Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kobieta a samochod

Polecane posty

Gość gość
I dziekuje za wszelkie odpowiedyi. Passata odpuszczam w takim razgie. A niech mi ktos powie jak wyglada sprawa z fiatem stilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślałaś o Punto, albo Clio? Obydwa pochodzą często z polskich salonów i zdarzają się zadbane egzemplarze w podanej przez Ciebie kwocie. pamiętaj, że od razu będziesz musiał włożyć w takie auto koło tysiąca zł (wymienić olej, filtry, płyny itd.) i zapłacić ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ktoś tu zapomniał o prymacie niskiej stawki ubezpieczeniowej." 60zł rocznie w porównaniu z naprawą diesla to niewiele. I przy lpg odpadają kanały, parkingi podziemne. - turbina - trzeba się liczyć z jej regeneracją - taki standard w turbodieslach ok. 1400 z robocizną +przy przebiegu ok. 150/200 tys - koło dwumasowe - o ile jest w samochodzie + sprzęgło 2000zł + - pompo wtryskiwacze (wrażliwe na jakość paliwa) ok. 500zł + sztuka - filtr DPF, ale to w nowszych samochodach to w skrócie :) Czy trupy? zależy od kogo się kupi. Znam ludzi którzy sobie chwalą - ja osobiście bym tego nie brał. x "Nie słuchaj ich, kup sobie Seicento" lepsza panda - ten sam silnik, a wygodniejsza, przede wszystkim wyższa x z własnych przemyśleń to: - kupić mercedesa na ropę w123, wyremontować i cieszyć się bezawaryjnością. Wraz z wiekiem samochody te zyskują na cenie - można powiedzieć że inwestycja, ewentualnie volvo p1800 - cegły również są dobre, tylko nie zarobi się na nich - kupić nowy samochód z salonu i jeździć nim do pierwszej poważnej awarii - bardzo często do końca gwarancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" fiatem stilo " jeden z bardziej awaryjnych samochodów - takie ma opinie x http://www.autocentrum.pl/ sporo informacji, opinii o samochodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie podobaja mi sie takie samochody jak punto :-( a fiat stilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha:-D to chyba mi maluch zostaje . Albo nie dla psa kielbasa jak to sie mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>lepsza panda - ten sam silnik, a wygodniejsza, przede wszystkim wyższa<<< Też uważam, że powinna celować w małych autach. W jej przypadku różnica w cenie ubezpieczenia za większy silnik może dojść do 500zł (brak obniżek). x >>>z własnych przemyśleń to: - kupić mercedesa na ropę w123, wyremontować i cieszyć się bezawaryjnością. Wraz z wiekiem samochody te zyskują na cenie - można powiedzieć że inwestycja<<< To jest kobieta i za remont w warsztacie musiałaby zapłacić kosmiczne pieniądze :D. To z tego powodu zezłomowałem w końcu swojego pierwszego dużego fiata :( :( :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
Chcesz mieć pokazowe auto za niewielkie pieniądze, co zapewne się skończy tym, że kupisz jakiś ładny chłam i zamiast nim jeździć będzie stał na parkingu, bo nie będzie Cię stać na naprawy - powodzenia, dalsze tłumaczenie nie ma sensu, bo tu emocje mają decydującą rolę, a gdzie są emocje to brak logiki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Acha to chyba mi maluch zostaje . Albo nie dla psa kielbasa jak to sie mowi<<< Nie mam pojęcia o przymiotach Stilo :(. Pomyślałem jeszcze Thalii, ale ona jest brzydka nawet dla mnie. Nie mając dużych środków na zakup i utrzymanie musisz ograniczyć się do niektórych modeli :(. Poza tym pamiętaj, ze przy Twoich środkach, przyjemność z posiadania własnego wozidełka :D, będzie oznaczać rezygnację z wielu drobnych przyjemności, z których korzystasz obecnie na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda misio:-)a tak mam faceta,ktory zawsze chetnie mnre zawiezie gdzie chce, i cieszy po dbanieo swoje auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszedł mi do głowy RENAULT MEGANE COUPE 1 z silnikiem 1,6. Miał miękkie zawieszenie i był kupowany głównie dla wyglądu, więc jest szansa na znalezienie archiwalnego :D, ale niezajeżdżonego egzemplarza. podstawowy silnik dużo wytrzymywał, a proste zawieszenie nieźle sprawowało się na polskich drogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie wiecej na torebki i bizuterie ktora kocham:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest az taki yly. A ten ktos wyzej,kto pisal,ze szukam auta wystawowego. TO nieprawda. Ma tylko byc ladny i tani w utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasertyn
Jeśli ładny to przeszukaj, który model jest dla Ciebie ładny, a wtedy będziemy mogli się ustosunkować, jeśli tani w eksploatacji to niewielki, powszechny model i przede wszystkim lepiej starszy, ale zadbany, doinwestowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Nie jest az taki yly.<<< Ma też całkiem duży (na coupe) bagażnik. I tak jak napisałem, często robił bardziej za wygląd, niż za pojazd do tyrania, dlatego jest szansa znaleźć jeszcze taki, nadający się do normalnej eksploatacji :). Podstawowy silnik (8 zaworów) jest dość bezawaryjny i wytrzymuje duże przebiegi. Zawsze dostaniesz do niego części, bo montowali go w pierwszych wersjach DACI. Z tego, co pamiętam większość podzespołów była identyczna jak w hatchbacku. W serwisach RENAULT można go dokładnie sprawdzić przed zakupem i dość często ściągnąć jego historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie padło najważniejsze pytanie - jaki kolor? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarny,srebrny lub bialy, lub ciemny granat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co przesadzać z tym kosztami dodatkowymi, ubezpieczenie też można tanio kupić np. w CUK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juź nie chodzh o to ubezpieczenie a o inne wydatki,naprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciezka misja kobietko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>Megane to pospolity hatchback, nie obrażaj rasowych, sportowych coupe.<<< MEGANE I był produkowany jako: - hatchback - kombi -sedan - coupe - carbio i van, który potem był traktowany jako niezależny model. Napisałem, że nie było to rasowe coupe i dlatego jest nadal szansa kupienia niezajeżdżonego egzemplarza. To auto dobrze wyglądało i w odróżnieniu od rasowych coupe pozwalało jeździć po polskich drogach bez uszkadzania własnego kręgosłupa :D. Przejedź się kiedyś Morganem jakąś starą, śląska drogą, to zrozumiesz: o czym piszę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta i samochód to nic wielkiego. Sobie myślę, że warto jest zainwestować w zwrotny i zrobić sobie kontakt do warsztatów. Ja gdzie indziej oddają opony, gdzie indziej turbinę( http://www.scanwir.pl/) no i jakoś tam jeżdżę póki co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam,to ja autorka.:-) a co sadzicie o toyota yaris?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaladny nie jest ale podobno nieawaryjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" toyota yaris" bardzo dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×