Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość moniczkaam

fajne sklepy intrnetowe

Polecane posty

Gość gość
Dla mnie zdecydowanie Depare i super modne, piekne ubrania dla każdej kobiety która lubi dobrze wyglądać. Ubrania pierwsza klasa- bez dwóch zdań www.depare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ze swej strony sklep z damską odzieżą Depare. Modne ubrania i dodatki, jestem pod ogromnym wrażeniem tej marki. Powiem szczerze dawno nie widziałam takiego wyboru sukienek na rózne okazje w jednym miejscu- www.depare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny i godny zaufania sklep internetowy Euro-Zakupy.pl zamawiam u nich chemię gospodarczą do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dokonuję zakupów odzieżowych to tylko w sklepach gdzie mam pewności że ubranie pochodzi z polskiej szwalni. Sporo zakupów dokonałam nawww.cosmosmoda.pl i jeszcze się nie zawiodłam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulaola
Sklepik z zabawkami, akcesoriami itp - ismoczek.pl. Mają niskie ceny i ciekawe promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teresaoros
Jeśli chodzi o ubrania dla wymagających, dobre jakościowo, wygodne i modne, to zdecydowanie http://byinsomnia.com/kategoria/sklep - nawet poprzednie kolekcje są na topie, każdy znajdzie coś dla siebie, na każdą okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponad 80 sklepów internetowych w jednym miejscu znajdziesz na www.bardzomodna.pl od mody,urody po dom i ogród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie znacie sklepu z obuwiem dla swoich dzieci,gdzie kupujecie Bo ja często korzystam ze strony Buty-dla-dzieci.com.pl i póki co wszystko jest w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gajg pl
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira 77
Dziewczyny jestem mega szczęśliwa i musze podzielić się z Wami swoim szczęściem.W końcu udało mi sie dostać to o czym marzyłam przed urlopem.mam sukienkę na plaże Marynarska jest Mega ocencie samehttp://allegro.pl/sukienka-letnia-marynarska-navy-satynowa-stringi-i5533528760.html no i tego samego goscia mega Sexy Sukienka na wieczorna impreze z latexem i siateczka.jest boskahttp://allegro.pl/sukienka-new-collection-sexy-dekolt-latex-stringi-i5533705632.html tylko proszę Was jak tez Wam się spodoba nie pokazujcie sie w niej w Mielnie .jestem Mega szczęśliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liskowaa
ja od siebie mogę polecić http://www.wapershop.pl/ naprawdę mają dobre produkty no i wysyłka jest chyba najtansza w tego typu sklepach. Za kopertę zapłacisz bodajże 2 zł więc to tyle co nic :) nawet paczkomaty są droższe niż wysyłka u nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny i godny zaufania sklep internetowy to CacuszkaMaluszka.pl gdzie często zamawiam,można im zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny sklep to na pewno dip24. Kupowałam sobie i mężowi buciki sportowe kilka razy i zawsze były takie jak trzeba. Szybka wysyłka i niskie ceny zachęcają do kupowania u nich. www.dip24.pl to sklep, który śmiało mogę polecić wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka 89
Nie tylko odzież ale i meble mówią dużo o człowieku. Ja oprócz ciuszków lubię wyposażyć domek w jakościowe meble. Ostatnio znalazłam fajny sklep internetowy meble-bogart.pl, który faktycznie realizuje zamówienia na czas. Szczerze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może już znacie, ale ja polecam Eobuwie:)) Fajny i intuicyjny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaKOW71
Ja już kilka razy kupowałam buty w sklepie www.stylowapara.pl. Miła i fachowa obsługa zawsze służą pomocą a dodatkowo towar pierwsza klasa głównie polskie produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mowa o fajnych i eleganckich butach,które będą także dobrej jakości,to ja zamawiałam na stronie BucikSklep.pl i nie mam uwag,wszystko solidnie oraz na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam PsikPsik24.pl gdzie zamawiam perfumy,mają taniej a zapachy 100% oryginalne wiec warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ode mnie BieliznaiJa.pl maja oryginalną i stylowa bieliznę w niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakupoholiczka1234xyz
Może to nie sklep ale komuś się przyda, bo szukając opinii i recenzji produktów zamówionych w Chinach natrafiłam na zajefajną stronę http://zamowionezchin.pl mają tam masę poradników np jak zamawiać z Chin krok po kroku i recenzje zamówionych produktów z Chin Serdecznie polecam! ja jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym i dobrym sklepem internetowym jest CacuszkaMaluszka.pl gdzie często zamawiam artykuły dla swojego dziecka,mają niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ZdroweOko.com gdzie można kupić dobre,markowe soczewki w niższej cenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym i godnym zaufania sklepem internetowym jest BucikSklep.pl szeroki asortyment i niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×