Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pregna

ciaza 40 latki czy za pozno :(((((

Polecane posty

Gość pregna
Hej. Wczesniej jakos nie bylo czasu, przepraszam za opoznienie :) Mam mojego maluszka, jest w doskonalej kondycji i 100 procentach zdrowy!! Zadnych skaz, wad czy problemow, po prostu idealny!!! Wazyl 3,5kg jak sie urodzil teraz juz przybral nieco. Porod byl nieciekawym przezyciem, wywolywany, maly monitorowany caly czas i 14 godzin bolu dla mnie. Gaz pomoaga tylko w poczatkowej fazie porodu pozniej to tylko formalnosc ze wciaz sie go wdycha, moze troche wplywa na psychike ale nie na natezenie odczuwania bolu. Ale mam juz malca i jestem straszne szczesliwa! Niedospana-maly budzi sie co 2 h na jedzenie ale te 2 godz jak na razie wystarczaja mi zeby sie zregenerowac do nastepnej pobudki. Moge caly dzien lezec z maluszkiem na piersi i patrzec jak spokojnie oddycha albo usmiecha sie przez sen :) To najpiekniejsze co spotkalo mnie w zyciu i nie zaluje ani przez chwile ze sie zdecydowalam w tak poznym wieku :))) Pozdrawiam i dziekuej za wsparcie :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!Moja kochana żona ma....48lat jest odemnie starsza o 6lat,poraz drugi jest mężatką jesteśmy ze sobą 8wiosen,żona ma 4 dorosłych dzieci i jest już babcią.Rok po naszym ślubie rozmawialiśmy o dzieciach żona pragneła dać mi dzidziusia ale miała nieregularny okres,kochaliśmy się często,żona nawet gdy miałem erekcje piła moją sperme(pełne poświęcenie)żeby zajść w ciąże ale nic na siłe.No i 6miesięcy temu stał się cud żonka jest w ciąży będzie to dziewczynka żoneczka czuje się dobrze i ma cudowny duży brzuszk jesteśmy przeszczęśliwi a ja jestem przy żonusi non stop.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane blogerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne, kobiety które to piszą są równie a nawet bardziej nieodpowiedzialne niż matki 20latki ! wiecie ile chorob wiaze sie z tak pozna ciaza? i w dodatku zapewnienie dziecku matki-babci to wcale nie takie fantastyczne jak to opisujecie. Napadacie na 20latki s skad wiecie czy one nie zaplanowaly dziecka? przynajmniej maja do tego swiete prawo bo sa mlode zdrowe i wlasnie w takim wieku powinno rodzic sie dzieci ! to ze swiat idzie do przodu to nie znaczy ze choroby sie cofaja bo przez tak duzy wiek mozna narobic tylko problemow dziecku, strasznie egoistyczne podejscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i 40 lat to dojrzalosc do dziecka? naprawde tak uwazacie ? majac 40 lat to ma sie dzieci nastolatki zazwyczaj a nie planuje sie zajscie w ciaze i zagrozenie zycia dziecka, juz nie wspomne o wlasnym zdrowiu ale same chcecie tego na wlasne zyczenie przeciez. po 40 to nie bawic sie w pieluchach tylko korzystac dalej z zycia po odchowaniu dzieci ! czy taki 50latek bedzie mial wystarczajaco sily zeby bawic sie z dzieckiem ? skoro wy uwazacie ze dziewczyna 21, 22 letnia to gowniara ktora nie powinna miec dziecka a 40 letnia to swietna mama to radze pojsc po rozum do glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:06 Boze co za polska zasciankowosc. Nic tylko w wieku 40 isc trumne wybierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w ciąży i urodzę mając 38 lat dotego wielkiego doła czy nie zapóźno.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.22 ostatni dzwonek .Za pożno to po 40 :O mamobabcie wtedy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś pociecha...Żałuję bardzo ,że nie zdecydowałam się na drugie jakieś 8 lat temu,przynajmniej córka miałaby się z kim bawić,teraz wiem,że ją w ten sposób skrzywdziłam..:(....Zawsze był jakiś powód,a to praca,a to sprawy rodzinne i tak leciało...Teraz wiem,że nie warto było!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W krakowie w szpitalu na ujastku wszystkie matki byly starsze tzn powyzej 30. Malo ktora ponizej. Jedna z nowej huty po solarium z tipsami byla ok 20tki. Takze mowi samo za siebie. Za to w malej miejscowosci skad pochodze... czulam sie staro na porodowce! A mam dopiero 32 lata! Tam wszystkie ok 20 a i ponizej nawet. Tylko jedna 37 latka drugie rodzila. Takze jest przepasc miedzy wsia a miastem. Moze tam gdzie wieksza bieda tam od razu dzieci? Z pierwszym lepszym alkoholikiem i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodziłam dwa razy na ujastku i jakoś nie zauważyłam zeby były same kobiety po 30, w rożnym wieku były . Sama mam nie całe 30 teraz i jakoś nie mieszkam na wsi , nie mam męża alkoholika , dzieci planowane i kochane . W ogole mam wiele koleżanek matek , które rodziły po 20 roku życia czy po 30 . Najważniejsze zeby dziecko bylo chciane , zeby mu stworzyć dobre warunki. Nie jest powiedziane ze im starsza matka tym lepsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.18 coś kręcisz pewnie by się dowartościować .. A chore to jest równanie matka 20-25=patologia .nie wiem kto ot propaguje ,chyba te co do nich ludzie mówia "o jakiego pani ma ładnego wnusia w wózeczku " :O . Zrozumcie że miedzy matką 24 (już po studiach ) a 16 -17 letnią istnieje przpaść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 40 lat i chce miec pierwsze dziecko. Pro lem w tym, ze nie mam faceta. Chy a bede musiala zto ic z wytypowanym reproduktorem.....nic mnje nie powstrzyma przed zostaniem matka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×