Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobieta a samochod

Polecane posty

Gość gość
Dzieki misio :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozrząd wymienia się co 70 tys/ 6 lat - w zależności od marki, modelu samochodu hamulce, klocki - zależy od stylu jazdy OC - powyżej 25, 26 lat nie ma zwyżek. Pojemność silnika, rocznik silnika. Ja 70% zniżek 1.9 diesel płace 400zł filtry, oleje - pojemność silnika (rodzaj, marka oleju), podobnie z filtrami opony - w zależności od stylu jazdy. ok. 160zł zimowa 15, nisko profilowe ok 400 zł za sztukę. 10 zł za szuka wymiana opony. akumulator - w zależności od silnika, 200 zł + Ja mam 6 lat i w tym roku przed zimą pomyślę o zmianie. x "W Polsce zarabiam 1500zł." Dasz radę, tylko musi być to samochód tani w eksploatacji, popularny (tanie części). Fiat Panda 1.1 8v prosty, mało awaryjny silnik, wytrzymałe zawieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>rozrząd wymienia się co 70 tys/ 6 lat<<< Rozumiem, ze nie pomyślałbyś o wymianie rozrządu w samochodzie kupionym za < 10 tys. x >>>Ja 70% zniżek 1.9 diesel płace 400zł<<< To Ty, ale autorka żadnych zniżek nie ma, a i o jej wieku nic nie wiemy :). x >>>filtry, oleje - pojemność silnika (rodzaj, marka oleju), podobnie z filtrami<<< Z znasz auto, w którym wymiana w warsztacie WSZYSTKICH filtrów i oleju będzie kosztować mniej niz 250zł ? x >>>10 zł za szuka wymiana opony<<< Bardzo tanio, a o wyważeniu chyba zapomniałęś :(. x >>>akumulator - w zależności od silnika, 200 zł + Ja mam 6 lat i w tym roku przed zimą pomyślę o zmianie. <<< Mam podobnie, ale na akumulatorach się znam :) i ponad 3 stówy dać niestety muszę :(. x >>>tylko musi być to samochód tani w eksploatacji, popularny (tanie części).<<< Masz rację :). x >>>Fiat Panda 1.1 8v<<< Ja nie lubię, bo mi się nogi w nim nie mieszczą :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tn ja autorka,mam 28lat. A myslalam nad vw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez my nawet nie wiemy ile będziesz jeździła autem. Jesli tylko do pracy, blisko, to już nie przesadzajcie z tymi klockami, olejem itp. Ja mam diesla, 1,9jtd lancie i największy wydatek to..paliwo :) Kup sobie auto i tyle. W praniu zobaczysz jakie sa koszty, najwyżej zostawisz na parkingu i autobusem pojedziesz :) Ja tak robiłam na studiach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- 350 -400 zł do pandy z robocizną rozrząd + pompa wody SKF na 60tys/ 6 lat to są grosze - "mniej niz 250zł?" 150zł olej+ filtry + wymiana gratis. Da się tylko, trzeba poszukać. Ewentualnie "samemu" jeśli chłopak kumaty. - 10zł wyważenie, 10 wymiana - akumulator do mnie 400, 500zł. Znajomy jeździ 4 lata na akumulatorze za 200zł. Pisze o Pandzie. - mały samochód, ale dla kobiety wystarczy. Do 50km/h zrywny - jeśli do miasta więcej nie potrzeba. - w Proawmie bez zniżek za 1.1 dużo nie zapłaci - 400, 500zł - trzeba dokładnie policzyć x Samochód niedrogi w eksploatacji można utrzymać miesięcznie zarabiając 1500zł. To są pasywa, więc trzeba się z tym liczyć, że pieniądze włożone w samochód nie zwrócą się. Za "luksus" się płaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie vw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mloda jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Golfa Iv albo passata b5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badz przy bardzo dobrych wiatrach opel astra 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na benzyne ew gaz max 300zl. Wiec az tak duzo tez nie mam zamiaru jezazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Astra 3 za 10 tys odpada, astra 2 1.6 8v bardzo dobra do gazu, tania w utrzymaniu. vw do gazu? podobno słabo się to spisuje poczytaj o vw diesel - najlepiej na forum vw golfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
"A myslalam nad vw" Nie bierz twego badziewia. po legendarnej niezawodności zostało tylko wspomnienie. Przy podejmowaniu decyzji o nabyciu samochodu, musisz zastanowić się do czego będzie potrzebne to auto, nie brać pod uwagę emocji, a rzeczywiste potrzeby. Można kupić niedrogi samochód i cieszyć się niedrogą eksploatacją, albo można się z nim męczyć. Myślę, że dla Ciebie odpowiedni będzie mały samochód z małym silnikiem benzynowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta astra 3,to drozsze sa,ja wiem. Temu pisalam,ze przy dobrych wiatrach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem. ale musi tez byc w miare ladny. A fiat stilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Astra 3 za 10 tys odpada, astra 2 1.6 8v bardzo dobra do gazu, tania w utrzymaniu. vw do gazu? podobno słabo się to spisuje poczytaj o vw diesel - najlepiej na forum vw golfa<<< Ktoś tu zapomniał o prymacie niskiej stawki ubezpieczeniowej. Przy gazie zapłaci też 60zł więcej za COROCZNY przegląd techniczny i nie będzie mogła parkować w niektórych miejscach :(. Dlaczego doradzacie dziewczynie poniemieckie trupy? Przecież, za odłożone pieniądze może tylko wrak VW sobie kupić :(. Ta dziewczyna chce jeździć, a nie chwalić się sąsiadom NIEMIECKIM samochodem :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 sam spamujesz, pierdzielisz jak potłuczony, to że sam się dajesz dymać to nie znaczy że wszyscy są tacy ułomni, do 2.0 spokojnie przy zniżkach można płacić 350 zł a nie żadne 500 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że o chwalenie się przed koleżankami najbardziej tej kobiecinie zależy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj ich, kup sobie Seicento i lekką pitką dasz radę utrzymać, jeździsz swoim a nie jakimiś taksówkami... bo przy takich zarobkach to taksówki możesz pooglądać z daleka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez auta, jak bez reki? musisz rozwazyc czy sie oplaca?ja dojezdzam dziennie 2x30km wiec potrzebuje ....na koniec roku kalendarzowego dostaje wzrot tylko za km,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Passata za mało zarabiasz, taki za 10 to będzie mina, a koszty napraw liczone są w tysiącach, choćby na samo zawieszenie nie wystarczy wypłaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio1 sam spamujesz, pierdzielisz jak potłuczony, to że sam się dajesz dymać to nie znaczy że wszyscy są tacy ułomni, do 2.0 spokojnie przy zniżkach można płacić 350 zł a nie żadne 500<<< Są dwie opcje: albo jesteś gimbusem usiłującym błysnąć na Kafe, albo Twoja mamusia po dymaniu bardzo dużo piła i ćpała i w ten sposób takiego upośledzonego bezmózga na świat wydała :(. x I pierwsza i druga opcja oznaczają, że nie należy poważnie traktować Twoich wypocin :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 ty durny pedale wiem ile kosztuje ubezpieczenie, więc nie pier/dol o wypocinach palancie, bo wygląda na to że uważasz się za najmądrzejszego i placącego najniższe ubezpieczenie w Polsce idioto! Pojemnośc do 1500 i 500 zł, no nie mongoł? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ubezpieczeniem można się zdziwić, trzeba jedynie się wysilić i pochodzić, nie słuchać jednego agenta bo to często ściemniacze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>wygląda na to że uważasz się za najmądrzejszego<<< Za mądrzejszego od Ciebie jak najbardziej :D :D :D. x >>>placącego najniższe ubezpieczenie w Polsce<<< Nie płacę najniższego ubezpieczenia OC, ale jedno z najniższych (maksymalne zniżki). Wiem, ze może być niższe, ale wiem też o ile niższe :D. x >>>Pojemnośc do 1500 i 500 zł, no nie mongoł?<<< Gdybyś bezmózga istoto :D potrafiła czytać ze zrozumieniem, to zauważyłabyś, że nie zakwestionowałem ubezpieczenia 400zł za 1,9D. Zauważyłabyś też ofiaro niedouczonego położnika :D, że nasza autorka nie ma żadnych zniżek, więc takiej stawki przez jeszcze parę lat płacić nie będzie mogła :(. Ty chodząca durnoto nie widzisz nawet różnicy między kwotą 350 podaną w Twoim wcześniejszym poście, a kwotą 500, która wpisujesz teraz. Tak samo silnik zmniejszył nagle swoją pojemność z 2 do mniej niż 1,5l :(. To tylko dowodzi, ze czytanie Twoich wypocin jest jedynie stratą czasu (o ryzyku zarażenia bezdenną głupotą nie wspomnę :D :D :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seicento mi sie nie podoBa. A auta nie chce do chwalenia sie przed kolezankami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×