I OBYWATELEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HHH żona podobno araba . Pewnie jesteś facetem bajerującym naiwne Polki . W Belgii działa legalna partia polityczna domagająca się wprowadzenia w tym kraju szariatu . biorąc pod uwage że najpopularniejsze od paru lat imię męskich noworodków W Brukseli to Mohammad nie jest to takie niemożliwe. We Francji był już skandal z pobitymi młodymi Francuzami za to że w Paryżu (sic !) ośmielili się publicznie jeść szynkę ...W wielu francuskich miastach 40% dzieci w wieku szkolnym to muzułmanie . Dziś a teraz pomyślcie jak tam będzie za 20 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
Ja nie jestem muzułmanką, nikt mnie nie nawraca na nic ani mąż ani rodzina męża, ślub w kraju arabskim jest dosyć drogi ale to niezapomniane przeżycie więc warto i nie znam europejskiej żony araba która nie wzięła ślubu również w arabskim kraju, więc arab który bierze ślub z kobietą z Europy musi mieć dużo więcej kasy niż ten który bierze arabkę :))) Co do chorób wenerycznych w Algierii statystyki mówią że zachorowalność jest niższa niż w Polsce. Pozdro ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe nie jestem facetem, nie jestem również naiwną Polką, prawo szariatu to głupota, i każdy zdrowo myślący muzułmanin powie że szariat to żadne rozwiązanie i nie ma sensu się cofać. Mój mąż nie je wieprzowiny a ja jem i żyjemy nikt nikomu drogi nie zachodzi, on nie pije alkoholu a ja pije okazyjnie więc można ? Można. Co do pobitych Francuzów w każdej nacji jest dużo normalnych ludzi jak i czubków i nic się na to nie poradzi. Kocham swojego Araba nie zamieniłabym Go nigdy, bo macie racje różnica w traktowaniu kobiety jest ogromna, z nim każdego dnia czuje się doceniona i spełniona i nie chodzi mi tylko o niesamowity sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te bru*dasy po to jezdza do europy i niby sie ucza: na zone ich nie stac w ich kraju i sie zmeczyli j*e*b*c KO*ZY,lepiej jechac do europy bo tam sie dziweczyny wsciekaj za czar*na spe*rma I NIE ZARAZAC CHOROBAMI WENERYCZNYMI POLSKICH OBYWATELI I OBYWATELEK majac s*e*x z arabami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
barany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale POLACY to ograniczony narod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×