Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

udało się wam tu na Cafe natrafić na swoich znajomych ?

Polecane posty

Gość gość
gdzie są posty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hh29, co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozpoznałam led zeppelin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co podjęcie nicki ? Nie lepiej być gościem ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja trafiłam na bratową, niezłą sucz. ma tu stałego nicka, często się wypowiada., jak byłam u niej to była zalogowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale wciąż nie wiem po co te nicki wam .. No Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie powiem. a po co nam nicki - mi jest potrzebny po to, gdy zakładam temat. wkurza mnie, jeśli zakładam temat jako gość, bo zrobiłam to 4 razy i za każdym razem ktoś się pode mnie potem podszywał i z tematu robiła się sszydera. kiedy zakładam temat zalogowanana stałym nickiem to kafeterianki traktują mnie poważnie. co do bratowej to zdradzę tylko, że jej nick jest króciutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dns-daję non stop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nicki - mi jest potrzebny po to, gdy zakładam temat. wkurza mnie, jeśli zakładam temat jako gość, bo zrobiłam to 4 razy i za każdym razem ktoś się pode mnie potem podszywał i z tematu robiła się sszydera. kiedy zakładam temat zalogowanana stałym nickiem to kafeterianki traktują mnie poważnie. x Mam to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Bratowa męża wypisywała tu obelgi na temat nas i naszej córki, że pokrzywdziliśmy ją imieniem, że jesteśmy nienormalni i że cała rodzina się z nas śmieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja spotkałam tu dziewczyne na temacie zdrowotnym który dotyczył nas obie.Leżałyśmy razem w szpitalu kiedy byłyśmy w ciąży i ja póżniej opisałam jej sytuacje na forum w którym się udzielam od jakiegoś czasu.Byłam bardzo zaskoczona kiedy opowiedziała swoją historie w całości i napisała że ja właśnie o niej pisałam ale było to bardzo pozytywne zaskoczenie,zresztą napisałam tylko prawdę i bardzo ogólnie,bez szczegółów.Podałam jednak miejscowość i parę danych które ona skojarzyła...Bardzo ucieszyło nas to spotkanie,możliwe że się jeszcze spotkamy w realu,taki mamy plan.Świat jest jednak mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładanie nicków jest bezsensu a potem was rozpoznają ...i taki e głupie teksty są ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie spotkałam tutaj nikogo ze znajomych. Podejrzewam, że osoba z mojej rodziny może czytać kafe. I osoby które pisały, że jestem z Tarnowa lub Poznania - pudło :) szukajcie dalej może dojdziecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wredna ja cię znam i już kiedyś o tym pisałam.a ty tylko wyszłaś na dekla pisząc do mnie '' też jesteś z Tarnowa?''.Wiem gdzie naprawdę mieszkasz i znam cię bardzo dobrze i przyjdzie taki dzień,ze kafe też się dowie...ps.pracuję w policji i znam doskonale twoją sytuację obecną i przeszłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe daje mi świetny powód do smiechu :D z policji jesteś? Niemożliwe wręcz :D Trop, trop, węsz tylko nie zapomnij nosa przy ziemi i trzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powód do śmiechu to ty nam dajesz.Ludzie jaja sobie z ciebie robią a ty plujesz się jak głupia:D totalna kretynka,która odpowiada na każdą zaczepkę:O idę o stówę,że gdybym napisała,że masz p/i/z/d/ę w poprzek to też byś to skomentowała:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys pisala tu dziewczyna o nicku MlodaMama, znam ja. Patologia jak siepatrzy, ojciec lubiacy wypic, jej maz takze, w dodatku wpadke zaliczyli jak mial 18 lat i klepali biede. Zalozyla kiedys tu temat o tym ze jakim prawem trabia na nia samochody jak ona idzie ulicva z wozkiem:D Taki pustak typowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strata?Nie nauczyli pisać czy akurat wtedy robiłaś lachę żulowi w parku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To by się zgadzało.Potem ten żul cię zapłodnił i tłukł waszego niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam led z widzenia byłyśmy na tej samej uczelni jest nawet ładna :) ciemna karnacja swoja własna i ciemna oprawa oczu, błyszczące czarne włosy i też raczej swój kolor miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TaWredna jest piękna. leżałyśmy razem na sali poporodowej w szpitalu w Poznaniu. jejciu, zakochałam się w niej... nie sądziłam, że to ona, ale teraz wiem to już na pewno!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×