Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość moniczkaam

fajne sklepy intrnetowe

Polecane posty

Gość gość
Ja tak samo jestem za allinside.pl. Mają bardzo fajne rzeczy, ogromny wybór i w dodatku ceny są malutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zegarki to lepiej na ewatch.com.pl kupować. Oryginalne ale tańsze niż u konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam srebrna biżuterie z mennicabydgoska.com. Najtansze ceny na rynku oraz licytacja na allegro od 1zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam srebrna biżuterie z www.mennicabydgoska.com. Najtansze ceny na rynku oraz licytacja na allegro od 1zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebbastia
lubie kupowac przez internet, glownie przez wzglad na wybor jaki tu mam, ceny sa tez duzo lepsze:) zagladam na porównywarki np. www.skapiec.pl ,bo jakos czuje,ze dzieki temu mam wiecej mozliwsoci + od razu porównanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
allinside.pl - bardzo duży wybór jest ubrań, biżuterii, gadżetów etc ;) Ceny niskie, a jkość bardzo dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym i solidnym sklepem internetowym jest e-Shaman.pl często zamawiam u nich bieliznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadeusa
Jeśli chodzi o ciuchy to polecam fasardi.com. Mozna kupić damską odzież, trochę męskiej też mają i dla dzieci ciuszki. Wszystko w jednym. A do tego niedrogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.dodateria.com.pl WSZYSTKO W PROMOCJI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najfajniejszy na jaki wpadłam ostatnio to allinside. Mają tam wszystko, dosłownie od telewizora po skarpetki i wszystko w bardzo dobrych cenach. Mam trochę ubrań, radio i mikser i każde z nich jest bardzo dobrze wykonane, więc na pewno to nie jest tak, że skoro tanie to szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hurtownia http://hurtowniaverve.pl/oferta.php oferuje szeroki wybór stylowej i atrakcyjnej odzieży damskiej: bluzki, bluzy, kurtki, spódnice, spodnie, sukienki i inne. Ubrania najwyższej jakości i w każdym rozmiarze (do 60) zaspokoją wymagania każdej kobiety. Zapraszamy na stronę hurtowni w celu zapoznania się z ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ostatnio natrafiłam na nową stronę z licytacjami nowych sprzętów elektronicznych ale,że na ogól nie wierze w tego typu stronki, poszperałam trochę w internecie, trafiłam na sporo informacji, niektóre były sprzeczne ale zaryzykowałam,postanowiłam poświecić noc na licytacje, zaczęłam od Telewizora Samsung, ale ktoś był widocznie lepszy przelicytował mnie, stwierdziłam, ze jestem zbyt zawzięta aby odpuścić ,Spróbowałam o bezprzewodowe słuchawki Creative WP 450 Bluetooth (Cena w sklepie : 479.00) aby sprawdzić wiarygodność strony, kupiłam kredyty (którymi się licytuję ) aukcja dobiła do 29.80zl i udało się , nikt nie podbił mojej aukcji. Następnego dnia skontaktowałam się z adminem strony w sprawie wysyłki która już dotarła:).Polecam wziąć udział w licytacjach , warto czasami wydać te 50 czy nawet 200zl aby wygrać np laptopa czy telewizor Powodzenia i trzymam kciuki,żeby wam też się udało http://tanieaukcje.com/p/f8ac9f69944411e491220025907bb422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam bardzo fajny internetowy sklep z meblami www.hitmeble.pl Jest prosty w obsłudze a do tego tani. Sama tam kupowałam i jestem zachwycona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może coś dla fanów znaczków, monet i innych numizmatów :) Polecam sklep internetowy http://ms70.pl , można tu znaleźć jakiś nietypowy i wyjątkowy prezent dla faceta :D ja na przykład ostatnio zamawiałam cykl pięknych monet na dzień dziadka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascaca
Od siebie dorzucić mogę sklepik, w którym robię od niedawna dość często zakupy. Znajdziecie w nim ubrania dla kobiet: www.modataboo.eu. Teraz mają wyprzedaż walentynkową, więc warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim ulubionym sklepem internetowym jest allinside.pl. Kupuję tam różne rzeczy, od ubrań po elektronikę. Dodatkowym atutem tego sklepu jest to, iż rzeczy są za niską cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.jlbaltic.istore.pl Tani sklep z zabawkami i akcesoriami :) www.facebook.com/zabawkijlbaltic - codziennie nowe propozycje. Taniej niz na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja od dawna zamawiam kosmetyki na stronie Wispol.eu mają szeroki wybór i zawsze przesyłka jest na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny i sprawdzony sklep internetowy z perfumami to EsencjaPerfum.pl można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam MaxQ.pl mają szeroki wybór różnych artykułów w nizszej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumy zamawiać przez Internet to już jest szczyt szczytów lenistwa, że się komuś nie chcę nawet wybrać do miasta po jakiś tam fajny zapach. Po prostu myślę, że takim najlepszym sklepem o elektroniki może być sklep Komputronik. Tam jest największy wybór produktów elektronicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam sklep z kuchennymi akcesoriami www.ranohome.pl warto tez ich produkty obejrzec tutaj www.ranohome.pl/galeria.php :) Bardzo ładne i futurystyczne produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia903
Fajnym sklepem jest ten http://www.wapershop.pl/pl/c/Liquidy/8#.VV-AE0aAEQg :) Nie dość, że duży wybór olejków i liqidów to i e papierosy w dobrym gatunku ;) mają. Chcę rzucic palenie i dlatego może ten sklep jest jednym z moich ulubionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam Lombard Na Złotej :) Posiadają swój sklep na Allegro (odnośnik znajduje się na stronie internetowej) - można tam znaleźć dużo nowego sprzętu w dobrej cenie - sama kupiłam w zeszłym roku aparat fotograficzny :) każdy z warszawy może sobie podejść i sprawdzić na miejscu jak co wygląda :) www.lombardnazlotej.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo Modna– http://www.bardzomodna.pl - to serwis ponad 70 renomowanych sklepów internetowych. Sklepy mody, perfumerie, drogerie ,sklepy dziecięce, obuwnicze. Dział dom, ogród i AGD z wyposażeniem wnętrz od igły po zestawy meblowe, księgarnie, sklepy z markowymi zegarkami, bronią. Dział finansowy z wyszukiwarkami finansowymi załatwią każdą sprawę bankową, szybkie pożyczki, strony informacji gospodarczej, usługi kurierskie. Dosłownie wszystko w jednym miejscu. Proponujemy również funkcjonalne wyszukiwarki bankowe z ponad 250 propozycjami finansowymi i dogodnymi kalkulatorami który obliczy każdy kredyt. www.e-bankowe.pl http://www.wyszukiwarka-bankowa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam PartyTajm.com.pl fachowa obsługa oraz pomoc przy wyborze dekoracji ślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×