Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdesperowana stara panna hajta się ze starym brzydkim i głupim rozwodnikiem

Polecane posty

Gość gość

Jakim to trzeba być śmieciem, żeby związać się ze starym, grubym i z lekka upośledzonym rozwodnikiem, którego kopnęła w dope inna kobieta, bo miała dosyć przygłupa i jego chorych zagrywek rodem z rynsztoka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zycz im szczescia...bedzie im potrzebne bardziej niz tobie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty bredzisz? Ja jestem od wielu lat szczęśliwą mężatką, a z nich tylko śmiać mi się chce :D:D Z resztą nie tylko mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze co ty bredzisz? hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bredzę tylko prawdę piszę. :D Też związałaś się ze starym, brzydkim i głupim jak but rozwodnikiem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, bo jestem zdesperowana stara panna :D ale pieprzysz odczep sie, to ze dwoje ludzi nie potrafi sie dogadac nie oznacza ze ... no wlasnie A co ty robisz jak ze szczesliwej mezatki staniesz sie nagle nieszczesliwa mezatka bo w droge wejdzie ci jakas zdesperowana mloda i chetna panna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo żaden facet nie chciał jej tknąć nawet kijem owiniętym szmatą to przylepiła się do starego dziada. taka pikna laska z niej ze hej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwodnik to nie czlowiek? :))Stara panna nie kobieta?;)))nie rozumiem o co ten caly szum?hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czego nie chcial zaden facet ale wiem czego nie chcesz ty... i wiesz co? smiac mi sie chce ale nie z desperatki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczep sie, to ze dwoje ludzi nie potrafi sie dogadac nie oznacza ze ... no wlasnie x No własnie. Nie sposób aby mogły się dogadać 2 ułomki :D x A co ty robisz jak ze szczesliwej mezatki staniesz sie nagle nieszczesliwa mezatka bo w droge wejdzie ci jakas zdesperowana mloda i chetna panna? x Jeszcze taka się nie narodziła, a poza tym mój mąż omija szerokim łukiem desperatki, bo ma fajna żonę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko zazdrosc przez ciebie przemawia:)))hahahaha" twoj mezczyzna "to Forum,net;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona nie jest podla jest tylko glupia nic nie zostalo bardziej sprawiedliwie rozdzielone niz rozum nikt nie twierdzi ze ma go za malo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś słabo klei Ci się ta bajka z rana :P zrób sprostowanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMartha nie podli i zazdrośni, bo i nie ma czego zazdrościć, tylko szczery aż do bólu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a czego chcę ja :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
errata: wszystkie podobienstwa i wszystkie inwektywy sa wylacznie fikcja literacka i autorka nie odpowiada za skojarzenia jakich dokona czytelnik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MMartha dziś autorko zazdrosc przez ciebie przemawiausmiech.gif hahahaha" twoj mezczyzna "to Forum,netoczko.gif x Oj chyba twój, skoro już z rana nastukałaś tyle postów w nowym temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępe dzidy rozwodników rzuciły się jak harpie na autorkę :D one koczują tu całymi dniami i nocami żeby się odstresować po tym jak przez ostatnie 24 godziny musiały kilkakrotnie zmienić pampersa swojemu staremu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cos w tym stylu swoja droga co powiedziec o tepych hooyach rozwodek, bo takich tez by sie znalazlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam taką jedną. nie dość, że to paskudne jak noc, to jeszcze głupie jak but. na chrzest własnego dziecka ubrała stare portki i wymiętoloną koszulę z lumpexu i tak pojechała do kościoła. hahahaha ale obciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×